Liepoja pirmas Rockcafe rengia aukcioną ir parduoti savybės

Šių metų 9 Spalio aukcione, kuriame aukcione buvęs Liepoja pirmas Rockcafe savininkai – Marek ir Raivo Medins, taip pat sutuoktiniams priklauso UAB „Argolats“ nekilnojamojo turto Liepojoje, J. gatvėje.

Tai yra atsakas į bankroto administratorius Harald Velmers ataskaita praneša portalas „irliepaja.lv“.

9 Dėl antrojo numatyta priverstinai parduodant turtą su mažėjimo etapą. Pirmajame aukcione, kuriame buvo numatyta anksčiau šiais metais, nuosavybė – 3175 kvadratinių metrų sklypas, buvęs vaikų darželio pastatas, taip pat gyvenamųjų namų ir ūkinių pastatų – pradinė kaina buvo nustatyta 37 tūkst latų.

Medins, taip pat šeimoms, susiję bendrovė „Argolats“ kreditoriai apima tiek „Lietuvos hipotekos ir žemės bankas“, kuri bendrovė išduotą hipotekos, valstybės pajamų tarnybos (SRS) ir Liepojos miesto taryba, kuri įmonė yra skolinga mokesčių.

load...

„Argolats“ bendra mokestinė skola SRS yra 128.037 latų, tačiau nekilnojamojo turto mokestis skolos ir susiję baudas – 3675 latų.

Liepoja pirmas Rockcafe durys buvo uždaryta lankytojams nuo šių metų sausio.
„Argolats įstatinį kapitalą iš dviejų INET Medina, kuri, pasak“ irliepāja.lv „raštiško priimančiojo Medins, taip pat sutuoktinio. „Argolats“ tik valdybos narys Marek Medins.

load...

Parašykite komentarą