Kodėl niekada nevėlu pradėti ir iš naujo kurti sau?

Vienas iš mano mėgstamiausių kabučių yra US aktyvistas ir muzikantas Henry Rollins… Jis sako, kad mes „turi apibrėžti save iki pertvarkas.“

Buvau iš mano gyvenime kryžkelėje tiek, kai aš pirmą kartą atėjau per šį įkainį. Dėka naujausių įvykių, buvau iš skylę šiek tiek ir nežinojo, kaip išeiti. Mano gyvenimas pasikeitė, bet, deja, aš buvau per Atkaklus priimti pokyčius. Norėjau dalykus grįžti į tai, kaip jie buvo, nepaisant to, kad viskas buvo niekada nebus tos pačios dar kartą. Galėčiau arba toliau priešinasi keisti arba galėčiau apkabinti netikrumas ir išradinėti save.

Buvau mano gyvenime, kai aš maniau jis buvo tiesiog per vėlu keisti. Masinis maištas mano gyvenime atrodė taip nelengvas ir man buvo baisu. Be to, ji pajuto, kaip nors turėjau niekas pažvelgti į. Aš nežinojau, visiems, kurie buvo performuoti save. Kaip, pavyzdžiui, nebuvau susipažinęs su darome tokį dalyką vertės.

load...

Ir tada aš perskaičiau citatą.

„Turime apibrėžti save iki pertvarkas.“

Jis sudavė didžiulį akordas su manimi ir prabudau mane nuo mano beveik komos būklės. Aš pradėjau tirti pokyčius ir pertvarkas vertę. Ir žinote ką? Pertvarkas yra nuostabi. Tai reiškia naują pradžią. Tai reiškia naujas galimybes ir naujas perspektyvas. Tai reiškia, bando kažką kitą, apimantis ateitį ir paliekant praeityje.

Tai įdomu. Ir tuo atveju, jei buvo neramu, kad jūs tiesiog per senas išradinėti save, čia yra keletas priežasčių, kodėl tai nėra – ir niekada nebus – tas atvejis.

Jūs turite vertingos patirties

Ar tai sunkiau išradinėti save, kai jūs turite daugiau ar mažiau patirties?

Tiesa ta, kad nesvarbu. Kai išradinėti save, svarbu, kad jums priartėti viską su pradedantiesiems omenyje, kad yra objektyvus pagal praeities patirtimi ir perspektyvomis. Priešingu atveju, kaip jūs tikrai išradinėjimo save, jei jūsų praeitis vis dar diktuoja savo dabartinius mąstymo procesus?

Tačiau. Jūsų patirtis bus būti naudinga, kaip jums atlikti veiksmus iš vienos savo gyvenimo į kitą. Prieš patyrė pokyčius. Pavyzdžiui, jūs padarėte perėjimą iš mokyklos į darbą. Naudokite šią patirtį kuris padės jums, kai jūs prarasite savo teisėmis savo naujausias pereinamuoju laikotarpiu. Kai žemė atrodo įtartina, prisiminti, kaip jums pavyko paskutinį kartą jūsų gyvenimas atlikta kaita.

load...

Gyvenimas yra gyventi

Gyvenimas yra gyventi, nesvarbu, kokio amžiaus mes gauname. Tu ir aš, gali turėti tokias pačias linksmas patirtimi, kaip vaikams, kaip ilgai, kaip mes suprantame tai.

Gyvenimas yra visiems. Nėra diskriminacija. Jei jūsų gyvenimas nesijaučia teisus tuo momentu, jei yra kažkas trūksta, jūs tik bausti save ne todėl kaita. Niekas yra sustabdyti jus. Niekas rūpinasi. Jūsų ribos yra savarankiškai nustatyti.

Požiūris yra svarbesnis nei Amžius

Požiūris skaičiuoja daugiau nei amžiaus. Žmonės, kurie per daug dėmesio amžiaus veiksnys yra žmonių, kurie klaidingą požiūrį į dešinę nuo pat pradžių. Jie pastatė kliūtis ir sako: „Aš negaliu to padaryti“.

Pamirškite viską, apie metų amžiaus. Jo jus abstrakcija. Tai nesiskaito prieš jus arba jums. Jis tiesiog yra.

Jūsų požiūris, tačiau yra arba vyksta skaičiuoti už jus arba prieš jus. Jūsų sugebėjimas išradinėti save nužengia į savo požiūrį, o ne daug kitur. Požiūris turite į gyvenimą ir pokyčiams turės didžiulį poveikį ne tik apie tai, ar jūs išradinėti save ar ne – Bet kaip gerai jūs tai padaryti.

Būk pozityvus. Būkite energingi. Būk pasiruošęs. Daryk.

Jūs esate šioje dėl priežasčių teisingas

Kai mes jaunesni, mes ne visada kažką daryti dėl priežasčių teisingas. Pavyzdžiui, paauglys gali prisijungti prie grupės tiesiog pasiimti mergaites, ar studentas gali užtrukti kino laipsnį tik todėl, kad tai lengva išeitis.

Bet dabar, kad jūs esate vyresnio amžiaus, jūs taip pat išmintingesnė. Jūs įsisavinome sprendimų priėmimo procesą, jūs labiau nuoširdus savo motyvaciją. Jūs žinote, kada pasakyti „ne kažką ir kada pasakyti“ taip „į kažką. Kaip, pavyzdžiui, jūsų gebėjimas išradinėti save yra didesnis nei jūs galbūt manoma.

Jūs turite tiek daug pasirinkimo

Kai aš galvoju apie gausa, aš visada priminė Flora, gausos deivė, kuris buvo nuolat apsuptas gėlių. Paveikslai jos yra tiek eterinės ir taip įkvepiantis.

Kai mes jaunesni, žmonės mums sako, kad pasaulis yra mūsų austrių. Mes turime tiek daug pasirinkimų priešais mus, kad tai beveik baisu.

Bet atspėti, ką? Jūs turite tik tiek pasirinkimus dabar! Tiesą sakant, aš teigti, kad su savo įgūdžių ir patirties, jūs turite dar daugiau galimybių, negu jaunesnis negu jūs.

Kietojo tiek dabar net neturėtų būti įveikti psichikos pančiai jūs taikomus save dėl savo amžiaus. Vietoj to, jis turėtų būti sprendžiant, kaip išradinėti save.

Jūs turite tinkle – todėl jį naudoti

Kitas didelis privalumas turite daugiau nei jaunesniems žmonėms yra ta, kad jūs, be abejo, gavo didesnį tinklą nei jų.

Ir jūsų tinklo turbūt galėtų naudoti savo įgūdžius ir žinias.

Tiesą sakant, yra tikriausiai žmonės savo gyvenime, kurie buvo beviltiška keisti per pastaruosius kelerius metus, nes jie žino, jūs turite daug daugiau galimybių, kad jūs ir juos gali panaudoti.

Niekada nebijokite palikti savo komforto zoną. Komanda su pažįstamais žmonėmis į šviesesnę, įvairių ateityje.

Kadangi niekas sustabdyti jus!

Ar jūs kada nors prašė klasės tik bus pasakyta, kad esate per senas?

Ar jūs kada nors padarė internetinę tvarka turi būti pasakyta esate per senas tik pirkti ką nors kita?

Ar jūs kada nors bandė užsakyti mokymo kursą, šokinėti iš lėktuvo, eikite keliauja tik bus pasakyta esate per senas?

Taip nemanė. Baigti pasiteisinimų. Padaryti kažką atsitikti.

load...