Kaip tapti laimingais ir likti laimingais? penki patarimai

Laimė – mes norime, kad ir mes negalime gauti pakankamai jo. Dėl tam tikrų priežasčių, dauguma iš mūsų linkę mokėti kiek daugiau dėmesio į blogas stuff, kad jiems nutinka, nei gerų dalykų. Tai nereiškia, kad dauguma iš mūsų yra pesimistai, tai tikriausiai dėl to, kad blogai stuff, kad mums atsitinka daug daugiau gali būti lengvai paverstas vertingą pamoką. Tačiau mes galime sužinoti tik tiek, kiek iš laimingų akimirkų, mes negalime? Mes galime išmokti generuoti daugiau iš jų ir kaip pakeisti mūsų požiūrį į gyvenimą, kad jis geresnis. Štai keletas patarimų, remiasi plačiais moksliniais tyrimais. Mokslininkai patinka studijuoti laimę. Galų gale, tai svarbiausias dalykas visiems.

1. Get Busy

Jūs manote, kad norite būti laimingesni, jei jūs turėjo mažiau darbo, bet, atrodo, tai ne tas atvejis. Busier žmonės yra laimingesni žmonės. Yra, tačiau, kažkas laimikio. Tai taikoma tik žmonėms, kurie yra darbo vietų, jie patiks. Tai jokio galvos skausmo, tikrai – kai jūs ką nors jums patinka, laikas tiesiog skrenda ir jūs neturite jaustis kaip pavargę ir pabrėžė, kaip tada, kai turite daryti tai, kas jums nekenčia. Tai gali duoti jums šiek tiek peno apmąstymams ir galbūt sukelti kai kurių pokyčių, gali ar ne? Ypač kai Jūs manote, kad jūs esate labiau tikėtina, kad bus sėkmingas, kai jūs darote kažką, kad jums patiks.

load...

2. Meilė sau

Kitas patarimas, kaip tapti laimingi yra išmokti mylėti save. Jūs negalite praleisti visą savo gyvenimą ieško laimės, kuri ateina iš išorės save. Pirma, pasaulis nėra tavo tarnas. Antra, jūs tikrai nusipelno visą meilę galite suteikti sau. Taigi, kaip jūs sustabdyti harping savo fizinių trūkumų ar kiekvieną maža klaida jūs pažangą. Kokia prasmė? Mes žmogus, mes visi klystame. Tada tie iš mūsų, kurie žino, kaip būti laimingam pasiimti patys ir eiti toliau. Mes taip pat visi netobuli, taip, net garsenybių, kurių nuotraukos jums atodūsis daugiau, palinkėti jums atrodė tiesiog patinka. Be defektų, tačiau jūs taip pat pilnas naudingų funkcijų. Dėmesys tiems, jie visada daugiau nei trūkumų.

3. Perorientuoti

Kitas patarimas, kaip tapti laimingas, tai pakeisti savo dėmesį. Dauguma laiko mes jaučiamės nelaimingi, nes mes taip sutelktas į mūsų problemas, kad mes tiesiog negali matyti nieko už jų. Kodėl gi ne pabandyti keisti tai dėmesio truputį? Pagalvokite apie visus žmones, kurie yra dar blogiau situacijose ir, nepaisant to, kad kai kurie iš jų sugeba išlaikyti optimistinę išvaizdą dalykų. Matyti? Tai nėra neįmanoma, nepriklausomai nuo to, kaip rimtai savo rūpesčius yra. Jei jūs manote apie tai, kad yra tik vienas dalykas, kad negali būti nustatyta ir tai mirtis. Be to, viskas, tiesiog viskas yra gali būti sutvirtinti. Tai, beje, apima santykius mirtį, todėl, jei jūs ketinate per sunku žlugimo, pabandykite priimti, kad tai baigėsi, o ne galvoti iki būdų, kaip gauti jį atgal. Jeigu jis nebuvo skirtas būti, jis nebuvo skirtas būti ir viskas. Jūsų idealią antrąją pusę yra jūsų ateitį.

4. Nuleiskite baras

Vienas garantuoja būdas tapti nelaimingas ir likti nepatenkinti yra, kad nori viską, o ne siekti tik tų dalykų, kuriuos realiai gali turėti. Gebėti priimti faktą, kad jūs tikriausiai niekada gyvename 50-kambario dvare (nebent jums laimėti loterijoje ir tai didžiulis jei) leis Jums daug laimingesni, nei jei jūs investuoti laiką skundžiasi Studio apart, kad jums ‘re dalintis su draugu. Kodėl gi ne gauti naują, geriau apmokamą darbą, o ir gauti pinigus perkelti į didesnį vietoje? Nustatymas sau realius tikslus yra vienas raktas į laimę. Įsitikinusi, su tuo, ką jau turite dar viena. Ir štai įdomus dalykas: kuo daugiau nerealu jūsų tikslai, tuo didesnė nesėkmės rizika, ar kada pagalvojote apie tai? Pasekmė: jaučiatės nelaimingas, nes jums nepavyko, nors sveikas protas turėtų jums sakė, kad gedimas buvo vienintelė logiška išvada. Gal ji iš tikrųjų, tačiau jūs pasirinkote ne klausytis. Kitą kartą padaryti. Trumpai: noriu, ką galite gauti, kitaip jūs niekada turėti tai, ko norite.

5. Paimkite vadelės

load...

Psichologai studijuojantys laimę atrado, kad žmonės, kurie mano, kad jie gali kontroliuoti savo gyvenimą yra žymiai laimingesni nei tie iš mūsų, kurie eiti per gyvenimą su jausmu, kad viskas yra iš jų rankų. Žinoma, nė vienas asmuo gali kontroliuoti viską, kas vyksta su jais. Tie, kurie bando tai padaryti paprastai paženklinti kontrolės keistuoliai ir daug daugiau pabrėžė, nei mums visiems. Tačiau, mes kalbame ne apie kraštutinumus čia. Mes kalbame apie kontrolę, ką galite, pavyzdžiui, darbo ar santykių pasirinkimas. Iš tiesų, išskyrus oro ir daugelis kitų žmonių, galite kontroliuoti viską, nes jūs turite pasirinkimą kiekvieną situaciją, kiekvieną dieną. Beje, o jūs vartojate savo gyvenimo vadžias į savo rankas, tai būtų protinga pamiršti apie tai blogiausia visus klausimus: „Ką dar žmonės sako,“ Tai tikrai nėra kažkas jums turėtų rūpintis, sąžiningai. Ar jūs nuolat galvoti apie tai, ką kiti žmonės, kad jūs nežinote, darai ir kodėl? Nėra ?! Būtent, todėl nerimauti apie tai, ką žmonės pasakys.

Kaip tapti laimingas ir lieka laimingas? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...