Kūno plaukų šalinimo kilmė

Šiuo kai mūsų gyvenime, kiekvienas ir kiekviena moteris tikriausiai gavo nusiminusi su tuo, kad mes turime pašalinti mūsų kūno plaukus. Bet kas, pareikštas šiame ritualinio praktikos, kad kas nors vyras turėtų tekti šiurpinti ne tik vienas paklydęs plaukų ir eiti verkti, kad „Facebook“, sakydamas, kad jis dabar yra randuotas gyvenime? Pop kultūra? Paplūdimys dėvi? Ladies žurnalus? Nagi, savo iki!

Kūno plaukų šalinimas dėl nedidelio masto istorija, bent jau nueina kiek senovėje. Senovės Egipte moterys investavo daug laiko plaukų šalinimo meno, ir jie net pašalinti plaukus ant galvų. Plikas Kleopatra, kas?

Senovės Romoje, kūno plaukai, taip pat buvo vertinamas kaip necivilizuoti, ir jei jūs turėjote tai – tai reiškia, kad jums buvo žemesnės klasės. Jei pašalinti savo kūno plaukus, staiga pakilo keletą klasių.

load...

Viduramžiais, Karalienė Elžbieta buvo veido plaukų šalinimo vadovas – tačiau ji tegul jos kūno plaukai laisvai augti.

Taigi, nors mes gali patikti kaltas berniukas kultūros ar ponios žurnalus į poreikį vašką beveik visa mūsų kūno, siekiant atrodyti „civilizuotas“, paaiškėja, kad istorija turi daug daugiau atsakyti.

1848, didysis mąstytojas John Ruskin buvo pasiruošę išbaigti savo santuoką su savo naująja nuotaka. Tai buvo naktį jis buvo laukiu – natūraliai – ir jis buvo malonu matyti savo moters visose savo šlovės.

Deja, paaiškėjo, kad ji turėjo šiek tiek per daug šlovės civilizuoto mąstytojas, kuris buvo taip šlykštėtis „savo asmens“, kad jis nusprendė, kad jis negalėjo realiai išbaigti santuoką. Iš tiesų, puikus kritikas negalėjo atleisti savo žmoną, kai jis sužinojo, kad ji turėjo kūno plaukai daug. Paaiškėjo, kad net jo mylimas negavau nuo jo kritikos lengvai. Streuth, Jonas!

Keista, niekada nebuvo bet tinkamas paaiškinimas, ką Ruskin rasti visai taip atstumiantis. Komentatoriai mused, kad galbūt ji buvo menstruacijos, arba kad jos plaukai buvo per „nepaklusnūs“ žmogaus akimis, arba, kad jis tiesiog neturėjo clue, ką moteris iš tikrųjų atrodė.

Vienintelis realus prielaida turi būti pagamintas iš pasakojimo tai, kad Ruskin tikriausiai buvo per daug kritiška.

Italų Renesanso dėstytojas Jill Burke klausia: „Už anglų vyrų meno istorikas XIX amžiuje, įmerkta į klasikinės tradicijos ir Italijos Renesanso menas, tikėtina moterų kūno tikrai buvo visiškai plikas. Bet kaip šios nuotraukos bendrauti su būdu gydomų moterų savo kūnus? Ar moteriškojo nuogas pertvarkas Renesanso Italijoje eiti koja kojon su kūno plaukų šalinimo madoje? „

load...

Tai geras klausimas; Ar didelis menas Renesanso jėgos moterims pašalinti savo kūno plaukus? Jie buvo nuolat gyvena idealizmo šešėlis, sukurtas vyrų menininkų krūva, kuris nebūtų suprasti siaubingai sudėtingas procesas, kūno plaukų šalinimas apima? Buvo jų mylėtojai pajungiant juos į nesąžiningų lyginimai meistrišką paveikslų, klausia: „Dora, norėčiau jį, jei atrodė, kad. Pažiūrėkite, ką aš turiu galvoje? Ar matote, kaip Afroditė atrodo? „

Bet Burke klausimas taip pat kelia antrąjį klausimą; buvo Renesanso tapybos tikslūs vaizdiniai apie tai, ką moterys atrodė tuo metu, ar jie buvo idealūs atstovybės?

