Kas daro moteris patraukli vyrui? 10 patarimų iš vaikino perspektyvos

Ar jūs jau ieško paslaptis, ką daro moteris patraukli vyrams? Tai ne raketų mokslas, nes vyrai yra gana važiuoti tiesiai į priekį padarai tikrai. Jie pasiimti dauguma dalykų spręsti merginą, tiesiog žiūri į ją ir, reikia įspėti, jie gana greitai teisti! Taigi, gauti į priekį į žaidimą ir skaityti šiuos dešimt patarimų, kas bus sugauti vyro akis ir gauti Jums tinkamą rūšies vyrų dėmesio:

1. Paslėptą PEEK odos

Mažiau, yra tikrai daugiau, kai kalbama apie mirksi daug plika oda tiek. Per daug bus išjungimas, bet tik subtilus, Vargina Peek bus vairuoti vyro laukinių ir turėti jį nori sužinoti jums geriau, ir noras sužinoti daugiau.

2. Moteris reikia yra žmogaus svajonė

Vyrai tiesiog myliu jojimo į nelaimės ištiktą mergaitei gelbėjimo. Iš esmės, žmonės mėgsta parodyti savo jėgą; Taigi, jei jūs paprašykite jo pagalbos, tada jis bus greitai reaguoti, tai suteikia jam galimybę parodyti, kiek žmogus jis yra; jie love it!

load...

3. O, kad šypsena!

Ką daro moteris patraukli žmogui? Nėra dviejų būdų apie tai, šypsena bus lengvai padvigubinti savo patrauklumą! Jūs netgi galite įdėti supermodelis kitą Miss vidurkį ir, jei Mis Vidutinis šypsojosi ir supermodelis nebuvo, tai būtų Mis Vidutinis kad žmogus būtų eiti.

4. Akys… Giliai, kaip vandenynas…

Padaryti akių kontaktą su vaikinu tikrai padaryti jį labiau traukia jus. Kai kurios merginos mano, kad akių kontaktas yra šiek tiek į priekį ir kad drovus, nekaltas žvilgsnis yra geriau, bet tai tik daro jums atrodo šalta ir nesidomėjo.

5. Stengtis

Atrodo, yra ne viskas, bet mergina, kuri dėjo pastangas, kad atrodytų gražiai gausite vaikino dėmesį. Jūs neturite suknelė su devynetų, kiekvieną kartą jūs einate, bet rūpintis pagrindai bus pereiti ilgą kelią. Persirengimo gerai ir ieško geros valios, o ne tik padaryti jums atrodo nuostabus, bet jis taip pat suteiks Jums daugiau pasitikėjimo savimi, o tai yra dar vienas moteris bruožas, kad vyrai rasite labai patraukli.

6. Viliojanti, minkštas balsas

Jums nereikia imtis dikcijos pamokos, kad būtų galima kalbėti gražiai, bet gerai kalbėjo moteris su minkštu, viliojanti balso neabejotinas Įjunkite žmogui. Svabiausia kontrolę; minkštas ir švelnus balsas yra labiau patrauklus žmogus, nei staigios ir rėkia vienas!

7. Insultas jo ego, su flirtuoti tiek

Flirtavimas yra efektyvus menas, bet mergina gali mokytis; jis tiesiog užtrunka tam tikrą patirtį. Insultas Mans Ego su taikaus flirtuoti tiek ir jūs netrukus gauti savo dėmesį, ir tai padės jums gatvėmis į priekį nuo konkurencijos.

8. Palikite išlikęs atmintyje su gera kvepalų, tačiau nepamirškite, mažai eina ilgą kelią!

Kvapas yra vienas iš mūsų stipriausių pojūčių ir vyrų patinka moteris kvapą. Geras, bet ne slegiantis, kvepalai leis vyriški vadovai savo ruožtu jūsų kryptimi ir tai palieka išlikęs atmintyje su jais per daug.

9. Mandagumas

Ką daro moteris patraukli žmogui? Bendra mandagumo bus jums ilgą kelią. Jei žmogus turi atviras duris ar jums suteikia jums savo švarką, kai šalta, tada šypsotis jam ir pasakyti „ačiū“. Žmogus vertina paprastus dalykus, kaip kad; vaikinai rasti merginą, kuri žino, kaip pasakyti „prašom“ ir „ačiū“ kas patrauklesnis, nei grubus moterį, kuri trunka viskas savaime suprantamu dalyku.

load...

10. Girly merginos

Ir, pagaliau, griovys padauža išvaizdą mergaitės, dauguma vyrų mano, kad tai patraukli ne visi! Vyrai tikrai vertiname moters moteriškumą, tai, kas daro jus skiriasi nuo jų tuo dienos pabaigoje, ir tai, kas jiems patinka! Taigi žaisti geriausią atributas, kad turite ir veikti kaip panele.

Ką daro moteris patraukli žmogui? Prašome nedvejodami pasidalinti savo mintimis ir patarimais žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...