Kas yra cheminė pūslelinė ir kokie jos privalumai ir trūkumai?

Visi žino, Drėkinamasis odos naudą. Jis pašalina negyvas odos ląsteles, ji išvalo iš poras, ir tai daro jūsų oda atrodys daug naujesnis ir aiškesnis. Daugelis žmonių pleiskanomis su krūmynai, kad fiziškai pašalinti negyvas odos ląsteles, bet ką apie cheminių exfoliators? Ar jie dirba? Ar yra kokių nors praradimas ar šalutinis poveikis, kad jums reikia žinoti apie? Nėra nieko, kad yra ženklinami kaip „cheminė medžiaga“ kažko išvengti? Jei esate supainioti apie ką cheminės exfoliators yra, čia yra keletas faktų, taip pat privalumai ir trūkumai chemijos eksfoliacija.

1. Tai ne tas pats, kaip cheminės žievelės

Pirmas dalykas, kurį reikia gauti aišku, kad cheminės žieves ir chemijos exfoliations yra ne tas pats. Cheminės žievelės yra kur kas daugiau drastiškas gydymas, kuris pašalina tą viršutinį odos sluoksnį visiškai ir palieka naujesnę odą pažeidžiami. Į cheminės žievelės chemikalai padaryti odos blisteryje ir bauda odos sluoksnis yra tada, pažodžiui, nulupti toli.

2. Kaip chemijos exfoliators dirbti?

Cheminiai exfoliators darbas skaidyti ryšį, arba „klijai“, kad turi negyvas odos ląsteles kartu. Tai labiau skaidyti negyvas odos ląsteles, o ne šveitimo juos, o tai, ką darytumėte su fizine eksfoliacija atveju.

load...

3. „cheminė medžiaga“ yra šiek tiek klaidinantis,

Žodis „cheminė medžiaga“ gali pasirodyti šiek tiek baisu, kai jis naudojamas apibūdinti odos gydymą, bet, šiuo atveju, tai ne visada susiję su žmogaus sukeltų cheminių medžiagų. Tiesa, cheminių exfoliators yra rūgštys, tai kaip jie sugriauti negyvas odos ląsteles, bet tie rūgštys yra pieno rūgšties, kuri yra piene ir pieno produktuose, glikolio rūgšties, kuri išgaunama iš cukranendrių, citrinų rūgšties, kuri randamas vaisiuose.

4. Šveitiklių yra geriau pašalinti nešvarumus

Abu fizinės šveitikliai ir chemijos exfoliators pakels negyvas odos ląsteles nuo odos, bet yra keletas skirtumų tarp dviejų nepamiršti. Pirmoji yra ta, kad cheminės exfoliators nebus nuvalykite odą taip pat šveitimas būtų. Suteikti savo veidą gerą šveitimas bus pašalinti negyvas odos ląsteles ir ji paliks savo veidą jausmas Piskliwy švarus. Cheminės exfoliator sugriauti odos negyvas odos ląsteles, bet jis neturi daug on purvo poveikio, kurie gali būti sukaupta ant jūsų odos.

5. Daugelis krūmynai nėra ekologiškas

Vienas iš trūkumų, kurių parduotuvėje nusipirko fizinių krūmynai yra tai, kad jie nėra gerai visa aplinka. Daugelis exfoliators yra mikro-karoliukai, kuri yra maža karoliukai iš plastiko, kad yra labai gerai šveisti odą, bet jie amžinai bio-degraduoja. Nors nedidelis kiekis šių plastikinių karoliukų, kad jūs nuplauti į kanalizaciją gali atrodyti daug, jei visi tai daro ji bus įtraukti į didelę sumą iš plastiko, yra įdėti į natūralią aplinką.

6. Chemijos Exfoliating valymo yra laiko švaistymas

Galite įsigyti valikliu, kad pasakyti, kad jie yra Grandomoji cheminių medžiagų, tačiau jie yra mažai tikėtina, kad būti bet kokios naudojimo ne visiems. Dėl cheminė exfoliators rūgštys dirbti, jie turi būti kontakto su oda ilgą laiką. Su valikliu, turėsite plauti jį išjungti ji turi galimybę atvykti į darbą dėl skaidyti negyvas odos ląsteles ilgai, kol.

7. CHEMINĖS exfoliators gali padaryti jūsų oda jautresnė saulės

Vienas dalykas, kad būtų atsargūs, kai jūs naudojate chemines exfoliators yra tai, kad jie gali padaryti jūsų oda jautresnė saulės šviesai. Aha anketa (alfa-hidroksi rūgštys) yra blogiausia tai, kad jūs visada turėtų dėvėti apsaugos nuo saulės po naudojant exfoliators, kuriuose yra AHA-aisiais.

8. Cheminiai exfoliators yra švelnesnis ant odos

Cheminiai exfoliators yra daug švelnesnis ant odos, nes jie tiesiog nenaudokite šveitiklių. Į fizinių krūmynai dalelės yra kartais gana aštrių ir kad gali sukelti gerklės, sudirgusiai odai. Taip pat reikia daugiau pastangų, kad krūmynai dirbti ir, jei jūs neturite patrinti juos ant odos pakankamai ilgai; jie negali dirbti ne visiems.

9. Jūs turite būti atsargūs, apie ką kiti produktai jums naudoti su cheminių exfoliators

Jūs turite būti atsargūs, apie naudojant per daug produktų, ant odos, tuo pačiu metu, nes jie gali reaguoti viena su kita. Tai nėra patartina, pavyzdžiui, naudoti cheminį exfoliator, o jūs naudojate A retinolis kremą, nes jis gali sukelti dirginimą ir odos lupimasis.

load...

10. Cheminiai exfoliators gerai jautriai odai

Jei turite labai jautrią odą, tada jums bus rasti, kad cheminės exfoliators neturi dirginti odą, kiek krūmynai padaryti. Taigi, kol jūs sekite instrukcija ant produkto tinkamai, jums gali ne per šveitimas su chemijos exfoliator tokiu pačiu būdu, kaip jūs galite su fizine šveitimas, todėl bus daug Kinder jūsų odai.

load...