Kremliaus atgaivino skyrybų pėdų ir Horse Guards

Paskutinis šeštadienis, prisijungę žiniasklaidos ir turistų susirinko Katedros aikštėje Maskvos Kremliaus, liudija didingą reginį – iškilmingos ceremonijos skyrybų arklių ir pėdų apsaugas. Senovės aikštėje pamušalu asmens kompozicijos Grupė Specialiojo apsaugos prezidento pulkas kavalerijos palyda garbės ir Prezidento orkestras.

Net Petro kartą Rusijos karinius nuostatus ir straipsnis numeriais buvo paskirtas reguliariai skyrybų, ir www.flymaster.lt skyrybų su sargybos ceremonijos. Dabartinė ceremonija įtraukta ryškiausių elementų kažkada egzistavo karines tradicijas: Grand pastatą, pranešti sargybos vadas, pašalinti nacionaline vėliava Rusijos, demonstracinio gręžimo metodus su ginklų ir vadinamąjį karuselės arklys. Visa tai – Bravura muzika grojo Prezidento orkestro

Apeiginę skyrybų, kuris dabar įvyks vidurdienį kiekvieną šeštadienį nuo balandžio iki www.aeroflot.ru spalio, tapo neatsiejama naują integruotą turizmo programą. Ji sukurta Maskvos Kremliaus komendantas tarnyba, muziejus po atviru dangumi Maskvos Kremliaus ir miesto turizmo komiteto. Programa taip pat apims Katedros aikštėje su vizito į Archangelskas, Apreiškimo ir Rizopolozhensky dangų katedra Žolinės varpinės Patriarchas rūmų ir Tainitsky sodą, kur kelionė, pasak Kremliaus www.lufthansa.com Sergejus Khlebnikov komendantas, netolimoje ateityje turėtų būti sodinami labai daug spalvų. Įtraukimo į ekskursija į Armory klausimas. Vakarienė organizuojama turistams tiesiogiai Kremliaus kavinėje Kremliaus elektrinę.

Kaina kvietimas bilietas į išsamią programą nebuvo nustatyta. Tačiau Maskvos komiteto turizmo Grigorijus Antyufeev pirmininkas, atsakydamas į žurnalistų klausimus, pasiūlė, kad kaina bus 1-1500 tūkstančių rublių. Be to, tiek Rusijos, tiek užsienio turistų, tai yra tas pats.

load...
load...

Parašykite komentarą