Kas yra pimso akmuo ir kas tai yra naudinga?

Kas yra pemza?

Neseniai man buvo daug bėdų su savo oda. Turėjau sausą odą, kad tik neatrodė kaip sveikas, kaip ji kažkada padarė. Jis atrodė kaip buvau senėjimo – greitai.

Aš naudojau keletą odos gydymo praeityje; kai kurie buvo veiksmingi, kai kurie ne. Bet ką aš anksčiau nebuvo laikomi buvo pemza.

load...

Pemzos yra balkšvos spalvos ugnikalnio akmenų, kad žmonės (daugiausia moterų) naudoti pašalinti negyvas odos. Jis taip pat gali būti naudojamas pašalinti jausmus nuo kojų, ir yra populiarus peeling gydymo ir pedikiūro.

Jos tikslas yra atgaivinti savo odą, kad ji atrodo healthly ir gražus dar kartą.

Aš pradėjau naudoti pemzos ir rezultatai buvo itin malonus. Jei jus domina, galime pažvelgti, ką šis magiškas akmuo yra geras išvaizdą.

Pemzos gali pagerinti jūsų odos tonas

Odos priežiūra turėtų svarbi dalis jūsų dienotvarkės. Tiesą sakant, aš teigti, kad tai turėtų būti svarbiausia dalis jūsų dienotvarkės. Jei jūsų oda atrodo puikiai, jūs automatiškai jaučiasi puikiai. Tai, galų gale, didžiausia jūsų kūno organas ir yra labai matomas visiems kitiems. Jei jūsų oda yra ne ieško savo geriausią, tai lengva pajusti žemyn. Kartais aš net išeiti iš namų!

Jūsų odos tonas yra svarbu, jei norite akinti ir jaustis nuostabi, ir jūs galite jį patobulinti su pemzos.

Tiesiog įmasažuokite kūną su vulkaninės akmens kiekvieną dieną. Tokiu būdu bus padidinti savo organizmo kraujotaką, ir bus atkurti jūsų natūralią odos rožinės tonai.

Pemzos Ar gydyti sausą odą

Sausa oda yra negražu. I used to kenčia su juo per mėnesius, kol aš pagaliau rado veiksmingą ir ilgalaikį sprendimą (pemzos). Sausa oda yra būdingas niežulys, pleiskanojimas, trūkinėjimas ir net kraujavimas odą, kad dažnai pasitaiko šaltuoju žiemos mėnesius, tačiau kuris gali būti sukeltas bet veiksnių.

load...

Nors įsišaknijimui dėmesį į savo sausos odos priežastis yra visiškai tikslinga, jis taip pat gera žinoti, kad yra fantastinis sprendimai rasti, pavyzdžiui, pemzos.

Dėl šios teisės gynimo priemone, viskas, ką jums reikia padaryti, tai mirkymas muiluotu vandeniu akmenį prieš trina ant pažeistų vietų.

Ar tai kelis kartus kiekvieną dieną, kol pradėsite matyti rezultatus.

Pemzos gali gydyti krekingo kulniukai

Krekingo kulniukai yra košmaras tiek, ne jie? Dažnai jie net sukelti bet kokį skausmą, bet jie vis dar kreko atviros ir kraujuoja. Jie nori aš vadinu Silent nepatogumų!

Taip pat žinomas kaip kulnas plyšių, krekingo kulniukai yra dažna pėdos skundas. Jie dažniau pasireiškia per šiltesnio oro, kai mes vaikščioti dėvėti FIFO ar sandalus. Ir nors jie nėra linkę sukelti bet kokį skausmą, jie sukels skausmą ir didžiulę vargo, jei skyla gauti per giliai.

Krekingo kulniukai taip pat gali užsikrėsti, jei negydoma. Fab būdas gydyti juos efektyviai yra naudoti pemzos.

Dėl šios triukas, mirkymas savo prastos kojų muiluotu vandeniu maždaug penkiolika minučių. Tada pasiimti savo pemzos ir švelniai masažuokite pažeistą vietą.

Jums nereikia tai daryti kiekvieną dieną. Du kartus per savaitę turėtų būti pakankamai, kad pamatyti rezultatus per mėnesį.

Pemzos gali pašalinti jausmus nuo kojų

Kai buvau maža mergaitė, mano mama visada skundėsi turintys jausmus.

„Aš negaliu eiti apsipirkti šiandien, mano jausmus yra pernelyg skausminga!“, Ji sakyčiau.

Žinoma, buvau gana įkyrus vaikas, kuris praktiškai priversti mano prasta mama, kad mane apsipirkti. Kai ji grįžo namo, ji net negalėjo vaikščioti laiptais!

Aš ne jaustis blogai. Aš nežinojau, ką jausmus buvo.

Tačiau dabar darau.

Jausmus, taip pat žinomas kaip nuospaudų. Jie sritys jūsų odai, kurios auginamos per storas su negyvos odos, o kurie dabar sukelia daug skausmo. Sukelia pernelyg trintis ant odos, jausmus sunku vaikščioti.

Mano mama niekada gydyti savo jausmus su pemzos, bet aš rekomenduoju, kad jūs darote. Kai jūs gaunate iš vonios ar dušo, susilaikyti nuo išdžiūvimo savo kojas. Vietoj to, patrinti pemza per užkrėstą teritoriją. Galų gale, negyvas odos nukris.

Pemzos suteikti jums minkštesnė Hands

Ar mes tikrai reikia minkštos rankos? Taip!

Vaikinai yra žinomas dėl savo tvirtos odos. Tiesą sakant, jie love it. Jei jūs kada nors matė vyras išdidžiai rodo off, kaip sunku ir storas jo oda, tai todėl, kad jis yra laimingas žmogus, kuris sunkiai dirba ir kurių pastorintą oda yra įrodymų, jo sąžiningai triūsia ir darbuose.

Jei kieno rankos nėra tvirtas, jis bus įsitikinkite, kad padaryti juos patikima!

Bet mes norime iš rankos jausti minkštas ir jauni kaip šuniuką letenėlių. Ir pemza gali padėti.

Viskas, ką turite padaryti, tai nusiplaukite rankas su pemzos kelis kartus per savaitę. Darydama suteiks jūsų odai švelnumą savo atgal. Dangus ant palmių pora!

Pemzos gali pašalinti inkštirų

EĮO inkštirų. Bruto.

Aš žinau, aš žinau. Inkštirų, kurie yra skiriamasis bruožas spuogai, atrodo baisu, kai jie pop-up mūsų veidą. Tamsesnė nei baltos galvos, zits ir spuogus, jie yra ypač nepatrauklus ir gali sugadinti jūsų dieną, kai vienas iššoka.

Ir kodėl daro Viršų visada atrodo, kad pop-up iš kažko svarbaus dieną?

Turite pirmąjį pasimatymą artėja, ir inkštirų klasteris pop-up!

„Labas!“

Bet inkštirų yra tik laikinas. Tačiau, jie gali trukti ilgą laiką, nebent jie užgniaužti jų užuomazgų karto.

Pemzos yra Patikimas būdas gydyti inkštirų. Bet kai masažuoja odą pemza, turėtumėte pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų oda yra gražus ir minkštas.

Tai yra tik keletas būdų, kuriais pemza gali būti naudinga jūsų kūną ir padaryti jums jaustis geriau apie save. Tačiau yra daug dalykų, kuriuos galite naudoti pemzos akmuo, todėl eiti ir tyrinėti!

load...