Kokie yra sorgo nauda sveikatai?

Sorgas nurodo keletą žolių, kad rasite tropikuose ir Subtropikai visame pasaulyje genties. Yra tikrai daugiau nei 30 įvairių rūšių galima – tačiau tik viena iš jų yra tinkami vartoti žmonėms. Rūšies poilsio saugomos gyvūnams.

Konkrečias rūšių sorgų, kad mes vartojame moksliškai vadinama Sorghum Bicolour. Iš pradžių tik nuimta ir valgyti Afrikoje, dabar galima rasti visų keturių pasaulio kampelių, kur ji greitai tapo daugelio sveikatos sąmoningas tautų mitybos pagrindas.

Maisto gamybos pasaulyje, jūs rasite sorgo į skaniu sorgų melasos ir sorgų sirupo gamybai, ir jis taip pat naudojamas kaip grūdų. Be to, daug alkoholinių gėrimų, taip pat įtraukti jį kaip dalį savo produkcijos, ir tai yra net naudinga, kaip biokuras.

load...

Bet ką yra sveikatos nauda penktą svarbiausių javų pasaulyje? Pažiūrėkime.

Sorgas gali užkirsti kelią vėžio

Antioksidantai yra junginiai, kurie pašalinti bjaurus laisvuosius radikalus iš mūsų kūno. Laisvieji radikalai yra atomai, kurie yra Lookout daryti mums pakenkti, ir jie gali sukelti vėžį ir pirmalaikį senėjimą.

Sorgas tikrųjų yra esminių antioksidantų, kad jūs tiesiog nerasite daugelyje kitų maisto produktų. Šie antioksidantai yra ypač gera sumažinti savo riziką susirgti vėžiu, ypač stemplės vėžiu. Nors valgyti kviečių ir kukurūzų gali būti laikomi gana sveikas, valgo sorgas dar sveikiau.

Sorgas gali kontroliuoti Diabetas

Jei valgyti per daug angliavandenių, galbūt nesupranta, bet jie konvertuoti į paprastą cukrų, kad sukelti jūsų gliukozės kiekis kraujyje didės. Tai veda prie diabetu, ir tai gali padaryti diabetas dar blogiau tiems, kurie jau kenčia nuo jo.

Laimei, sorgas grūdų yra čia sutaupyti dieną. Tai maistingas grūdų ateina su tanino turtingi sėlenomis, kuriame yra fermentų, kurie stabdo krakmolo pasisavinimą organizme. Tai savo ruožtu lemia, kad geriau reguliuojama insulino ir gliukozės kiekį kraujyje.

Išlaikyti šių lygių balansas yra svarbus, nes jis apsaugo nuo nemalonių šuoliai, kurie galiausiai gali sukelti visiems sveikatos problemų rūšių.

Sorgas yra geras sveikatos kaulus

Mūsų kaulai yra svarbūs, bet per mažai iš mūsų sustabdyti apsvarstyti, kaip mūsų dieta gali padėti ir pakenkti mūsų skeletą. Bet iš dietos gali atlikti arba nutraukti savo kaulus, užkirsti kelią arba sukelia osteoporozę ir artritu.

load...

Vienas iš būdų išsaugoti savo kaulų sveikatą pristatyti sorgas į savo mitybą. Kadangi sorgas grūdų yra daug magnio, tai užtikrina, kad jūsų kalcio kiekis bus tinkamai valdomi. Tai yra, nes magnio leidžia geriau kalcio absorbciją.

Tai naudingų mineralų pora taip pat skatinti sveiką kaulinį audinį, ir jie atgaivink gijimo procesą pažeistų ir kaulų lūžių. Taigi, jei norite išlikti aktyviems įvesite senatvę, valgyti sorgas!

Sorgas gali suteikti jums Boost

Mes visi ieško energetikos padidinti, ir daugelis iš mūsų kreipiamės į kofeino ir energetinių gėrimų.