Burke pageidauja pastarąją atsakymo, ir teigia, kad kūno plaukų šalinimas yra iš tikrųjų naujesnis reiškinys. Ji išryškina 2005 tyrimas JK moterų, kurios parodė 90% JAV skustis kojas ir pažastis, o 80% pjauti mūsų bikinio srities plaukus ir antakius. Šie skaičiai labai panašūs į tuos, išleistas JAV ir Australijoje, ir parodyti bendrą ryšį tarp Vakarų moterų iš skirtingų šalių.

Feministės teigia, kad yra pjauti ne tik mūsų kūno plaukai modernią tendencija, tačiau jis taip pat moderni problema. Sako Burke: „Jei atidžiau pažvelgti į tai buvusią laikotarpį, tačiau šios prielaidos yra sunku išlaikyti. Tai šiandienos psichologinio literatūros įprastas, kad kūno įvaizdis ir kūno modifikacija visų rūšių noras giliai paveikė be sąmonės asimiliacijos nufotografuotus vaizdus iš žiniasklaidos šaltinių įvairovė.

„Neįmanoma atlikti psichologinius eksperimentus, žinoma, ant ilgų mirę dalykų, bet mano klausimas yra – ar gali vaizdų moterų nuogas proliferacija nuo ankstyvo XVI amžiuje turėjo įtakos moterų sąvokas savo kūnus“

Toks argumentas atrodo patenka butas atsižvelgiant į tai, kad senovės moterys, pavyzdžiui, egiptiečiai ir graikai, ar nusiskusti veidą. Be to, pirmasis skustuvas vyrams buvo išrastas 1760 Prancūzijoje, taip pat buvo naudojamas moterims. 1844, pirmas depiliacinis kremas išrado Dr Gouraud, kuris buvo savo ruožtu, po trisdešimties metų tuo pačiu kremu moterims, uždegimo skutimosi revoliucijos.

Ir tai nenurodant į tai, kad „Book of Secrets“ nuo 16 amžiaus, esančią naudingą rinkinį patarimų ir gudrybių, kaip pašalinti dėmes, kontrolės bėrimus ir užglostyti Małostkowy dėmės. Be to, šis Paslapčių knyga yra „receptai“, kaip pašalinti kiekvieną plaukus nuo bet kurios kūno dalies. Oho.

Štai ištrauka, (bet mes nerekomenduojame tai daryti):

„Kaip pašalinti arba prarasti plaukus nuo bet kur ant kūno: Virinama kartu su viena pinta arseno ir aštuntadalis iš negesintų pintos sprendimą. Eiti į vonias arba karšto kambarys ir tepinėlis medicina visame plote turi būti plaukuotos. Kai oda jaučiasi karšta, plauti greitai su karštu vandeniu, todėl kūnas nenusivalo. „

Iš visa tai tiesa tikriausiai, kaip visada, kažkur-tarp. Nėra abejonių, madingi ir viršutinės klasės moterys 14, 15 ir 16 amžių, užsiimančių kūno plaukų šalinimas, siekiant išlikti madingas ir civilizuotas. Tačiau atrodo, kad tikrai ne visos moterys fussed aplink su vaškų ir skustuvai. Iš tiesų, daugelis žmonių nebūtų mačiau italų Renesanso menas – kaip daug žmonių šiandien negalės pasakyti Leonardo nuo Michelangelo.

Taigi, nors kai kurios moterys buvo pašalinti kūno plaukus šimtmečius, kūno plaukų šalinimas tokio masiškai yra šiuolaikinės tendencijos. Italų Renesanso menas gali įtikino moteris aukštumose skustis, bet tai ponios žurnalus, įžymybių garbinimas, Brazilijos moterų, internetas, filmai, ir spaudimą, kad atvedė mus visus atsiduoti į savęs žalojimą tiek. Labas.

load...