Kaip turėti puikius santykius su savo draugu?

Taika, meilė ir harmonija yra pagrindiniai elementai, palaikantys mūsų pasaulį. Be jų, būtų chaosas, neapykanta ir konfliktų gausa.

Tai itin svarbu, kad jūsų santykiai gyvenime yra harmoningas. Tai apima savo santykius su savo mama, jūsų tėtis, jūsų broliai ir seserys, jūsų draugai – ir ypač savo vaikinu.

Jūsų draugas taip pat turėtų būti jūsų geriausias draugas. Jis turėtų būti kažkas jums gali priklausyti nuo, pasikalbėti, kreiptis į ir liesos. Kai santykiai nesiruošia taip gerai, jis gali gauti mus žemyn. Tai gali padaryti mums jaustis kaip nieko verta.

load...

Nieko nėra tobula visą laiką. Puiki santykiai su savo vaikinu trunka pastangų. Bus padarytos klaidos, ir blogų teismo sprendimas skambučiai. Nieko įteikė jums ant plokštelės. Jei jūs ieškote pagerinti savo santykius, tegul bent keletą geriausių patarimų apie tai, kaip turėti gerus santykius su savo vaikinu išvaizdą.

Kalbėti apie savo santykius tikslų

Jeigu jūsų santykiai nukentėjo uolų keliu neseniai, kodėl gi ne jums kalbėti su juo apie savo santykius tikslų? Ką jūs abu norite iš šių santykių? Kur tu matai, kad vyksta?

Tai šansas jums sureguliuoti savo nesutarimus ir gauti dalykų nuo savo krūtinės. Galbūt jums nepatinka, kiek laiko jis praleidžia savo „PlayStation, ir galbūt jis nemėgsta, kai jūs vilkite jį apsipirkti šeštadienį. Įsitikinkite, kad esate tiek pozicijoje ta pačia kryptimi.

Duok jam nauda abejonių

Ypač, kai mes mažai savigarbos, tai labai lengva klaidingai manyti, kad mūsų draugu yra iš gauti mumis. Kai jis nepakvietė mus su savo draugais, mes manome, jis sąmoningai skirtas mums pakenkti. Kai jis turi alaus po darbo su savo bičiuliais, mes manome, kad tai nes jis negali stovėti išleisti šiek tiek daugiau laiko su mumis minties.

Jūs turite duoti jam abejonių naudai. Žmonės blogus skambučius dabar ir tada, ne iš pykčio ar pykčio, tačiau tik todėl, kad jie nebuvo atsižvelgti į savo jausmus. Jie nesuprato, kaip skauda norite gauti daugiau ką jie jautė, buvo nepilnametis arba trivialus. Kai mes jaučiatės mažas, tai taip lengva balionas trivialus aktus, pavyzdžiui, mūsų draugas hanging out su savo draugais, o ne mums.

Pareikšti užuojautą Into Your konfliktų

Kartais, kai mes ginčytis su mūsų draugu, tai labai lengva pradėti šaukti, ir prakeikimas. Mes keliame mūsų balsą, ir jie padaryti tą patį. Per mažiau nei minutę, mes įvedėte World War III, ir nė vienas iš mūsų yra klausytis priežasties. Mes išreikšti savo nuomonę garsiai ir jie daro tą patį. Mes abu pernelyg užsispyręs, kad pasiektų kompromisą.

Kitą kartą jūs ir jūsų draugas kovoti, turėtumėte kreiptis į argumentą gailesčio, supratimo, priežasties ir pustonius. Išreikšti savo nuomonę švelniai ir aiškiai skatins jį daryti tą patį. Tai paskatins suprasti iš abiejų jus apie kur jūs kiekvienas iš. Tai padės jums pasiekti tam tikrą aukso vidurį.

load...

Būkite Paprastai Daugiau Meilus

Kitas geras patarimas, kaip turėti gerus santykius su savo vaikinu yra parodyti savo priežiūros ir meilės. Geri santykiai klesti dėl meilės. Jei jau šiek tiek šalta ir tolima neseniai, jūs turėtumėte pabandyti gydyti jūsų berniuką kai daug-reikia meilės. Laikykite rankas, apkabinti jį, pabučiuodavo.

