Kodėl miegantis nuogumas geriau tau?

Daugelis žmonių užaugo miega pižamos, kai jie buvo vaikai, todėl jie tiesiog vykdoma tokiu būdu, bet miega nuogas turi daug privalumų, kad jums gali niekada net minties apie tai. Dėl vieno dalyko, be pižamos, jums bus aušintuvas ir ji bus lengviau reguliuoti savo kūno temperatūrą šiltų naktų ir miegosite daug geriau, kai esate kietas. Taip pat yra keletas stebina nauda sveikatai miega nuogas, ir tai tik daug lengviau šokti į lovą nuogas, nei ji yra surasti ir įdėti pižama. Be šių dienų centrinio šildymo, ten tikrai nereikia mums dėvėti nightclothes, todėl eiti ir give it a go. Čia yra dešimt nauda miega nuogas.

1. Jis yra geras jūsų odai

Kai miegate nuogi, ji leidžia orui patekti į odą, kad ji galėtų kvėpuoti geriau. Jūsų oda yra įstrigę viduje jūsų drabužių visą dieną, todėl jis gali padaryti su šviežia tiek esant oro naktį. Miegoti nuogas, ir jūs pamatysite, kad jis padeda su odos ligomis, pavyzdžiui, spuogai ant nugaros, ir sportininko koja, nes oda gauna galimybę išdžiūti tinkamai.

2. Jūs miegoti tvirčiau

Iš miego trūkumas gali sukelti visus sveikatos problemų, įskaitant padidėjusio streso lygį ir nerimo rūšių. Kai tu miegi nuogas jūsų kūno temperatūra bus žemesnė, kuri padės jums miegoti geriau. Jei gaunate per šilta naktį, tai taip pat daug lengviau atvėsti save žemyn pašalinant lova apima arba išnyra kojos iš po lapų.

load...

3. Subalansuoja hormonus savo kūną

Laikydami kietas naktį miega nuogas taip pat leidžia jūsų organizmui reguliuoti melatonino ir augimo hormonų lygį. Kai tu vilki drabužius lovoje, jūsų kūnas gali tapti per karšta ir kad apsaugo organizmą nuo naudojant šiuos hormonus tinkamai, kurios iš tikrųjų gali sukelti jums senėjimo greičiau.

4. Jis mažina kortizolio koncentraciją

Miega nuogas, taip pat padės sumažinti kortizolio kiekį organizme per naktį. Didelis kortizolio, kuris yra žinomas kaip streso hormonas, gali sukelti nerimo, padidėjusio kraujospūdžio ir tai gali padaryti tu trokšti maistą ir sukelti jums priaugti svorio. Miega nuogas leidžia jūsų kūnas atvėsta tinkamai ir, kad bus sumažinti kortizolio kiekį.

5. Jis bus padidinti savo savigarbą

Miega nuogas taip pat gali padėti jums gauti per bet kokį kūno patikimumo klausimą, kad jums gali turėti, ir kad duos jums daugiau pasitikėjimo. Miega be pižamos padės jums labiau įpratę prie savo kūno ir jums mažiau sąmoningas apie tai. Išbandykite ją ir ji netgi gali jums pradėti vertinti save ir savo kūną daugiau.

6. Tai tiesiog daug lengviau

Kai nustosite dėvėti pižamą į lovą, prieš miegą tiesiog tampa daug lengviau. Tai bus jums sutaupyti pinigų, nes jums nebereikės pirkti pižama arba nuplaukite juos ir turėsite mažiau dalykų sutvarkyti per daug. Galbūt Jūs norite plauti patalynę dažniau, bet tai nieko, kai jūs palyginkite jį su visais kitais naudą jums bus gauti miegoti nuogas.

7. Jūs gausite geresnę cirkuliaciją

Nešioti jokių drabužių lovoje taip pat leis kraujas laisvai tekėti aplink savo kūną, kuris bus daugiau deguonies į savo smegenis ir visus gyvybiškai svarbius organus. Į elastinių juosmens juostos ant pižamos, net jei jūs neturite nepastebi, bus apriboti kraujotaką, todėl miega nuogas bus daug geriau už savo apyvartą.

8. Jis gali išvengti mielių infekcijos

Leisdami oro patenka į jūsų kūną, taip pat padės išvengti mielių infekcijos. Jei jūsų makšties plotas yra per šilta naktį, kad bus skatinti mielių ir bakterijų augti, todėl priverstinio tūpimo ant vandens savo PJS bus išlaikyti viskas sveika ten pat.

9. Tai gali padidinti jūsų imuninę sistemą

Kai tu miegi nuogas su savo partneriu, oda-On-odos kontaktas sumažina streso hormono kortizolio gamybą Jūsų organizme ir padidina oksitocino gamybą. Bendras poveikis, kuris yra, kad jūsų kūnas tampa labiau atsipalaidavęs ir mažina kraujo spaudimą ir didina imuninės sistemos ir gydomųjų procesų efektyvumą.

load...

10. Jūs manote, kas geriau rytais

Kai jums pabusti iš gero nakties miego metu nuoga, jausite daugiau pailsėję ir miega. Ne tik jūs turite miegojo tvirčiau, jums nebus tapo taip karšta ir suprakaitavęs, todėl jausitės siurblys taip pat. Tai netgi gali sumažinti dienų, kad jums pabusti į blogą plaukų dieną skaičių, nes prakaitavimas bus padaryti jūsų plaukai riebūs per daug.

Ar žinote, kitų sveikatai naudingų miega nuogas?

load...