Kaip tapti protingu pirkėju ir sutaupyti pinigų kaip pro?

„Ar galite pabandyti ir praleisti šiek tiek mažiau šį kartą?“ – kiekviename visatos savo partneriu vaikinas.

Taip, mes visi buvo pasakyta, ne mūsų žmogus po dar vieno proto apsipirkimas. Nesvarbu, ar mes perkate batus ar bakalėja, atrodo taip, lyg mes tiesiog negali padėti sau, kai kalbama apie išlaidų. Dėl kokios nors priežasties, kairė pusė mūsų smegenys išsijungia, kai mes įvesti parduotuvę ar prekybos centrą ir dešinėje pusėje Snaps į ieškinį.

Kaip jūs tikriausiai supratau, nors tai absoliučiai būtina, kad jūs gaunate protingas apie savo apsipirkti. Jei ne, visi pinigų bėdų rūšių gali sukrauti. Dar blogiau, išleisti per daug pinigų, taip pat gali sugadinti santykius, ir tai gali sukelti jums neapsakomas sumą streso.

load...

Išleisti per daug pinigų parduotuvių nėra vienodai, kad gerti per daug yra priklausomybė. Kaip tokia, ji yra iš tikrųjų labai lengva išleisti mažiau pinigų ir sutaupyti daug daugiau pinigų, kaip privalumus. Štai kaip tai padaryti:

Visada naudokite Pinigai

Tai tiesiog taip paprasta roko iki skaitiklis ir ištraukite iš jūsų kredito kortelės. Mes visi tai padarė. Kai mes žinome, mes neturime daug – jei yra – pinigų mums, mes žinome, kad mūsų kortelės bus padengti su mumis.

Deja, tai veda prie baisu grandinės minties. Su tiek daug pinigų mūsų kortelę, mes galime pirkti šį bei tą. Galime pirkti tuos spurgos, kurie yra pagrindiniai mūsų akis, o kad mielas Top atrodytų Fab mums.

Norėdami išvengti gauti nunešė, visada tam tikrą sumą pinigų su jumis ir palikti savo kortelę namie. Tai daug saugiau.

Parduotuvė pilno skrandžio

Jei tu negali sustoti išlaidas prekybos centruose, atėjo laikas gauti protingas apie tai, kaip jūs apsipirkti už savo bakalėja.

Ar jūs kada nors pirko ant tuščio skrandžio? Jei turite, jūs žinote, kaip lengva yra gauti šiek tiek nunešė. Taigi vilkas alkanas yra, kad jūs tiesiog pirkti viską vietoje.

Tai daug išmintingesnė apsipirkti ant pilnas skrandis. Jei tai padarysite, jums bus daug labiau linkę klijuoti su daiktais į savo sąrašą, nežiūrint į viską su laukiniais, sveikatingas akis.

load...

Patikrinkite palyginimo svetaines

Taigi daugelis iš mūsų vietoje, ką mes manome yra daug ir išlėkti jį nusipirkti.

Aš turėti tai! „, Mes verkti prieš skubotai perdirbimo mokėjimą. Jeigu mes ne pirkti jį vietoje, ji bus išparduoti ir mūsų gyvenimas bus baigtas.

Elementas nebus išparduoti, kad greitai. Jūs vis dar turite laiko pop perkelti į palyginimus svetainėje norėdami pamatyti, jei jūs galite gauti geresnį sandėrį kažkur kitur. Tai užtruks tik kelias minutes, bet jis gali jums sutaupyti didelę sumą pinigų.

Saugokitės pardavimo taktika

Pardavimų žmonės yra labai gerai gauti mus pirkti iš jų, nes jie žino, kaip žmogaus elgesį veikia. Jie žino, kad daugelis iš mūsų sekti fiksuotus modelius veiksmus, ir kad kai paleidžia verčia mus daryti tam tikrus sprendimus.

Ir jei jūs emocinį pirkėjas, jums bus lengva masalas.

Svarbu, kad jums atkreipti dėmesį, kai kas nors bando jums parduoti ką nors jūs niekada skirtas pirkti. Jie naudoti kiekvieną triuką knygoje, bet todėl, kad jūs taip patiklus, jūs net ne suvokti tai.

Pavyzdžiui, kai jūs sutinkate pirkti brangaus $ 200 suknelę parduotuvėje, pastebėti, kaip jums tada bus pasiūlyta daug pigiau aksesuaras eiti kartu su juo. Galvoju, kad 40 $ atrodo nieko, palyginti su $ 200, jūs einate ir pridėti priedą prie jūsų sąskaitos.

Tai yra paprastas pardavimo taktika jums reikia saugotis.

Parduotuvė su krepšiu, o ne Trolley

Tai normalu liuką aplink prekybos centrą su vežimėliu. Galų gale, tai didesnis nei krepšio, todėl galite užpildyti jį su daugiau daiktų.

Ir ten RUB – galite užpildyti jį su daugiau daiktų.

Krepšys reiškia jums nereikia pirkti daugiau, nei jums reikia, o tai reiškia, jūs išleisite mažiau. Tai išmintingesnė, labiau protingas pasirinkimas.

(Taip pat bus mažiau sunkesni nešiotis!)

Gauk lojalumo kortelę

Kada nors buvo tos nuomonės, kad lojalumo kortelė yra sukčiai tiek, ir kad tik žmonės, kurie laimėti yra patys parduotuvė?

Atėjo laikas nušluoti šį cinišką mintis iš savo galvos, nes iš tikrųjų lojalumo kortelė yra turbūt kažkas jums galėtų padaryti su dabar. Jis apdovanoja lojalių klientų, suteikiant jiems gana kietas nuolaida vėliau parduotuvėje.

Daug parduotuvių, prekybos centrų ir net kavos namai siūlo nemokamą lojalumo korteles. Pasitikimas susikurti nuo kavinėje yra ypač gera idėja, jei Jūs nutrauksite kavos kiekvieną rytą prieš darbą. Po kelių vizitų, galiausiai gauti kavos nemokamai.

Visada eiti kokybės, o ne kiekybė

Aš atsimenu, kai mano tėtis naudojamas grįžti namo su marškinių ryšulio, jis ką tik nusipirkau iš parduotuvės už $ 20.

„Jūs negalite nugalėti sandorį!“, Jis nori pradžiuginti.

Atrodė taip, tarsi jam reikia įsigijo nemažai (nors T-marškinėliai atrodė šlykštus man!). Bet, kaip paaiškėjo, jie visi susitraukė į plauti.

Per mažiau nei mėnesį, jis buvo atgal į parduotuvę pirkti dar daugiau marškinėliai – šį kartą daugiau pinigų.

Tai daug geriau, kad jūs perkate vieną marškinius, kad ketina tęstis bent kelerius metus, nei keletą marškinių, kad bus ne paskutinis daug ilgiau nei mėnesį.

Laukti

Aš žinau, jūs norite gauti savo rankas ant naujausios gabalas tech kuo greičiau jis buvo paleistas. Tai vadinama trūksta baimę.

Bet protingas pirkėjai visada palaukti. Jie žino, kad laukimas juos išgelbės pinigų krūvą, nes kaina visada lašas.

Kas skubėti? Neskubėk. Mėgaukitės savo seną gabalas technologija šiek tiek ilgiau.

Ar turite kitų patarimų, kaip valdyti savo pinigus protingai?

load...