Kas yra goji uogos ir kas yra goji uogų nauda sveikatai?

Naudojamas kinų medicina šimtmečius, goji uogos yra džiovinti vaisiai, kurie atrodo kaip raudonos razinomis. Jie auginami Kinijoje ir aplinkiniame regione ir jie buvo kilęs, kaip vienas iš labiausiai maistinių medžiagų tankus maisto pasaulyje. Supakuotas pilnas vitaminų, mineralų, baltymų ir antioksidantų, jie turi švelnų aštroko, saldaus skonio, ir jūs galite naudoti juos lygiai tais pačiais būdais, kaip galėtumėte naudoti bet kokį kitą džiovintų vaisių. Būta daug įvairių reikalavimų, susijusių su nauda sveikatai Goji uogos ir čia yra aštuoni priežastis, kodėl jie turėtų būti sudaranti dietos dalis:

1. Jie suteikia apsaugą nuo vėžio

Vienas iš svarbiausių Goji uogų naudą sveikatai yra tai, kad šios uogos turi galimybę padėti apsaugoti jus nuo vėžio. Uogos yra gausu antioksidantų, kurie pašalinti laisvuosius radikalus iš savo kraujo, kurie gali būti vėžio priežastis. Uogos taip pat skatina gamybą organizme vėžio gesinimo fermentų.

2. Jie suteikė savo imuninę sistemą postūmį

Dar vienas Goji uogų naudą sveikatai yra tai, kad valgyti uogas gali aktyviai padėti pagerinti jūsų imuninę sistemą. Juose yra augalinės kilmės maisto vadinamas physaline, kuri yra žinoma, kad imuninės sistemos stiprintuvas ir vėžys kovotojas, taip pat askorbo rūgšties ir solavetivone, kurie visi yra reikalingi organizmui, kad galėtų veiksmingai kovoti su liga ir infekcijos.

load...

3. Jie padeda išlaikyti sveiką regėjimą

Goji uogų yra geras šaltinis vitaminų A (beta-karotino), B-grupės, E, C, ir zeaksantino. Šie junginiai, ypač zeaksantino, yra žinoma, kad padeda išlaikyti sveiką regėjimą ir sumažinti su amžiumi susijusios geltonosios dėmės degeneracijos riziką.

4. Nemiga išgydyti

Vartojimas uogas reguliariai gali sumažinti hidrokortizono kiekį, hormono, kad jūsų kūnas išskiria kai esate streso. Į hidrokortizono sumažinimas padės nuraminti tave ir leis jums gauti geras miegas.

5. Geras stiprinti savo raumenis

Goji uogos yra 18 galingas amino rūgščių, mineralinių medžiagų ir vitaminų (6 kartus rastų Bičių žiedadulkių amino rūgščių kiekį). Reguliarus vartojimas šių uogų gali padėti sustiprinti kaulus ir raumenis ir suteikia savo kūno baltymų.

6. Jie yra geros savo širdies

Goji uogų sveikatos nauda taip pat sveikiau širdį. Pluošto ir turtingas antioksidantų turinys rastas Goji uogos padeda sumažinti blogojo cholesterolio ir palaiko Gerojo cholesterolio kiekį kraujyje ir tokiu būdu, skatinant sveiką cirkuliaciją, sveiką širdį ir sumažinti širdies priepuolio riziką.

7. Apsaugo kepenis

Kai kurie tyrimai parodė, kad Goji uogos gali apsaugoti kepenis nuo kaupimosi ir kaupiasi riebalai, kurie yra riebalų kepenų ligos priežastis. Uogos taip pat yra junginys vadinamas physalin, kuris buvo įrodyta, kad būti naudinga gydant hepatitą B, saugo kepenis nuo ligų ir saugo ją sveiką.

load...

8. Spalvingas odos

Dėka aukšto antioksidantas turinį, valgymo Goji uogos gali pagerinti jūsų odos išvaizdą. Uogos yra daug vitaminų A ir E, kurie padeda skatinti gražus, sveikas, žėrintis ir minkštą odą.

9. Geriau atminties

Pagerintas atminties yra dar vienas Goji uogų naudą sveikatai. Randama Goji uogos betainas, nėra geras tik raumenų augimą, tačiau jis taip pat apsaugo DNR, detoksikuoja kepenis, ramina nervų sistemą žemyn ir skatina geresnę atmintį. Taigi, jei jums trūksta koncentracijos ir dėmesio, užkandžiauti!

10. Skatina ilgaamžiškumą

Kinai jau seniai manoma, kad Goji uogos gali padėti skatinti ilgaamžiškumą. Jie kupini gėrio ir jie taip pat turi anti-uždegiminių, taip pat antigrybelinių ir antibakterinių savybių, ir jie yra žinomi tradicinės kinų medicinos didinti jėgą, gerovę ir ilgaamžiškumą. Yra legenda, kad ličio Ching-Yuen, Kinijos žolininkas, kuris gyveno labai ilgai ir tariamai mirė būti daugiau kaip 256 metų, suvartojama Goji uogos reguliariai, gavęs žinutę patarimų iš daosizmas atsiskyrėlis, kuriam jis susitiko kalnai ir kas teigė, kad 500 metų. Kartu su Goji uogos Li Ching-Yuen, taip pat suvartojama laukinės ženšenio, jis Shou Wu Lingzhi, gotu kola ir kiti kinų žolelių; Jis tariamai gyveno nuo ryžių, vyno ir šių augalų mitybą. Na, kas žino, ar tai tiesa, ar ne ?!

Greita Pastaba: Jei vartojate vaistus arba jei sergate cukriniu diabetu, inkstų problemų ar bičių žiedadulkių alergijos, galbūt norėsite likti nuošalyje nuo Goji uogos arba pasikonsultuokite su gydytoju apie galimą sąveiką ir Goji uogos šalutinį poveikį.

Ar Jums patinka būti Goji uogos dietos? Kokie kiti Goji uogų nauda sveikatai? Nedvejodami pasidalinti savo sveikos mitybos patarimų ir minčių žemiau esančioje komentarų skiltyje.

Likti laimingi ir sveiki!

load...