Kas sukelia geltonus dantis? 10 gėrimų ir maisto produktų, kurie sukelia geltonus dantis

Dantys gali pagelsti dėl dviejų priežasčių. Pirmoji yra ta, kad jūsų dantys yra padengta balta, apsauginio sluoksnio emalio ir, laikui bėgant, kad gali būti dėvimi žemyn ir ardo rūgštiniu maistu. Štai kodėl vyresnio amžiaus žmonės dažnai turi geltonus dantis. Kita priežastis, kad jūsų dantys gali pagelsti, nes jie tampa dažytas maisto, kad jums valgyti. Įdomu tai, kad nors ji yra ne tik tamsios spalvos gėrimų ir maisto produktų, kurie gali sukelti geltonus dantis, o ekspertai sako, kad bet koks maistas, galima dažyti balta marškinėliai, galima dažyti dantis. Čia yra dešimt gėrimai ir maisto produktai, kurie gali sukelti pagelsta dantys:

1. Kava

Kava yra vienas iš didžiausių kaltininkų mūsų sąrašą maistu ir gėrimais, kurie gali ištepti dantis. Jei jums patinka jūsų kavos stiprios ir juoda, tada jūs taip pat galėtų būti sukelia jūsų dantys atrodo geltoni. Vienintelė priemonė yra gerti mažiau kavos ir pradėti pridedant daugiau pieno į jį, arba valyti dantis po kiekvieno kavos puodelio.

2. Kario

Jeigu jūs kada nors išsiliejo karis ant drabužių, tada jūs žinosite, kaip blogai jis gali išsitepti. Jei valgyti kario daug maisto, tada jums gali baigtis su labai ryškiai yellowed spalvotais dantimis. Į visus kario tipų prieskoniai yra pagarsėjęs sukelia dėmes.

load...

3. Vyno… Ir ne tik raudonasis vynas…

Galite tikėtis, kad raudonas vynas būtų dėmių dantis, bet ar žinojote, kad baltasis vynas yra lygiai taip pat blogai? Viskas vynui yra taninai, kurie yra geltonos ar rudos polifenoliai, kurie gali palikti dėmių ant dantų.

4. Arbata

Arbata turi daug naudos sveikatai, tačiau ji dėmių dantis. Arbata yra dar vienas gėrimas, kuriame yra taninų, ypač juodos arbatos, pavyzdžiui, Earl Gray ar angliškus pusryčius. Gera, kad arbata gali padaryti, nors, yra didesnė už tai, kad jis dėmių dantų smukimo, todėl arba įdėti daugiau pieno savo arbatos ar pereiti prie žalios arbatos ar žolių veislių, kurios bus dažyti mažiau.

5. Šilauogės

Nėra taip, kad mes norime padėti jums išjungti valgyti mėlynės, nes jie taip maistingas ir visiškai supakuotas su antioksidantais. Taip gerai, kaip jie yra jūsų sveikatai, nors jie nėra labai dantis. Norėdami išvengti tamsių dėmių, kad mėlynės gali sukelti, tik nepamirškite pasukiokite aplink kai švariu vandeniu burnoje po to, kai valgyti mėlynes.

6. Pomidorų padažas

Makaronai mėgėjai turėtų saugotis pernelyg, nes pomidorų padažas, kuris yra daugeliui makaronų padažų pagrindas, taip pat galima dažyti dantis. Vienas iš būdų, kad galite sustabdyti maisto nesuteptų savo dantis yra valgyti kai kurios daržovės, prieš pradėdami valgyti padažą. Daržovės, pavyzdžiui, brokoliai ar šparagai suteikia dantis su laikina danga, kuri sustabdys pomidorų padažą iš jų dažymo.

7. Runkeliai

Runkeliai yra dar sveikas maistas, kuris gali sutepti dantis ir tai nenuostabu, nes, kaip jie gali išblukti Jūsų šlapime taip pat. Giliai raudonos spalvos runkelių gali greitai nusidažo dantys, todėl, kaip ir visų šių maisto produktų, greitas šnarėjimas užgeriant vandeniu po valgio jiems būtų gera idėja.

8. Cola „

Štai dar viena gera priežastis negerti per daug sodos; tamsiai tie bus dėmių dantis. Kitas dantų Dažymo galią kolos veiksnys yra tai, kad jūs paprastai gerti labai šalta ir, kad galima padaryti dantų sutartį ir padaryti juos labiau porėtas.

9. Balzaminio acto

Tai gali padaryti skanus salotų padažu, bet tamsi spalva balzaminio acto nepadės jums putojantys balti dantys. Geros naujienos, nors, yra tai, kad salotos, kaip daržovių mes minėta anksčiau, suteikia apsauginę plėvelę per dantis, todėl valgyti kelis salotų lapus, prieš jums padengti savo salotų padažu.

load...

10. Ryškiaspalviai saldainiai

Ryškiai spalvos saldainiai, kad jums patiko tiek daug, kaip vaikas, o dabar save palepinti kartais, yra kitas svarbus dantų dėmių maistas. Dirbtinių dažiklių, kurie naudojami šiame saldainiai tipo bus dėmių dantis ir, žinoma, visa tai cukrus nebus padaryti savo dantis daug gero tiek.

Kas sukelia geltonos dantis?

load...