Kalėdų dovanų idėjos: 10 mielų gyvulių užpildų savo mergaitei

Jei jūs jau turite savo draugei didelis Kalėdų dovana visiems rūšiuojami, suvynioti ir paslėpti, tada atėjo laikas pasukti jūsų dėmesį į kai kurių papildomų mažai netikėtumų savo Kalėdų kojinę. Su gyvulių užpildai, jūs galite turėti šiek tiek daugiau įdomus ir pasirinkti keletą daugiau neįprastų dovanų, todėl čia yra dešimt mielas Kalėdų gyvulių užpildai, kad jūsų draugė tiesiog mylėti.

1. Sidabrinė pažinčių širdis

Mergina, kuri turi smaližius, suteikti jai meilės širdyse saldainiai paketą su staigmena. Tai sidabruotos replika meilės širdies saldainiai, kuris sako: „Aš tave myliu“, todėl jūs galite pop jį viduje nekilnojamojo Pack saldainių ir laukti jai rasti savo siurprizas žinutę. Tiesiog neleiskite bet vaikai suprato, kad tai pirma, ar jie gali išbandyti ir valgyti.

2. Smart Phone projektorius

Ši dovana gali skambėti kaip tai būtų pernelyg brangu būti gyvulių užpildas dovana, bet tai tik kainuoja apie 20 $ ir tai puiki idėja. Jūs tiesiog skaidrę išmaniuoju telefonu gale, prijunkite kai garsiakalbius, ir jūs galite projektuoti visus savo sumanaus telefono nuotraukas ir vaizdo įrašus į viršų ant sienos. Tai paprasta ir tai lengvas ir nešiojamas. Jūs ir jūsų mergina niekada nereikės minios aplink mažame ekrane dar kartą.

load...

3. Mikropluošto Plaukų Rankšluosčių

Jūsų draugė žinos apie tai, kaip naudojant smūgį džiovintuvas gali sugadinti plaukus, bet ir paprasti rankšluosčiai Tiesiog nereikia sausus plaukus pakankamai greitai. Štai kodėl ji myliu mikropluošto plaukų rankšluostį, kuris yra skirtas specialiai darbui. Jie ateina in rūšių mielas dizaino, ar tiesiog balto, jei norite. Kurį stilius jums pasirinkti, ji bus meilė greitį, kuriuo jis išdžius plaukus.

4. Vardas žvaigždė

Mergina, kuri yra iš šio pasaulio, kodėl gi ne pavadinti žvaigždę po ją. Yra milijardus žvaigždžių danguje ir su pavadinimu žvaigždė dovana pakuotė, jūs gaunate po savo draugei oficialiai pavadinti vieną iš jų. Ji taip pat gausite tvarkingas paketą informaciją apie savo žvaigždę, o informacija apie tai, kaip atpažinti savo žvaigždę danguje. Viskas, ką jums reikia padaryti, kai jūs nusipirkau dovanų paketą, yra įstatymų nustatyta tvarka įregistruoti savo žvaigždės vardą internete ir tada, kad tampa jo oficialus pavadinimas.

5. Eterinis aliejus dovana rinkinys

Iš eterinių aliejų pasirinkimas yra kažkas, kad kiekviena mergina gali naudoti. Jie gali būti naudojami difuzorių nusiraminti ir atsipalaiduoti, įtraukta į jos bathwater ramiam mirkti, ir jie gali būti naudojami kaip dalis jos grožio rutinos odos priežiūros ir apie savo plaukais. Ieškokite atrankos organinių eterinių aliejų, kurių sudėtyje yra aliejų, kaip granatų aliejumi, Tamanu aliejaus ir levandų aliejaus. Eterinis aliejus kolekcijos puikių gyvulių užpildų ir jūsų draugė gaus daug naudoti iš jo.

6. Gėlių šildomas pelėda

Jie vadinami Hooty „ir jie yra žavinga, Džiugu minkštas pelėdos jūsų draugė imtis miegoti su ja, kai esate ne aplink. Jie puikiai miegą draugui ir jie gali būti pašildytas mikrobangų krosnelėje, kad nuo chill naktį. Jie taip pat skleidžia švelnų ir raminantis levandų kvapas, kuris padės jūsų draugei dreifas ne taptų tobulu išsimiegoti.

7. Arbata infuser

Jei tavo mergina mėgsta vaistažolių arbatas, ir ji mėgsta, kad arbata senamadiškas būdas, tada arbatos infuser būtų idealus gyvulių įpylimo dovaną. Jie būna įvairių formų ir dydžių; yra raketų formos arbatos infusers, robotas formos ir širdies formos, tai tik keletas pavyzdžių. Užpildykite dovaną su vaistažolių arbatų pasirinkimo, ir jos Kalėdų gyvulių dovana bus puikus.

8. Žmogus gaudytojas

Tai puiki dovana draugei, su bloga atveju arachnophobia. Tai tvarkingas mažai prietaisas, kad ji gali sugauti mažai Critters su ir net turi gauti per arti jų. Kas dar geriau, jei jūsų draugė turi širdį ir negali pakęsti Squish voras, šis įtaisas tiesiog pagauna juos, todėl jūs galite juos laukan ir atleiskite vėl.

9. Žvakės komplektas

Nieko pranoksta padaryti kažką sau pasitenkinimą, ir žvakės rinkinys yra idealus dovana gudrus mergaitė, kuri myli Aromatizuoti žvakės. Jūs gaunate viską, ko jums reikia padaryti savo aromatizuoti žvakės įskaitant vaško, dažomųjų medžiagų, kvapus aliejų, ir, žinoma, visas instrukcijas. Tada ji galės padaryti saldus Aromatizuoti žvakės visų skirtingų formų ir spalvų rūšių ir galbūt net gauti jos užsikabinęs ant naujos hobis.

load...

10. Vadovas Massager

Genies vadovas Massager gali atrodyti ištįsęs voras, bet, kad ji turi kai jūs jį naudoti yra neįtikėtinas. Jis švelniai glamonėja galvos ir sprando ir suteikia stuburą dilgčiojimas atleidimą streso. Jausmas, kad ji sukuria yra gana fantastiška, todėl įsitikinkite, kad jūs gaunate galimybę jį išbandyti per daug.

load...