Kodėl žmonės, kurie ilgą laiką buvo vieniši, yra geresni santykiuose?

Su tiek daug santykiai nepavyksta, jums gali būti įdomu, kodėl žemėje turėtumėte mesti vieną gyvenimą. Nors aš ne turiu prieigą prie bet kokių skaičių, patirtis man sako, kad santykiai turi apie 20% tikimybė sėkmingai geriausiu.

Mačiau Mano draugai datą ir pertrauka-iki daugiau kartų, nei man rūpi prisiminti. Ir tada yra santuokos, kad baigiasi ir nepatogus skyrybų.

Tiesa yra ta, kad santykiai yra kartais sunku. Atvirai kalbant, jie per sunku kai kuriems žmonėms ir galų gale vyras ir moteris eiti savais keliais. Net tada, kai du žmonės atrodo skirti vienas kitam, visada atrodo, kad tai, kas ardo juos. Galbūt „laikas“ buvo viskas negerai, arba vienas iš jų nusprendė, kad jie norėjo vaikų, o kitas ne.

load...

Yra daug priežasčių, kodėl santykiai neturi darbo, tačiau vienas iš didžiausių yra, kad kartais mes tiesiog nėra pasirengę už vieną. Per daug iš mūsų mesti save į Dating sceną be psichiškai pasirengęs. Mes einame per datų greitai per bandymų ir klaidų procesas rūšiuoti taip, kad mes galime rasti mr right kuo greičiau.

Bet tai yra tik todėl viskas dar blogiau, nes mes net ne tikri, apie tai, ką norime.

Norėdami mėgautis neišdildomą, sėkmingai ir galiausiai vaisingas santykius, ko jums reikia, kad būtų pasirengusi, ir jūs taip pat reikia pažinti save. Kai jūs buvote vienas ilgą laiką, jūs turėjo galimybę sužinoti apie tai, kas esate ir ką jūs turite ir norite iš santykių. Tai jau suteikia jums išskirtinį pranašumą prieš žmones, kurie dar nerado sau, bet kurie vis dar šokinėti iš pasmerktas santykius su pasmerktas santykius.

Čia, tada, yra keletas priežasčių, kodėl žmonės, kurie jau buvo vieno ilgą laiką yra geriau santykius:

Žinote patys

Kai jūs buvote vienas gana ilgą laiką, jūs turėjo galimybę daugiau sužinoti apie tai, kas jūs esate.

Kai mes nežinome, kas mes esame, mes praleisti laiką nešioti kaukės aplink kitų žmonių. Kai mes hang out su didelių grupių, mes visada gauti įtakoja kitų žmonių nuomone. Mes ne visada taip tikrai mūsų vertybių ir etikos. Mes stengiamės, kad tilptų ir prarasti bet kokį tapatybės jausmą.

Žinoma, daugelis iš mūsų pakeisti laikui bėgant, bet pokytis yra ne tas pats, kaip vyksta. Pavyzdžiui, galite pakeisti atsižvelgiant žingsnį atgal, o ne žingsnis į priekį. Ir kai mes tai darome, mes ir vėl juda atgal į jaunystės.

load...

Su nežinodamas sau problema pablogina, kai jūs gaunate į santykius, nes ne tik jūs žinote, žinoti vaikinas tipo jūs ieškote, jūs taip pat nežinau, ką jūs norite iš santykių. Kaip, pavyzdžiui, galite šiol daug skarmalai, kuris keičia ir formuoti savo asmenybę dar daugiau, atsiribojimo sau toliau nuo, kas jūs iš tikrųjų yra.

Tai tik tada, kai mes šiek tiek laiko iš įvertinti, kas mes esame ir ką mes norime, kad mes galime žinoti, ką norime iš mūsų partnerio ir ateities santykių. Mes žinome, kas mums svarbu, ir ką vertina norime matyti kitų žmonių.

Tai nėra lengva, žinoma, bet praleisti laiką patys yra puikus būdas prarasti senus įpročius, auga naujų ir atrasti savo aistras ir tikrąją pašaukimą gyvenime.

Jūs esate gerai su vienatvės

Daug mūsų nori ką nors. Mes nenorime būti „paliko ant lentynos.“ Mes norime, kad kas nors pasidalinti dalykų su. Niekas nenori būti vienas amžinai. Tai nėra gražus.

Turint tai sakė, kad labai svarbu, kad jūs gerai ir net laimingas, kai esate vieni. Jūsų laimė negali priklausyti nuo kieno nors kito. Galite gauti kai kurie iš jūsų laimės iš kito, bet tai neteisinga remtis jais visus savo laimės.

Be to, tai kenkia sau ir savo asmeninių siekių, svajonių, siekių ir pan. Mes negalime leisti kitiems apibrėžti savo laimę gyvenime. Jei mes padarėme, mes būtų rasti tikrai sunku pavyks ką nors.

Kai laiko praleidžia yra viena partija, jūs gaunate galimybę išmokti gyventi su savimi, ir būkite laimingi su savimi. Jūs suprasite, kad jums nereikia pasikliauti kitais žmonėmis jūsų asmeninės laimės. Jūs galite eiti į kiną patys, keliones patys – ir vis dar turi puikius laiką.

Būdamas laimingas su savimi ir kas jūs esate yra svarbesnis nei kas nors kitas. Jei negali mylėti save, jei kažkas yra su jumis, jums bus sunku išlaikyti ilgalaikius santykius.

Jūs neturite laiko santykius kaip trumpalaikio Fix

Aš turėti draugą, kuris atrodė, kad visada būti atoveiksmio santykius. Aš paklausė jos, kodėl ji nuolat gauti kartu su vaikinai taip greitai po paliekant santykius.

„Nes aš nekenčiu vienatvės,“ sakė ji.

Taigi, aš paklausiau jos, kodėl ji nuolat išardymas su šių vaikinai.

„Tiesiog todėl.“

Jis mane ištiko, kad ji buvo tik naudojant santykius maskuoti savo problemas. Bet jos santykiai buvo tik trumpalaikiai pataisymai. Kai ji pasakė vaikinas jis baigėsi, ji liko vėl susiduria su tomis pačiomis senas problemas.

Vietoj susidoroti su jais, ji pabėgo iš jų susitikti ką nors kita.

Ji aiškiai nebuvo laimingas. Galų gale, aš įsitikinęs, jai, kad ji turėjo susidurti su savo klausimais, nes jie nesiruošia išeiti, kol ji dirbo per juos. Nepertraukiamo ciklo patenkinti vaikinai ir kad su jais buvo padaryti ją dar labiau nelaimingi.

Ji nebuvo emociškai pasirengę santykius. Ji turėjo dalykai vyksta jos gyvenime, kad turėjo būti sprendžiami pirmiausia.

Taigi, ji pašalinama save iš pažinčių visame pasaulyje ir praleido dvejus metus yra vienas, kuriame ji orientuota į save ir savo problemas. Laimei, ji nutarė juos visus. Ji tapo emociškai ir protiškai stipresnis, todėl buvo geresnėje padėtyje patenkinti didelį vaikiną, kuris ji galėjo turėti ilgalaikius santykius su. Ji vis dar su juo šiandien, aš dėkinga pasakyti.

Ir tai yra tai, ką žmonės, kurie jau buvo vieno ilgą laiką gali girtis: Jie yra emociškai ir protiškai stiprus ir pasiruošęs susitikti žmogų jie nori praleisti savo likusį gyvenimą su.

load...