Kruopų priežiūra ir viršijais pavasarį: kaip gauti turtingą derlių?

Nuotrauka: ties žemėlapiai ir „“ prašymą

Turinys :

  1. Kas trąšų tręšti vyšnias?
  2. Kaip maitinti vyšnių?
  3. Kokiu laikotarpiu geriausia maitinti vyšnių?
  4. Kas pamaitinti veltinio vyšnios pavasarį?

Jei esate aistringas apie sodininkystę, tikriausiai tikisi sukelti puikus derlius. Let it go, tikėdamiesi, kad gamta padarys triuką neveiks. Vyšnių, kaip ir bet kuri medžio sode reikalauja ne mažiau kaip minimalios priežiūros, pagal sezoną. Mes jau rašė apie geriausius veislių vyšnių , dabar pakalbėkime apie šėrimo medžius.

load...

Optimaliausias laikas padaryti naudingus daiktus už kaulavaisių – rudenį. Tačiau tai nereiškia, kad pavasarį tręšti nėra svarbu. Medis išgyveno šaltą ir sunkią žiemą, ir jei jūs suteikiate jam padidinti veikliosios formavimo kiaušidėse, tai būtinai padėkoti gerą derlių.

Kas trąšų tręšti vyšnias?

Dėmesio! Pradėjo tapti kaip į informaciją, kuri tikrai bus naudinga jums. Jei jūs galvojate apie tai, ką maitinti vyšnių pavasarį, turėkite omenyje, kad pirmieji du metų jauni sodinukai nereikia. Leisdamasis jie gavo pakankamą kiekį maistinių medžiagų, ir tol, kol pakankamai jų.

Spyruoklė vyšnia paduodamas abu mineralinių ir organinių trąšų. Kaip organinė, jis suteiks aktyviai augalų augimą, nes dirvožemis yra praturtintas visais reikalingais mikroelementais. Gali naudoti mėšlo, komposto, durpių ir humuso. Mineralinių trąšų teikti tas pačias vyšnių kitų gyvybiškai maistinių medžiagų: azoto, fosforo, kalio.

Negali padaryti be vyšnia ir azoto: Į dirvą turinys yra būtina. Naudojimas gali kalcio ir amonio nitratą, karbamido, amonio sulfatu. Jei vyšnios Jūsų sode bus suteikta šio elemento, šaknų sistema bus tinkamai parengti ir vaisiai yra aukštos kokybės. Ir tai jau nekalbant apie gerą žalią masę ir naujų ūglių formavimąsi.

load...

Puikus efektas garantuotas, jei jūs naudojate fosforo – kalio trąšų. Tačiau reikia žinoti, kad jis gali būti naudojamas tik tada, kai po trejų metų nuo daigų buvo pasodinti. Pavyzdžiui šėrimo stimuliuoja augimą medžio.

Kaip maitinti vyšnių?

Dabar, kad žinote, ką maitinti vyšnių ir vaisių. Tačiau taip pat svarbu gerbti persirengimo dozavimo taisyklių. Galų gale, jei viršija limitą, gausite priešingą efektą: Vyšninė yra neišvystyta ir duoti mažą derlių. Užtikrinti vyšnių esminius mikroelementus turėtų būti vidutinio, ir kad tai atsitiko, atlikite žemiau nurodytus taisyklių.

Taisyklė 1. Prieš sodinimą daigus reikia rūpintis vietoje, kur jis augs. Paguldykite dirvožemio maistinių medžiagų, kurios bus pakankamai medienos dvejus ar trejus metus. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad šiuo atveju azotas turėtų būti atmesti. Ši trąša yra taikomas vėliau pavadintą laiką. Proporcijos yra paprasta: ant vieno kamieno, jums reikės šimtas dvidešimt gramų lėšų. Į viršų nebūtinai nustatyti maždaug dešimt centimetrų šlapio dirvožemio.

Taisyklė 2. Šis metodas taip pat aktyvina geriau augimą jaunas medžio. Gegužės tris kartus dirvožemio reikia padaryti karbamido. Apskaičiuojama taip: dešimt litrų vandens trunka apie dvidešimt trisdešimt gramų lėšų. Veiksmingumas priklauso ne tik nuo naudojamų trąšų, bet ir nuo to, kaip dažnai jūs dirvos purenimui.

