Kas yra tikroji Kalėdų reikšmė?

Kalėdos yra mano mėgstamiausia metų laiku, nes aš tikiu, kad tai yra daug žmonių visame metus. Tai magiškas metų laikas, kai šeimos padaryti didžiules pastangas, kad matyti vienas kitą. Tai laikas duoti, užuojautos ir net susitikimams.

Vaikams, tai laikas, kai Kalėdų Senelis ateina kaminą ir palieka jiems keletą staigmenų po medžiu.

Įmonės mesti biuro šalims, žmonės visur papuošti savo namus su šviesos ir medžių, ir carollers pareikšti šventinę nuotaiką mūsų slenksčio.

load...

Bet kas yra tikroji prasmė Kalėdas? Ar tai tikrai visas dovanas mūsų laukia po medžiu? Ar tai papuošalai, naminis kortelės, sniegas, kad kojinės, amalas, šalys ir Kiaušinių-vyno kokteilis?

Sunku pasakyti, kad jis yra, kai jūs atsižvelgti į žmonių, kurie kenčia per dideliu džiaugsmu per Kalėdas sumą. Benamiai, pažeidžiamų ir vargšų neturi pinigų mes darome pirkti dovanas savo šeimos, ar net savo vaikus. Iš tiesų, yra daug žmonių, kurie praleidžia Kalėdas vieni, ir tik savo prisiminimus guostis. Jų širdis skauda, ​​o Turkija vakarienė su artimaisiais galima tik kada nors bus noras.

Bet žiūrint iš Biblijos požiūriu, Kalėdos gali – ir turėtų būti – iš awesome džiaugsmo. Tai sezono, kai Dievas rodo mums savo spinduliavimo meilę mums visiems. Tai iš atnaujintos stiprumo, gydymo ir įsitikinimu sezoną. Kadangi tai yra per Kalėdas, kai mes švenčiame Dievo Sūnaus, Jėzaus Kristaus gimimo.

Pasak Šventojo Rašto, Dievas mums atsiuntė savo Sūnų Jėzų gimti. Jo gimimo, kuri yra aprašyta Naujajame Testamente Evangelijose, atnešė begalinį džiaugsmą ir išganymą į pasaulį. Kiekvienas dalijamasi įspūdžių iš išmintingų žmonių ir angelų, prie piemenų ir paprasti žmonės. Jie žinojo, šis kūdikis Marijos ir Juozapo buvo kažkas ypatinga, nepaprasta. Pranašai jau kalbėjo apie jo atėjimo ir dėl jo gimimo naktį, Dovydo žvaigždė svyruoti daugiau Betliejų, kad tie, kurie norėjo sužinoti tai neeilinis vaikas galėtų.

Kaip ji sako, Luko 2 4 – 19:

„Taigi Juozapas ėjo iš Nazareto miesto Galilėjos į Judėją, į Betliejų Dovydo miestą, nes jis priklausė namų ir linijos Dovydo. Jis nuėjo ten užsiregistruoti Marijos, kuris buvo įkeistas būti vedęs jam ir buvo laukiasi vaiko. Nors jie buvo ten, atėjo laikas kūdikiui gimti, ir ji pagimdė savo pirmagimio, sūnaus. Ji suvynioti Jį šluostės ir pateikti jį ėdžiose, nes ten nebuvo vietos juos į užeigą.

Ir ten buvo piemenys gyvena laukuose netoli, budėdami per savo pulkų naktį. Viešpaties angelas pasirodė jiems, ir Viešpaties šlovė spindi aplink juos, ir jie išsigando. Bet angelas jiems tarė: „Nebijokite aš jums gerą naujieną dideliu džiaugsmu, kad bus visiems žmonėms Šiandien Dovydo Gelbėtojas buvo gimęs jums miestelio;.. Jis yra Viešpats Mesijas.

load...

Tai bus ženklas tau: Rasite kūdikis suvynioti šluostės ir paguldytą ėdžiose „Staiga šauni kompanija dangiškojo priimančiosios pasirodė su angelu, šlovindamas Dievą ir tarė:“ Garbė Dievui aukštybėse, o. Žemėje ramybė vyrams, kuriems jo naudai tenka. „Kai angelai buvo paliko juos ir nuėjo į dangų, piemenys kalbėjo vieni kitiems:“ Vykime į Betliejų pažiūrėti šį dalyką, kad įvyko, kurią Viešpats mums papasakojo apie. „Taigi jie nuskubėjo išjungti ir rado Mariją, Juozapą ir kūdikį, kuris buvo paguldytą ėdžiose. Kai jie buvo matę jį, jie paskleisti žinią apie tai, kas buvo pasakyta, jiems apie šį vaiko, ir visi, kurie girdėjo jį buvo maloniai nustebinti ką piemenys kalbėjosi su jais. Bet Marija branginama visus šiuos dalykus ir svarstė juos savo širdyje „.

Mes galime savęs paklausti, kodėl Jėzus atėjo, ir kodėl Dievas nusprendė išsiųsti jį į mūsų kartais žiauriai pasaulyje. Atsakymas yra Biblijoje: Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą. (Jono 3:16)

Jėzaus Kristaus istorija meilės, vilties ir tiesos yra nesenstantis ir yra kaip aktuali mums šiandien, kaip tai buvo su žmonėmis atgal tada. Ji atnešė mums visą išgelbėjimą, ir be šio Kristaus atėjimo mes būtume visi miršta mūsų nuodėmes. Jėzus mums davė meilę, viltį, ramybę, išgelbėjimą ir atleidimą nuodėmės, visi jie siūlomi malone tiems, kurie gauna juos per tikėjimą dovanos.

Iš esmės, Kristus buvo išsiųstas tarp mūsų, kad mes visi galėtų būti išgelbėti. Pasak Šventojo Rašto, mes visi nusidėjo ir nuodėmės prigimties. Tai tiesiog mumyse nusidėti. Mes galime neketina, bet mes visi daryti dalykus, kuriuos Dievas nebūtų laimingas su. Tai eina visą kelią atgal į pradinę nuodėmę, kai Adam fell į pagundą ir valgė nuo pažinimo medžio. Jis paliko pėdsaką mūsų visų, ir vienintelis būdas jį pašalinti yra per Jėzų.

Jis atėjo ir mirė ant kryžiaus, o ne sau, bet mums visiems ir mūsų nuodėmes. Kai mes suprantame, kad tai galime pasveikinti Jėzų į mūsų širdis, kaip mūsų Gelbėtoją ir paklauskite jo atleidimo. Tada ir tik tada mes švarus ir sveikas. Su pasitikėjimu, mes žinome, kad yra vieta mūsų laukia Danguje.

Laimė yra įmanoma per Kalėdas. Žinoma, kai kurie iš mūsų Kalėdos gali būti sunku laiku. Galbūt jūs negavote pakankamai pinigų šiemet gydyti tuos, kuriuos myli, arba gal jūs išvynioti iš kelių klaidų jums atlikote. Tiesiog žinau, kad, nepaisant kokia vyksta, Dievas yra visada už jus. Jis tave myli ir jis ją įrodė, suteikiant mums savo viengimį Sūnų Jėzų Kristų išpirktų mus iš nuodėmės ir mirties. Gavę jį į savo širdį kaip savo Viešpatį ir Gelbėtoją, būsi išgelbėtas.

Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą. Dievas gi nesiuntė savo Sūnaus į pasaulį, kad Jis pasaulį pasmerktų, bet gelbėti pasaulį per Jį. (Jono 03:16 – 17)

Valgyti, gerti ir linksmintis. Linksmų Kalėdų!

load...