Lotynų kvartalas – kultūros centras Paryžiuje

Lotynų kvartalas – ko gero garsiausias Paryžiaus rajone, įsikūręs penktoje ir šeštoje arrondissement kairiajame krante Senos. Be istorinės reikšmės, tai yra pasaulyje garsėja savo nuošalesnėse senoviškas gatvių, gražių parkų, parduotuvių, jaukių užkandinių, taip pat įdomių knygynuose įvairovė. Taip pat čia yra Sorbonos universiteto, kuris yra didelės istorinės ir architektūrinės vertės. Nepaisant to, kad Lotynų kvartalas laikomas prieglauda studentų, tai ne be savo specialaus efektingas ir sudėtingumo, būdingo elito rajonų. Bet vis tiek, jis buvo čia prieš buvo sukoncentruota visą intelektualinį ir meninį gyvenimą Paryžiuje. Nesuskaičiuojama rašytojai ir menininkai gyveno ir dirbo čia, rasti įkvėpimo žavinga atmosferą šioje vietoje. Ernestas Hemingvėjus, F. Scott Fitzgerald, John Dos Passos, Isadora Duncan, Pablo Picasso, Amedeo Modigliani ir Jim Morrison – vos keli pavadinimai iš didžiulio sąrašo pasaulio menininkų, kurie atliktų čia savo atostogas ir darbo dienomis.
Jei norite likti Lotynų kvartale, rekomenduojame atkreipti dėmesį wizz air skrydziai į tokių žinomų boutique viešbučiai Paryžiuje, kaip „Five Hotel» arba «Seven Hotel“, kuris modernizmas ir jo neprilygstamas originalumas aiškiai tilptų į kultūros sostinės centrą estetika. Jūs galite lengvai palaikyti viename iš viešbučių ir žymiai sutaupyti savo išlaidas, jei jūs naudojate Pigus viešbučių rezervavimo svetainėse. Bet likti čia, jūs norite klajoti garsiausių miesto dalyje ir jūs užduoti klausimą: ką pamatyti Lotynų kvartalas?

pagrindinės vertybės Lotynų kvartalas

Lotynų kvartale turi keletą pagrindinių pramogų, kurios yra turistų susidomėjimas. Visų pirma – tai trys bažnyčios, architektūra, pagamintas tradiciniu prancūzų gotikos stiliaus – Sainte-Chapelle Saint-Etienne-du-Mont, ir šlovino visame pasaulyje, Notre Dame de Paris. Viduryje kvartale place Saint-Michel, įkurta 1257. Ar negali būti tingus, kad eiti į Cluny muziejus, įsikūręs gotikos dvaro, sienos, kurios yra įsikūrę didelę kolekciją viduramžių meno, įskaitant garsiąją seriją šešių gobelenų apie pigus bilietai i osla „su vienaragio Lady.“ Dalis muziejaus yra išlikę griuvėsiai Romos pirčių. Galiausiai, Liuksemburgas parkas su savo gražių gėlių, fontanai ir statulos, tikrai nebus atimti Jums galimybę grožėtis savo grožį, kartu su netoliese spindesys, Paryžiaus Panteono. Per pervežimas vietos įžymybių jūsų kojos pavargsta ir norite atsipalaiduoti ir skrandžio neabejotinai norite paklausti: kur valgyti Lotynų kvartale?

Įžymūs Lotynų kvartalas kavinė

load...

Kavinė „Prokop“, įsikūręs ant gatvės Ansen Comedie netoli Odeon sankirtoje, yra laikoma seniausia kavinė pasaulyje – ji nurodo pagrindą pagal metus 1686. Šioje institucijoje liko istorinių asmenybių, tokių kaip Voltaire, Benjamin Franklin, Robespjeras ir Napoleonas. Kavinė „Closerie des Lilas“ Boulevard Montparnasse kartą tarnavo kaip posėdžiuose Europos bohemos vietoje. Café Ernestas Hemingvėjus stalo parašė romaną „Saulė taip pat pakyla.“ Ir Levas Trockis ir Leninas dažnai zahazhivali vilnius paryzius čia Norėdami žaisti žaidimą šachmatais. Į „Café de Flore“, esantį Boulevard Saint-Germain ir Rue Saint-Benoit kampe, atliko savo egzistencinį pokalbį Albert Camus, Jean-Paul Sartre ir Simone de Beauvoir. Nuo 1947 ši vieta buvo laikoma daugelio muzikantų ir džiazo muzikantų prieglauda. Notorious kavinė „Du Mago“ taip pat prisidėjo prie kultūrinio gyvenimo Paryžiuje. Jos sienos buvo pietūs Paul Verlaine, Arthur Rimbaud, Antoine de Saint-Exupery ir William Faulkner. Būtent čia įvyko pirmasis Pablo Picasso ir Dora Maar. Taip pat verta paminėti, kad „Brasserie Lipp“ – žinoma alaus darykla atidaryta 1880. Čia gyvinti savo artimuosius kasdien tuos pačius atstovus literatūrinius bohemos – Ernest Hemingway, Antoine de Saint-Exupery, Marcel Proust, ir daugelis kitų. Restoranas iki 150 asmenų, ir yra labai populiarus šiandien. Manoma, kad kadaise čia bet kurią dieną, esate tikri, kad susidurti su kuo nors iš garsenybių, ypač su viena Holivudo žvaigždės.
Visos šios kavinės yra dvi minutės pėsčiomis nuo kito Saint-Germain-des-Pres.

load...

Parašykite komentarą