3 taisyklė: Jei jūs nežinote, ką maitinti vyšnių ketvirtaisiais metais po to, kai buvo pasodinti, tai pat saugūs naudoti karbamido. Šaknų sistema vyšnios buvo suformuota per šį laikotarpį, o tai reiškia, reikės trąšų du kartus. Prieš tręšimo padaryti apvalius eilutes, ir užpildyti maždaug šimtas septyniasdešimt gramų karbamido, tada būtinai sudrėkinkite dirvožemį.

4. Taisyklė Penkeri metai po to, kai vyšnios sodinimo naudojami padavimui gali būti kalio druską, superfosfatas, ir humuso (vienoje medžio tik vienas kibiras). Jis taip pat yra plačiai naudojamas pelenų.

Taikyti medžio pelenų leidžiama tris keturis kartus per metus. Tirpalas paruoštas, remiantis paprasta proporcija: dešimt litrų šilto vandens į du puodeliai pelenų. Nuo šešių iki dešimties valandų, mišinys turėtų būti reikalavo. Tada vyšnios kamieno perimetras kasti keletas turi išpjovas (gylis kiekvienos penkiolika centimetrų). Ten ir pilamas vandens ir pelenų mišinio. Po šulinių reikalaujama pakartotinai uždaryti žemės. Apie du kilogramus pelenų reikia vienam suaugusiajam medį.

5. Taisyklė Po medžiu yra aštuoni metai, padidinti trąšų naudojimas reikia tris kartus.

Taisyklė 6. Vienas iš dažniausių pateiktus klausimus sodininkams: Į pavasarį pašarų iki žydėjimo vyšnių? Per šį laikotarpį, pašarų medis gali tik root būdą. Mišinių naudojimą su azoto.

Kokiu laikotarpiu geriausia maitinti vyšnių?

Pirma tręšimo vyšnių pavasarį padarė prieš žydėjimą. Per šį laikotarpį, naudojant nitratas, azoto ir karbamido. Įsitikinkite, trąšos turėtų šaknis metodą, tai yra žemėje. Purškimo metodas netinka šiuo metu.

Tuo metu, kai vyšnių žiedų, maitinti ji gali būti tik tuo šaknų (tiksliau – į vadinamųjų medžių kamienus). Šiuo metu jis daro naudingą ne tik azoto, bet ir organinės trąšos (pvz žaliajai trąšai arba vištienos mėšlo).

Po Vyšnių blunka, medis pageidautina maitinti tik organinių: mišiniuose arba tiesiog su mėšlu. Bet trąšos tręšimui per lapus preparatai, azoto kiekis gali būti atliekamas tik vasarą.

Kas pamaitinti veltinio vyšnios pavasarį?

Kaip vyšnios, veltinio vyšnios metu Vaisinės maitinami komposto (už kvadratinių metrų trunka nuo šešių iki aštuonių kilogramų komposto). Be to, nedvejodami naudoti mulčiuoti. Ir komposto, humuso ir pageidautina sumaišyti su vienu šimtų gramų karbamido ir šešiasdešimt gramų kalio sulfatu.

Svarbu! Maitinti veltinio vyšnių trąšų, kurių sudėtyje yra azoto, yra įmanoma tik pavasarį prieš žydėjimo.

Tačiau tręšimas nepadeda, jei jūs neturite sekti medžio vainiką. Kiekvieną ankstyvą pavasarį apkarpius metų reikalingas vyšnios: tai taikoma ligoniams ir senų procesų. Be to, pakankamai centrinis palikti penki septyni stiprius ūglius.

Geras derlius!

Ir žinote ką nors naudingo apie tai, ką apvaisinti vyšnios pavasarį? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!

Jei jus domina pirčių statyba, saunos, pažvelgti į mūsų kataloge rasite šimtus pasiūlymus iš patikimų pardavėjų.

Be to, jums gali būti įdomu:

Vynuogės Sultana: pasirinkti geriausius

Charakteristikas bulvių veislių: viskas, ką jums reikia žinoti apie našiausių rūšių

Geriausių veislių juodųjų serbentų – Paslapčių paiešką

load...