Kas nutiks, jei eini savaitę be tv?

Ar jūs kada nors susimąstėte, kas būtų gyvenimas be televizoriaus? Na, pagal vieno tyrimo, amerikiečiai praleidžia tik po 35 valandų per savaitę vidutiniškai žiūri televiziją ir tai beveik ta pati suma laiko, kad jums praleisti darbe! Niekas ketina išdrįstų teigti, kad jūs mesti televizija gera, tačiau ką daryti, jei nuolat jį išjungti, tik vieną savaitę? Čia yra dešimt teigiamų dalykų, kad gali atsitikti, jei jūs nuėjo be televizoriaus vos vieną savaitę.

1. Valgysite daugiau Atidžiai 

Daugybė tyrimų įrodė, kad valgymas žiūrint televizorių, todėl jūs vertinate savo maistą mažiau ir valgyti daugiau. Jei neturite TV atitraukti jus, galite praleisti daugiau laiko ir pastangų rengiant savo maistą, ir jūs daugiau laiko valgyti ir mėgautis ją. Kaip tyrimai taip pat parodė, kad yra neabejotinas ryšys tarp nutukimo ir valgymo priešais televizoriaus, galbūt net prarasti šiek tiek svorio per.

2. Galite sužinoti kažką naujo

Groucho Marx kartą pasakė: „Manau, televizijos labai švietimo. Kiekvieną kartą, kai kas nors įjungia jį aš einu į kitą kambarį ir skaityti gerą knygą. „Per savo savaitę NE TV, galite skaityti bent vieną gerą knygą ir plėsti savo žinias šiek tiek.

load...

3. Jūs galite tapti šiek tiek protingesni

Žiūrėti per daug TV sulėtina savo smegenis, todėl per savaitę pertraukos gali pagaląsti savo mintis taip pat. Kai mes žiūrime televizorių, mūsų protai eiti į pusiau išjungimo būseną ir mūsų aukštosios smegenų funkcijos pradeda mažėti. Tai smegenų naudojimo trūkumas gali turėti ilgalaikį poveikį, todėl vieną savaitę televizija nemokamai, žadins up your mind.

4. Jums bus mažiau prislėgti apie pasaulyje

TV naujienos transliacijas mėgsta parodyti mums blogiausia dalykų, kurie vyksta pasaulyje, todėl jūs gauti pertraukos nuo to nesibaigiančių srautas blogų naujienų pat. Jūs galėsite praleisti daugiau laiko daro malonus dalykų ir praleisti mažiau laiko nerimauti visų pasaulio bėdas.

5. Jūs geriau miegoti

Pasak Nacionalinės miego fondas, televizorius sutrikdo mūsų miego, nes ji skleidžia šviesą, net jei lauke tamsu, todėl smegenys galvoja, kad jis vis dar dieną. Kai TV programų galite taip pat tik per stimuliuoja smegenis, tiksliai tuo pačiu paros metu, kad turėtume būti uždaryti. Pereiti televizorių ir skaityti knygą vietoj, ir jums bus gauti miegoti gerokai greičiau.

6. Jūs praleisti daugiau laiko su savo šeima

Išjunkite televizorių ir atspėti, ką? Jūs ir jūsų šeima bus pradėti kalbėtis tarpusavyje daugiau. Jūsų paauglės vaikai gali ne patinka idėja iš pradžių, bet kai jie supranta, kad jie nebus iš tikrųjų miršta TV bado, jie gali atverti ir aptarti dalykų, su jumis daugiau.

7. Jūs pajusite daugiau turinio su savo gyvenimo

Pasitaiko, kad slegiančios naujienų laidose yra programavimo, apkraunančios jums vaizdų žmonių, kurie, atrodo, viską poilsio. Jie dėvi dizainerių drabužius, jų vaikai yra puikus ir jie turi puikų darbą. Išjunkite televizorių per savaitę ir jums bus praleisti visus skelbimus, kad pasakys, ką jums reikia turėti, ir jūs suprasite, kad tai, ką jūs turite gana gera per daug.

8. Jūs vėl prijunkite su draugais

Kai jūs paliekate TV išjungtas per savaitę, vietoj to, įlaipinami nuotolinio valdymo pultą, kai jums nuobodu, jūs pasiimti telefono ir skambinti draugui. Tai bus išmokyti, kad nors visi jūsų mėgstamos programos yra linksmas, visai nieko pabūti realiame gyvenime.

9. Ji bus geriau jūsų regėjimą

Suteikite savo akims pailsėti forma TV ir jie bus ačiū už tai per daug. Spoksoti į televizoriaus ekrane per ilgai padermių akis ir per daug televizijos sukels jums reikia dėvėti akinius. Daugelis iš mūsų praleidžia pernelyg daug laiko spoksoti jau kompiuterių ekranuose, be spoksoti televizoriaus ekrane visą vakarą taip pat.

load...

10. Jūs turėsite daug daugiau laiko savo rankose ir jūs tapsite labiau produktyvus

Ar jūs kada nors nuėjo miegoti įdomu, kur tą dieną ėjo? Tai galėtų būti ir TV poveikį jūsų jūsų gyvenime. Daugelis žmonių grįžti namo, įjunkite televizorių ir, kol jie tai žino, dieną jau praėjo. Kad kartą praleido žiūrėdami televizorių galėjo naudojamas ėjimas pasivaikščioti, reorganizuojant savo gyvenimą, todėl kai kuriuos svarbius sprendimus, arba tiesiog hanging out su draugais ir šeima. Niekas rodo, kad mes pasiduoti TV apskritai, bet per savaitę išjungti, gali atverti savo akis keletas alternatyvų.

load...