Kokie yra alavijo nauda sveikatai?

Aloe Vera yra dažnai vadinamas kaip stebuklingas augalas, nes jos daug naudoja grožio ir sveikatos, ir tai iš tiesų yra įspūdingas sąrašą vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų, kurios gali būti naudinga odos priežiūros, plaukų priežiūros ir bendros sveikatos. Nors alavijo yra visiškai saugus dauguma žmonių naudoti lokaliai, ir imtis viduje, yra keletas dalykų apie augalų, kad žmonės turėtų žinoti. Daugelis šalutinių reiškinių, kurie buvo pranešta do atrodo kad naudojant arba vartoja, žemos kokybės alavijo rezultatas, todėl atrodytų, kad tai yra verta mokėti už aukštos kokybės alavijo produktus, o ne tik ieško pigiausias. Taigi, o ne tik suteiks jums keletas iš daugelio naudojimo ir naudą sveikatai alavijų sąrašą, mes įtraukti kai kurie iš galimo šalutinio poveikio, taip pat suteikti jums labiau subalansuotą požiūrį.

1. Tai puikus natūralus odos priežiūros produktas

Kiekvienas turi girdėjote apie nuostabų dalykų, alavijo gelis gali padaryti odai. Aloe Vera yra dabar naudojama daugelyje odos priežiūros produktus, nes, kaip ji gali drėkina, maitina ir skatina naujų odos ląstelių gamybą. Taip pat labai ramina ir jis dažnai naudojamas gydyti nudegimą, alerginės odos reakcijos, ir odos sąlygas, pavyzdžiui, spuogų.

2. Alavijo gali sukelti alerginę reakciją

Nors daugumai žmonių, alavijo gali būti naudojamas gydyti odos uždegimus, kai kurių žmonių, jis gali sukelti alerginę reakciją. Kai kurie žmonės gerti alavijo sultis ar jie taikomi alavijo gelis vietiškai, jie atsiranda odos bėrimas. Ši reakcija nėra labai paplitęs, bet jei jūs naudojate alavijo pirmą kartą, galbūt norėsite išbandyti jį ant mažas pleistras odos pirmą ar pradėti gerti mažą kiekį sulčių.

load...

3. Gydo vidurių užkietėjimas

Vienas iš didžiausių privalumų sveikatai alavijų yra tai, kad alavijo sudėtyje natūralaus pluošto, kuris bus turėti vidurius laisvinantį poveikį ir sumažinti vidurių užkietėjimą. Tai paprastai užtrunka apie 8 – 10 valandos dirbti, todėl, jei jūs gerti alavijo sultis, prieš išvykdami miegoti, ji turėtų palengvinti iki ryto simptomus. Pasitaiko, kad tai, žinoma, yra tai, kad jei vartoji per daug alavijo, tai gali sukelti viduriavimą.

4. Stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje

Geriamojo alavijo sulčių reguliariai buvo įrodyta, kad padėti stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje žmonėms, kurie turi 2 tipo cukriniu diabetu. Šis gebėjimas taip pat gali būti naudinga, jei bandote numesti svorio, nes ji dažnai yra didžiausio ir mažiausio cukraus kiekį kraujyje, kad yra atsakingas už cukraus ir kitų maisto potraukį.

5. Tai gali turėti neigiamos įtakos receptinių vaistų

Jei Jums atliekama bet kokio gydymo, arba vartojate vaistus, kurie buvo gydytojas, turėtumėte pasitarti su gydytoju, prieš pradėdami gerti alavijo sultis, nes tai gali turėti įtakos kai kurių vaistų potenciją. Jis taip pat gali reaguoti su kai kuriais žolelių, pavyzdžiui, vaistinė ožragė ir česnaku, ir sukelti kritimą cukraus kiekį kraujyje.

6. Mažina uždegimą 

Dar vienas Pasakų naudą sveikatai alavijų yra tai, kad alavijo sudėtyje priešuždegiminių medžiagų, kurios gali palengvinti skausmą ir diskomfortą sąlygų, pavyzdžiui, artrito. Jūs galite gauti šias priešuždegiminių naudą ar trina alavijo gelis į paveiktoje zonoje, arba gerti sultis. Taip pat galite naudoti alavijo gelis gydyti bendrą raumenų skausmą ir mėšlungį.

7. Tai nėra rekomenduojama žmonėms, sergantiems širdies ligomis

Geriamojo alavijo sultys nerekomenduojama žmonėms, sergantiems širdies ligomis, nes jis gali sukelti organizmui per-produkcijos adrenalino ir sukelti nereguliarus širdies plakimas. Dėl tų pačių priežasčių, alavijo sultys nerekomenduojama mažiems vaikams ar pagyvenusiems žmonėms.

8. Sumažina cholesterolio kiekį

Kai kurie tyrimai parodė, kad alavijo sultys gali sumažinti cholesterolio kiekį ir vienas tyrimas, kuris buvo paskelbtas mitybos mokslo ir vitaminologijos leidinyje, parodė, kad alavijo sultys gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje net iki 30 proc.

9. Alavijo sultys netinka nėščioms moterims

Jūs neturėtumėte vartoti alavijo sulčių, kai esate nėščia, nes jis gali sukelti gimdos susitraukimus, kurie gali sukelti persileidimo. Alavijo sultys vartojimas nerekomenduojamas žindyvėms arba, nes ji gali sukelti viduriavimą ir kitų komplikacijų.

load...

10. Teikia geras šaltinis antioksidantų

Ir, pagaliau, dar vienas iš didžiųjų naudą sveikatai alavijų, kad jis yra geras antioksidantų šaltinis, kuris padeda sustiprinti imuninę sistemą, kovos su laisvuosius radikalus organizme. Tai padeda apsaugoti organizmą nuo vėžio, širdies ligų, ir tai padeda sulėtinti senėjimo požymius pernelyg pradžią.

Ar žinote, kitų sveikatai naudingų alavijų?

load...