Skirkite keletą minučių iš

Kai mes emocinis, mes kartais pasiusti. Kai jaučiamės pikti, skauda, ​​ar nusivylė, mes reaguojame, ir padaryti kažką, kad mes vėlai apgailestauju. Galbūt mes prisiekiu ne Out vaikinu, kaltina jį kažkuo, ar gali jį palikti.

Reaguodami į mūsų emocijas, pavyzdžiui, tai nėra gerai santykius. Tai yra kelio Suskubo reakcija, kad žiūrint vėliau valandos, tapo aišku, kas jie yra iš tikrųjų; iracionalių būdų spręsti su emocijomis.

Kai jauti stiprią emociją, turėtumėte užtrukti keletą minučių. Priežastis su savimi ir analizuoti, kas tai yra, kad daro jums jaustis tokiu būdu. Sumažinti neigiamą energiją perdirbant savo jausmus. Tokiu būdu, jums gali atrasti pagrindinės emocijų sukeliantį jums pasiusti bent mažiausias dalykų. Galbūt tai yra tai giliau emocija, kad jums reikia aptarti su savo vyru.

Skolinti Jam ausies

Kitas geras patarimas, kaip turėti gerus santykius su savo vaikinu yra būti geras klausytojas. Kartais mes tiesiog neklausykite jam pakankamai dažnai. Galime manyti, kad mes darome, bet mes tikrai ne.

Apsvarstykite, kiek kartų jis buvo kalbančių, o jūs buvote žaisti savo telefone, žaisti su savo plaukų, arba snacking dėl kai kurių saldumynų kiekį. Jūs nesate aktyviai klausytis jam; galite išgirsti garsą, o kai apie tai vis per jus, bet jo partija nėra.

Be to, kai jis kalba su jumis, ir jūs darote ką nors kita tuo pačiu metu, tai neatrodo gera. Ji pasako jam, kad jūs ne duoti jam savo neskaidyti dėmesį, kuris yra kažkas nori.

Priimti jo atsiprašymą

Po to, kai turėjau kovoti, tai tiesiog nėra pakankamai gera, kad jam pasakyti, kad jums nereikia rūpintis savo atsiprašymą. Jūs nerūpi, kad dabar – pagaliau – jis sakė, kad jis atsiprašau.

Jums reikia pakeisti savo požiūrį. Jei jis atsiprašo, jums reikėtų jį priimti. Negalima atkirtis jį.

Juoktis su juo!

Paslaptis ingredientas bet santykiai yra juokas.

Pagalvokite apie tai: Santykiai be juoko yra užsisklendęs santykiai. Tai santykiai persmelkia rūgščiąsias žvilgsnių, piktas pastabas, retortinėse argumentus ir raudos. Tai gedulingi.

Juokiasi kartu atneša šypseną ir jūsų veidus ir primena jums, kodėl jūs turite kartu į pirmąją vietą. Tai užkrečiama ir Patikimas būdas pakelti abi nuotaiką ir privers jaustis gerai dar kartą.

Laikykite savo ranką viešose

Susikibę rankomis, kai jūs einate pasivaikščioti yra simbolis, kad jūsų santykiai yra stiprūs. Tai rodo, kad dirbate kartu su visa kita, ir kad jūs esate pasiruošę spręsti kokia iššūkiai ateiti savo kelią kaip pora. Jūs esate apriboti kartu ir bus grubus su sklandžiai.

Susikibę rankomis taip pat yra saldus ir meilus. Daryk.

Žiūrėti santykiai treneris

Galiausiai, nors galbūt ne jaustis taip, lyg jūs tikrai reikia pamatyti santykių treneris, tai gali būti puikus dalykas jūsų santykius. Tiesiog matau kažkas vieną kartą per metus gali padėti jums keletą fantastinių idėjų, kad galite įdėti trūkstamas vienetų kartu ir išsaugoti savo santykius gražus ir sveikas.

load...