Kokie sėkmingiausi žmonės daro prieš pusryčius? 11 privaloma žinoti patarimus

Ar žinote, kad daugelis sėkmingų žmonių vadina pirmąją valandą po to, kai pabusti „Golden valanda? Tai yra todėl, kad tuo metu ryte, jūsų smegenys yra mažiau užgriozdintas ir daugiau sugeba aiškiai ir ryžtingai minties, kad pats laikas pasiruošti ateinančiam dieną. Taigi, kas tiksliai tai vadinamasis labai sėkmingų žmonių daryti su šia, „Auksinė valanda“? Skaitykite ir sužinokite, kaip mes žiūrime į 11 svarbiausių dalykų, kad sėkmingi žmonės, kol jie papusryčiauti:

1. Jie anksti paukščiai 

Pirmas dalykas, kad geri žmonės nedaryk yra jie neturi atliekos, ypatingą laiką snausti į lovą! Tai snaudimo mygtuką ant jūsų signalas tik atitolina neišvengiama, todėl keltis anksti ir veido šviežios nauja diena. Kuo greičiau tai padarysite, tuo greičiau jūs galite pradėti padaryti skirtumą savo gyvenimą.

2. Jie ką nors sporto rūšį 

Ką sėkmingiausi žmonės prieš pusryčius? Jie pradeda judėti. Greitai treniruotės prieš pusryčius tikrai pažadinti jus. Taip pat šokti pradeda savo metabolizmą, ir jis gauna savo smegenis tinkamai veikiančią, todėl gauti anksti ryte mankštos įprotį ir tai gali pakeisti jūsų gyvenimą.

load...

3. Jie primena save jų ilgainiui ir trumpalaikių tikslų

Atsižvelgiant, kodėl jūs darote tai, ką jūs darote, atrodo, kiekvieną rytą, yra puikus skatintojas už likusią dienos dalį. Sėkmingi žmonės dažnai penkias minutes kiekvieną rytą, užsirašyti savo gyvenimo tikslus ir svajones, o tada jie perkelti į raštu savo to-do sąrašą dieną, bet mes kalbame apie tai šiek tiek toliau…

4. Jie sąmoningai pripažinti ir skaičiuoti savo palaiminimus ir jie išreikšti dėkingumą

Tai ne tik tai, ką jie nori, kad geri žmonės yra sąmoningas, jie taip pat puikiai žino, ką jie turi būti dėkingi už per daug. Tai lengva padaryti, tiesiog virš popieriaus lapo, kad užsirašyti savo tikslus ant ir toliau, užsirašykite penkis dalykus, kurie jums yra dėkingi už.

5. Jie užrašyti į darbų sąrašą dienos

Sėkmingi žmonės yra taip pat organizavo žmonių, todėl jie bus užrašyti, kas turi būti padaryta per dieną, pirmas dalykas ryte, kai viskas yra aišku, savo proto sąrašą. Vėliau tą pačią dieną yra per vėlu, nes tada jūsų protas bus užstatyti su dienos angas ir jūs galite lengvai pamiršti kažką.

6. Būkite informuoti

Po kelių minučių kiekvieną rytą klausytis radijo ar skaitant laikraštis jus informuoti apie tai, kas happing pasaulyje ir tai gali turėti įtakos jūsų sprendimams dieną. Jūs neturite būti „Wall Street bankininkai, už tai, kad būtų svarbu, išlaikant ryšį su aktualijų galite įdėti kitą perspektyvą niekieno dieną.

7. Jie nepamirškite savo artimuosius

Nepamirškite savo partnerį arba savo vaikams visa tai produktyvus ryto darbe. Sėkmingi žmonės, kurie taip pat laimingas niekada pamiršti ralio svarbiausių dalykų gyvenime, ir jie visada bus išspausti šiek tiek už savo artimuosius metu.

8. Kas sėkmingiausi žmonės prieš pusryčius? Jie medituoti ar melstis

Gerai, kad mes spausdami jį truputį visa tai vos per vieną valandą, bet daug sėkmingų žmonių sako, kad jie įdėti šiek tiek laiko meditacijai kiekvieną rytą. Net vos penkias minutes aiškia, ramioje kontempliacija, gali padėti jums daugiau dėmesio skirti dieną į priekį.

9. Jie pasirengti psichologiškai

Vizualizuoti dienai ir pageidaujamą rezultatai gali padėti pasiruošti. Kai kurie žmonės skaityti skyrių iš motyvacinio knygos, kiti klausytis motyvacinį CD arba podcast, kiti tiesiog psichiškai pumpuoti save už dieną.

load...

10. Jie patikrinti savo laiškus ir jų dienoraštis

Mes pripažinti, kad šis punktas nėra tiksliai novatoriškas, įkvepiantis patarimas, tai yra labai praktiškas. Sėkmingi žmonės suprasti bus organizuojami svarbą, todėl jie visada žino, kas dieną turi parduotuvėje už juos ir greitai patikrinti paskyrimų ir laiškų bus įsitikinkite, kad jie yra pasirengę, kas turi ateiti.

11. Jie šypsotis ir persverti geros nuotaikos

Ir, pagaliau, sėkmingiausi žmonės žino, kad pradėti savo dieną, teigiamą dėmesį svarbą. Jie stengiasi, kad jų ryte kaip šviesus, gražus ir teigiamas, kaip įmanoma, sąmoningai pasirinkti gerą nuotaiką; galite juos rasti dainuoti ar šokti duše arba suteikiant sau vidinį kalbas apie įsitikinę teigiamas teiginius, dažnai priešais veidrodį, o šukuojant savo dantis ar skutimosi.

Ką sėkmingiausi žmonės prieš pusryčius?

load...