Meksika, Tulum – Rojus Žemėje

Šalis amžinojo vasarą, karšta saulė ir šilta jūra – tai, žinoma, Meksika. Tulumas – miestas įsikūręs Jukatano pusiasalio rytuose, ribojasi su Atlanto vandenyno įlankos. Tai yra vienas iš tų neįtikėtinai gražių vietų, kad mes visi vadina rojumi žemėje. Čia turkis bangos išplauti balto smėlio ir akmens uolos susitikti su sodrus atogrąžų augalija. Šiuolaikinės paminklai kaip pavyzdžiui čia nėra, ir istorinis palikimas liko tik senovės majų gentis. Manoma, kad šie apleisti pastatai išlaikyti paslaptis, kad turėti visą kultūrinį Meksiką.

Tulumas – labai mažas miestas, kurio teritorija yra tik viešbučiai, kavinės ir restoranai, mažos parduotuvės ir rajonų gyvenamos aborigenai. Oro uostas yra ne pigus skrydziai i egipta čia, todėl dažnai nuvykti autobusu ar išsinuomotu automobiliu. Sužinokite tiksliai išilgai maršrutų gali būti vietiniai gyventojai arba naudojant GPS navigatorius. Tulum keliauti labiausiai kvailas automobilį, kaip visas miestas gali gauti aplink pėsčiomis per pusę dienos.

Poilsis čia – tai pagrindinis bruožas kurorto. Labai populiarus tarp turistų yra pavadintas paplūdimio Tulum. Meksika yra pasaulyje garsėja savo smulkiu baltu smėliu, skaidrus jūros ir gamtos turtus – visa įkūnijo viename mieste. Nepaisant to, kad infrastruktūra čia yra ne toks platus, kaip Kankune, viskas, ko jums reikia, yra visada po ranka: vasaros liūtis, vietos pigus skrydziai i olandija keičiasi, paplūdimio tualetai ir mokyklų, kur galima išsinuomoti įrangą vandens veikla ir sužinoti visas savo subtilybes.

Kaip žinote, dekoratyviniai niekučių ir įvairių Gizmos gana garsus būtent Meksikoje. Tulumas – tai vieta, kur toks gerumas gausu tiek parduotuvėse ir prekyvietėse. Prekyba čia indėnai ir Europos gyventojai, o perkant suvenyrus, jums reikia žinoti, kaip tai padaryti. Žinoma, derėtis dėl jų mėgstamų daiktų ir prisiminti, kad indėnai nori sumažinti kainą ir bus Kinder jums. Meksikiečiai kaip „nusimesti“ cento – todėl reikia paruošti. Žinoma įsigyjate sombrero skrybėlė, Meksikos pončai ir batai smailiomis pirštai pratęstas.

load...

Įvairi ir pigus skrydziai i stambula spalvinga virtuvė skiriasi Meksiką. Tulum, nepaisant jos mažo dydžio – miesto, kuris buvo pastatytas Italijos, Tailando, Meksikos, Ispanijos ir visų kitų restoranas. Jei norite šioje šalyje valgyti tik vietinius delikatesus, tada eikite į įstaigos „Don Cafetos“. Ji yra laikoma viena iš populiariausių ir prieinamas turistams, todėl aukščiausios kokybės maistu. Vakare apsilankymo būtų tikslinga vietos bare ar eiti į paplūdimį šaliai. Šiame mieste parengti apsvaiginimo atogrąžų kokteiliai, kurie apima tiek alkoholiniai mišiniai ir nekenksmingas kokoso pieno ir kaklą.

Vienas iš labiausiai jaudinantis ir įsimintinas yra Tulum, Meksika kurortas. Nuotraukos pateiktos šiame straipsnyje srityje, todėl dabar galite pasinerti į šį vasaros atmosferą visiškai natūralių spalvų ir šilumos.

load...

Parašykite komentarą