Tačiau, jei jūs ieškote už energetikos smaigalys sveiką kelią, kodėl gi ne pabandyti valgyti sorgas? Sorgas yra niacino, kuris taip pat eina vitamino B6 vardu. Šis komponentas konvertuoja maistą į energiją ir degalus, kad jūsų kūnas gali naudoti. Be to, ji taip pat metabolizuoja maistinių medžiagų į energiją, užtikrinti, kad jūsų energijos lygis yra palaikomas visą dieną.

Tai taip geriau, nei pigius viršūnių, kurie gali būti perkamos per valgyklų kavos puodelio!

Sorgas gali padėti Tvarkyti cholesterolio

Tai buvo tik dešimt metų, arba tiek atgal, kai pasaulis buvo raudonos perspėjimo prieš cholesterolio. Mums buvo pasakyta, kad jos buvo ant kilimo, ir vis daugiau ir daugiau žmonių buvo Susigundžiau sveikatos sutrikimų, susijusių su didelio cholesterolio. Tada įveskite – 2 diabetas pavogė antraštes, ir cholesterolio buvo ganėtinai pamiršta apie tai.

Bet didelis cholesterolio kiekis yra labai kenkia jūsų sveikatai, ir net gali sukelti širdies ligas. Kadangi sorgas gausu fitonutrinai, vartoja tai yra geras būdas valdyti cholesterolio. Tyrėjai padarė išvadą, kad „sorgas grūdų yra naudingų komponentų, kurie gali būti naudojami kaip maisto produktų ingredientus maisto papildų valdyti cholesterolio kiekį žmogaus organizme.“

Mokslininkai sako, tai galėtų padėti gydyti melanoma

Melanomos yra ypač bjaurus padermės odos vėžio, kuris gali būti mirtina, jei negydoma. Taip pat žinomas kaip piktybinės melanomos, tai paprastai atsiranda dėl odos, bet ji taip pat gali išsivystyti į akis, žarnyno, ir net burnoje – ir tai gali turėti pražūtingų pasekmių.

Buvo pasiūlyta, kad melanomos gali padėti į žmogaus melanomos gydymui. Mokslininkai Madride pažvelgė į tarp sorgų ir melanomos gydymui koreliacijos ir padarė išvadą, kad ji „turi potencialo kaip terapinių agentų žmogaus melanomos gydymo.“

Sorgas Palaiko Jūsų Metabolizmas 

Kai valgote sorgas, jums padidinti savo vartojimą iš geležies ir niacino, dviejų mineralų, kurie palaiko jūsų medžiagų apykaitą.

Pats geležies pagerina kuro gamybą, o niacino – taip pat žinomas kaip vitaminas B3 – sugenda ir metabolizuoti maistinių medžiagų, sukant juos į energiją,

Niacinas ir geležies, taip pat teikia kitas naudos sveikatai taip pat įskaitant sveiką apyvartą ir stipresnę imuninę sistemą, ir tik vieną porcija sorgų yra 2.1mg geležies ir 1.4mg niacino.

Sorgas gausu baltymų

Jis sakė, kad mūsų mityba turėtų būti iki 44% baltymų. Iš esmės, mes turime baltymų gyventi. Baltymai tai suteikia blokai gyvenime, ir tai padeda sukurti savo organus, raumenis ir odą.

Sorgas yra puikus būdas pristatyti daugiau baltymų į savo kūną per savo mitybą, padeda jums išlikti montuotojas ir sveikiau.

Sorgas Ar glitimo

Turbūt labiausiai laukiami dalykas, apie sorgų yra tai, kad sorgas grūdų yra be glitimo, todėl galima mėgautis mūsų visų! Taip pat saugus pacientams, sergantiems celiakija, nors ji turi būti pasakyta, kad jūs neturėtumėte pasikliauti per daug ant Sorghum jūsų kalcio, baltymų ir niacino suvartojimo. Tai gerai, tai sveika, tačiau ji turėtų būti valgoma kaip gerai subalansuotą mitybą. Nors jūs jau žinojo, kad!

Ar žinote, kitas išmokas sorgas sveikatai?

load...