Mediniai suolai savo rankomis: keletas originalių idėjų

Turinys :

 1. Kaip padaryti, kad stende iš rąstų su savo rankas?
 2. Suolai, pagaminti iš metalo ir medžio
 3. Kaip padaryti, kad iš profiliuotų vamzdžių stende?
 4. Stilingas variantas suolai iš medienos ir metalo
 5. Iš lentų ir vamzdžių stende
 6. Piešiniai suolai, pagaminti iš medienos
 7. Kaip rūpintis suoliukai ir suolai, pagaminti iš medienos?

Suoliukai ir suolai sode ir name yra unikali vieta poilsiui. Sutinku, tiesiog nustatykite suoliukas – tai banalu ir nuobodu. Turime sukurti jaukią, žydintį plotą, kuris nenori palikti. Šiame straipsnyje mes bus pasidalinti su jumis labiausiai paprasta, bet ji yra gana originalios idėjos, kaip padaryti stende savo rankomis. Tai daug lengviau, nei jūs gali atrodyti!

load...

Suoliukai pagaminti iš rąstų

Tai suolas puikiai į svetainę, kuri yra dekoruota į etninės ar kaimiškas dvasia. Yra sukurti suoliukai iš rąstų dviem būdais: rąstus ir žievė. Kaip pasirinkti – tai priklauso nuo jūsų skonio. Suoliukas sėdynė kaip matyti iš žemiau esančių nuotraukų, tarnauja kaip kamieno viduryje ar didelio skersmens perpjauta. Tokie modeliai daryti ir be nugaros, bet jo buvimas yra aiškiai didinti produkto komfortą: šiuo atveju, taip pat naudojamas barelį, tik šiek tiek mažesnio skersmens. Kaip kojoms, galite naudoti, o siauras vienetų rąstų.


Kaip padaryti, kad stende iš rąstų su savo rankas?

Paruoškite medį. Už darbą, turime įprastą medienos kietmedžio. Kai kurios specialios tipų gydymo atskleisti ją nėra verta. Pakanka sumažinti nereikalingų filialus ir šakeles. Bet jeigu jūs nuspręsite naudoti rąstinio spygliuočių, rekomenduojama atlikti acetono (keturių proporcingai vieno) apdorojimą prieš parduotuvę statybos. Nuo barelį pašalinamas nereikalingas derva.

Dirbti jums reikės:

 • benzinas arba geriamojo vulgaris;
 • švitrinis popierius;
 • šiurkštumo.

Kartais jums gali tekti varžtus ar vinis, tačiau dauguma iš parduotuvių yra pagaminti iš rąstų be tikri, tvirtinimo elementai. Pasibaigus dizaino prašymas gali būti papuoštas: šiuo atveju, ginkluoti kaltu, kaltą ir dėlionės.

load...

Statybos 1. Pradėkime nuo paprasčiausių variantą, kaip sukurti suolelį iš rąstų. Didelio skersmens rąstų iškasė duobę, o tiesiog nukapoti viršuje. Kai kurie žmonės nori palikti savo trasų rąstų nepažeistas.

2. Dizainas už šią statybą bus du rąstų ilgis maždaug dviejų metrų. Darbe tai užtruks tik kelias valandas: pirmasis žurnalas turi būti atsargiai supjaustyti ją į dvi dalis (jie bus tarnauti kaip atramų). Grįsti suoliukas yra tvirtai pritvirtintas ant atramų, būtina padaryti mažų skylučių, kurios atitiks žurnalo vietų. Jei teisingai apskaičiuoti dydžio, vinių ar varžtų Medienos nebus būtina. Tai suolas yra labai lengva išardyti ir perkelti į kitą vietą. Nuotrauka suolai, pagaminti iš medienos, žr.

Patarimas! Jei jūs turite padorų vieno žurnalo skersmuo, jį naudoti ant dviejų suolų, tik supjaustyti per pusę. Kojos yra pagaminti iš medienos, kuri yra mažesnio skersmens.

3. Dizainas gamybai šį dizainą reikia sveikų rąstų, o didelio skersmens: iš jo galime padaryti medinį suolelį su atlošu su savo rankas keletą valandų. Labai atidžiai patalpinami žurnalą šerdį. Mes tai padaryti tokiu būdu, kad galų gale mes turime patogiausią ir patogi svetainės dizainą. Jei rasite Prisijungti su didelių gabaritų šakų – gerai, jie gali žaisti kojų vaidmenį. Jei ne apie žurnalą šakų, naudoti mažų barų.

Dizainas 4. Puikus suoliukas gali būti pastatytas naudojant rąstus. Tačiau yra viena sąlyga: prisijunkite skersmuo turi būti nuo vieno šimto šešiasdešimt šimto aštuoniasdešimt milimetrų. Jums reikės trijų rąstų ilgis 2 metrai ar dviejų rąstų to paties dydžio, plius keletas mažų (vienos kojos bus). Elementai yra naudojami pritvirtinti lenta: kiekvienos iš maždaug 50 centimetrų storio.

