Kas yra erba mate 10 yerba mate arbatos pranašumų

Matė yra žolelių arbata, kuri buvo girtas Pietų Amerikoje šimtus metų. Pagaminta alaus džiovintų lapų ir šakelių mate gamykloje karštu vandeniu, vienas iš arbatos nuostabių privalumų yra jos gebėjimas teikti kofeino padidinti, panašus į kavos, bet be šalutinių reiškinių twitchiness ar irzlumas, kad per daug kavos gali duoti jums. Ji taip pat apima įspūdingą sumą mineralų, vitaminų ir antioksidantų. Jei ieškote ryte pasiimti mane, kad neturi visų kavos praradimas, tada skaityti, ką matė gali padaryti už jus:

1. Matė padeda sumažinti nerimą ir depresiją

Matė turi sugebėjimą inhibuoti monoamino oksidazės aktyvumą iki 50%, o tai yra ši veikla, kad buvo susijęs su depresija, nerimas ir kitų psichikos sveikatos sutrikimų.

load...

2. Matė veikia kaip stimuliantas

Arbatos sudėtyje yra kofeino, ir kad veiks kaip stimuliatorius, tačiau manoma, kad kiti ingredientai, rasta matė, padeda kompensuoti neigiamą šalutinį poveikį kofeino. Daugelis žmonių, pranešė, kad galėtų gerti Matė vakarais, išlaikyti juos perspėjimas per ilgą naktį, bet vis dar galės eiti miegoti lengvai po to.

3. Matė arbata padeda svorio

Matė arbata nauda yra labai daug. Matė yra termogeninis junginių, kurie pagreitina medžiagų apykaitą ir deginti riebalus greičiau. Jis taip pat veikia kaip apetitas slopintuvas ir dabar naudojamas daugelyje svorio produktų.

4. AIDS virškinimą

Matė arbata privalumai geriau virškinimą. Pietų Amerikoje žmonės buvo naudojant Matė šimtmečius, kaip virškinimo sutrikimų gydymo. Arbata ramina skrandį ir stimuliuoja tulžies ir kitų skrandžio rūgščių gamybą, kuri gali palengvinti virškinimo diskomfortą.

5. Matė padeda išvengti širdies ir kraujagyslių ligų

Matė yra amino rūgščių ir antioksidantų, kurie padeda išlaikyti širdies ir kraujagyslių sistemą, tvarkingi. Jis padeda stotelė cholesterolio kauptis arterijų ir gali padėti užkirsti kelią širdies priepuolius bei insultus.

6. Jis padidina ištvermę ir fizinę ištvermę ir skatina energiją

Metabolizmas didinti savybes matė duos jums energijos ilgiau ir padidinti savo fizinės ištvermės. Arbata stimuliuoja kūną naudoti angliavandenius efektyviausiu būdu, kuris padidina energijos kiekį gaunate iš savo maisto.

load...

7. Matė padeda sumažinti aukštą kraujo spaudimą

Matė gali būti naudojami siekiant padėti sumažinti kraujo spaudimą žmonėms, sergantiems hipertenzija. Arbata veikia kaip vazodiliatoriaus, o tai reiškia, kad ji atpalaiduoja ir išplečia kraujagysles, o tai savo ruožtu, pradeda tekėti kraujas laisviau.

8. Labai didelis antioksidantų

Matė yra labai daug antioksidantų, jame yra daug daugiau antioksidantų nei žalioji arbata. (Pastaba: matė yra skirtingų tipų antioksidantų, nei žalioji arbata daro; pagrindinis antioksidantas Matė arbata yra chlorogeno rūgšties, o pirminiai antioksidantų žaliosios arbatos yra epigalokatechingalato junginiai arba katechinai). Antioksidantai vaidina svarbų vaidmenį išlaikant sveiką imuninę sistemą ir taip pat gali užkirsti kelią kelių formų vėžio vystymąsi.

9. Matė padeda pagerinti koncentraciją ir protinį budrumą 

Vitaminų, mineralų ir amino rūgščių mišinys, kartu su kofeino, kad matė kuriame, gerina koncentraciją ir protinio budrumo. Girdyklas iš Matė arbata, pranešė, kad jie galėtų sutelkti kur kas ilgiau, ir kad jie turi daug staigesnis ir aiškesnį protą išgėrus arbatą.

10. Tai yra supakuota su vitaminais ir mineralais

Matė yra idealus rytas gėrimas padės jums pradėti ir tai dar sveika alternatyva kavos. Jis vis dar turi tą patį pick-me-up efektą, kad kava turi, tačiau ji taip pat yra vitamino C, tiamino (B1), karotino ir riboflavinas (B2), taip pat.

Pirkdami Matė arbata, tai geriau pirkti ekologiškus versiją.

Atsargumo priemonės:

Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...