Kas yra ES taisyklės dėl ne visą darbo laiką naudoti?

Bayne, pora ką tik atvyko į Ispaniją gatvėje ir pasiūlė jiems dalyvauti Loterijos, kur jie laimėjo nemokamas atostogas. Jie buvo sužavėti!

„Bet tada mes iesėdinaja taksi ir nuvežė į viešbutį. Kelionė truko tik 3 valandas, o viešbutis pradėjo įkyrus. Turiu silpną sveikatą, ir aš negaliu sėdėti ilgai. Aš tik norėjau atsikratyti visa tai. Galų gale, mes buvo paprašyta pasirašyti popieriaus ir deponuoti 1000 € krūva kaip pirmąją naudojimosi bendra nuosavybe yra paleisti.“

„Ką mes turėtume daryti tokiu atveju?“

Aukšto slėgio pardavimo situacija, kuri utair vilnius įsiskverbė Bayne nėra neįprasta. Jei radote sau panašiomis aplinkybėmis, ir esi priverstas pasirašyti pakaitinio naudojimosi sutartis, žinote, kad įstatymas reikalauja bent 10 dienų laikotarpis, per kurį galima nutraukti sutartį. Jei norite apsisprendimo laikotarpį galite nemokamai atšaukti sutartį. Atvėsimo laikotarpis įmonė prašyti pinigų iš jūsų, todėl nereikia nieko mokėti vietoje! Kita vertus, jei jūs turite sumokėti iš anksto, o vėliau nuspręsti nutraukti sutartį, gali būti sunku gauti pinigus atgal.

load...

Mokant už visą darbo laiką naudoti, perkate teisę kasmet nustatyti estonian air vilnius laiką naudoti vasarnamį. Apgyvendinimas paprastai vila, name ar bute. Kad galėtumėte ES pakaitinio naudojimosi sutartis, turi būti ne mažiau kaip treji metai, o minimalus laikas, praleistos turėti bent vieną savaitę.

Norėdami jums tokioje situacijoje, ir su sąlyga, kad jūs siūlote, pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų teisės būtų gerbiamos ne mažiau, tai yra, jei apsisprendimo laikotarpis, brošiūros ir sutartis, parengtas kalba, kurią supranta. Jei jos nėra, pėsčiomis nuo pasiūlymo!

Pirkdami prieš pasirašant sutartį pakaitinio naudojimosi bendra nuosavybe, svarbu gauti kuo kuo daugiau informacijos, įskaitant nustatyti: visos išlaidos, įskaitant lufthansa bagazas teisinių paslaugų išlaidas, dujų, elektros energijos ir vandens, ir metinius valdymo ir priežiūros išlaidas; sutarties trukmė ; kurortas. Kai būstas dar statomas, patikrinkite, ar suteiktas planavimo leidimą, sužinoti, kas jau yra pastatyta ir dar daugiau bus pastatytas;

Jūsų tipo pakaitinio naudojimosi bendra nuosavybe. Ar ketinate savo turtą ar jo dalį žemės? Arba jūs galėsite parduoti savo žemės ar nuosavybės perdavimu?

sutarties nuostatos ;

Asakingas už kasdienį valdymą kurorto ir priežiūra turtą;

Ar yra savininkų komitetas arba asociacija ir kokias galias, jei ji nusprendžia, pavyzdžiui, apie svarbiausius klausimus, susijusius su kurorto valdymo ar administravimo mokestį.

load...
load...

Parašykite komentarą