Suolai, pagaminti iš metalo ir medžio

Labai tikėtina, kad jums nuspręsti įdiegti jo Sodybos Full Metal suoliuko. Žinoma, tokie dizainai gali būti labai subtilus ir gražus, bet sėdėti ant jo neveiks vasarą, – metalas kaitinamas labai stipriai. Ir šalto suolai yra per greitai aušinami. Geriausias variantas – iš medžio ir metalo derinys. Dažniausiai, sėdynė pagaminta iš pirmosios medžiagos, o parama ir pėdų – antroje. Rezultatas yra stilingas, patikimas ir funkcionalus dizainas.

Kaip padaryti, kad iš profiliuotų vamzdžių stende?

Tai labiausiai funkcionalus ir paprasčiausias variantas. Mes naudoti stačiakampių, suvirinti iš profilio. Iki kiekvieno tilto pusėje yra suvirinti ant jų, ir statyti stalo vietų. Jei jus domina daugiau rafinuotas forma (su atlošais, Porankiai, pagalvėlės), tada reikia vadovautis toliau nurodytos struktūros – nuotraukoje žemiau. Dėl plataus neišardoma sėdynė virsta sofa, visiškai su patogiomis pagalvėlėmis. Pagaminta tokios pagalvėlės paprasta: baldai putos įrengtas tinkamu audiniu.

Patarimas! Gretimų elementų yra nebūtina būti prijungtas iki galo. Pageidautina, tarp gretimų barų / lentų, ten yra trijų ar keturių milimetrų tarpas. Tai, kad mediena bus tada glebti, tada brinkti, ir tarpas reikia per tam tikrą laiką, siekiant užtikrinti, kad bet kurio tokio deformacijos paviršiaus atveju išlieka sklandžiai.

Stilingas variantas suolai iš medienos ir metalo

Ši parinktis yra puikiai tinka šeimoms, kurios turi mažų vaikų. Neginčytinas privalumas tokio sklandžiai linijų, kurie yra pagaminti labai paprasta stendo: vamzdžio lenkimo, ir, pagal kurią suformuotai užapvalintais kraštais. Ši pavėsinė gali būti saugiai vadinamas saugus. Flex gali būti tiek proftrubu ir eilinis turas: Pažiūrėkite, kaip jis atrodo nuotraukoje.

Iš lentų ir vamzdžių stende

Dėl šio projekto, jūs turite padaryti du panašius ruošiniai suolų ir stalų (jei jūs planuojate padaryti baldų komplektas). Tada jums reikia sumažinti lenta: svarbu, kad jie gauna tokio pat ilgio. Už countertops pakankamai penkiasdešimt penkių centimetrų, ir sėdynės – apie keturiasdešimt centimetrai. Sujungti vamzdžius ir lentos gali baldus naudojant varžtus su plokščiais galvučių.

Suoliukas lentų

Tokie suoliukai ir suolai, mūsų nuomone, yra labiausiai madinga dabar: jų dizainas yra ne tik labai paprastas, tačiau taip pat yra gana lengva, nes, matyt, panašus sofos. Geriau, nei gali būti papildytas stende sofa – tai pagalves porolono. Ar tai pavėsinė yra paprasta: keli langeliai, atskirti plonu lentų reikia suklijuoti tarpusavyje.

Piešiniai suolai, pagaminti iš medienos

Kaip rūpintis suoliukai ir suolai, pagaminti iš medienos?

 • periodiškai kruopščiai lenkų medienos naudojant šlifavimo vilnos. Kai suoliukas pagamintas iš metalinių elementų, tada jie poliruoti plieno vata ir padengtos dažais;
 • mediniai suolai nereikia nuplauti vandeniu;
 • pageidaujama, kad žemės po suoliuko buvo išdėstyti bet danga;
 • karštu oru tai geriausia pertvarkyti stende pavėsyje, ji bus apsaugoti jį nuo žalingų ultravioletinių spindulių;
 • šaltuoju suoliuko geriausia paslėpti garaže arba paukštidėje – tai bus ačiū ilgą gyvenimą;
 • Pastebėjus rūdžių, nedelsiant sumalkite ir dažų stende korozijai iš auga.

Kaip yra medžio suoliukas su aprašytu šio vaizdo atlošo: įkvėpimo!

Ir žinote ką nors naudingo apie tai, kaip padaryti stende savo rankomis iš medžio? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!

Jei jus domina paruoštas sodo suolai, pažvelgti į mūsų kataloge rasite šimtus šiuolaikinių prekių su nuotraukomis ir aprašymus iš patikimų pardavėjų.

Be to, jums gali būti įdomu:

Šildymo šiltnamius savo rankomis

Statyti vonią savo vasarnamyje

Kaip pasirinkti baseinas sodas

Sekite mūsų reguliariai skiltyje „Sodybos“

load...