Kaip tapti labiau įsitikinęs? 10 patarimų

2) Sužinokite savo tikslus. Skirk laiko aiškiai mąstyti apie tai, ką jūs tikrai norite. Į kurią ar gyvenimo sričių norite pakeisti? Nustatyti aiškius tikslus, ir jūs turėsite pusė darbo padaryta! Kažkas kažkada pasakė: „Nustatyti aiškius tikslus yra pagrindinė dalis sėkmės!“ Kaip tiesa!

3) liautis lyginti save su kitais žmonėmis. Moterys / merginos dažnai linkę lyginti save su kitais žmonėmis. Visada bus kažkas, kas yra aukštesni, mažesnis, plonesnis, didesnis, su ilgesniais plaukais, šviesūs ar brunetė… Tai labai svarbu, ką jums sutelkti savo dėmesį į! Vietoj lyginant save su kitais, pastebėsite, kad jūsų pačių unikalumas, verta ir grožis, suprasti, kad kiekvienas yra gražus, skirtingas ir unikalus, bet savaip.

4) Naudoti teigiamus teiginius. Pareiškimai gali padėti jums padidinti savo patikimumo lygį ir jaustis labiau stipri viduje. Pasirinko keletą paprastų frazių, bus sustiprinti savo vidinę vertę, tikėjimą savo gebėjimais, gebėjimą mylėti ir būti mylimam. Jūs galite įdėti šiek tiek popierių teigiamas teiginius į jūsų piniginėje ar jį kažkur, kur jūs galės pamatyti jį kiekvieną dieną. Parašykite ką nors panašaus: „Aš tave myliu, ir priimti save, visiškai“ arba „Aš esu graži ir aš esu vertas geriausias“. Kiekvieną kartą, kai jūs skaitote savo teiginius – jaustis gerai – taip poveikis bus stipresnis!

load...

5) Skaityti ir studijuoti knygas, vaizdo įrašus ir Garsas apie kuriant pasitikėjimą savimi. Visa informacija, patenka į jūsų protas įtakoja Jūsų požiūrį ir nuotaiką. Žmonės, kurie skaityti neigiamą naujienas ir žiūrėti neigiamų TV programas linkę tapti pesimistiškai. Ir tiems, kurie skaityti Saviugdos knygas, žiūrėti teigiamų programas linkę labiau optimistiškai ir labiau pasitikintys.

6) Mėgaukitės su teigiamais ir užtikrintai žmonių, kurie yra pasirengę skatinti jums bet kuriuo metu, kaip ir jūsų patikimumo lygis bus automatiškai auga.

7) Pradėti pakeisti iš išorės. Na, mes visi žinome, kad viduje yra dalis mūsų būties yra svarbiausia ir kad norint būti tikri, ir atsirandantys asmuo savo poreikį būti tokiu būdu iš vidaus… Įdomiausia tai, kad, kai jūs pakeičiate savo „ne“ ( pavyzdžiui, jūsų spinta) ji gali padėti jums pakeisti į vidų per daug! Taigi, atsikratyti senų drabužių, kurie neturi įkvėpti jus, bet daugiau, tokiu būdu jūs atsikratysite „uninspirational“ energijos ir nusipirkti „įsitikinę“ drabužius, kažką, kad padės jums jaustis labiau gražus ir puikus! Jūs pamatysite, kaip jūsų viduje keisis!

8) Padaryti jūsų ankstesnių pasiekimų sąrašą. Tai labai svarbu nepamiršti, kad daug kartų jau laimėjo! Ir aš nebūtinai kalbu apie didelius ir didelių dalykų. Tikriausiai tai buvo perduoti svarbaus egzamino ar sužinojote vairuojant ar jūs pradėjote eiti į sporto salę nuolat. Galite užsirašyti ir dėmesį bet savo pergales, net „mažai“ tie, ir prisiminti, kaip puikiai jautėtės, kai jums pasiekti juos. Tai paprastas pratimas labai padės jums sukurti savo vidinį pasitikėjimą.

9) Padaryti jūsų teigiamų savybių sąrašą. Ar sąžiningi? Gali būti esate natūra? Jūs esate kūrybingas? Užsirašykite apie 20 (ar daugiau) teigiamų dalykų apie save ir pažvelgti į šį sąrašą reguliariai. Dauguma žmonių dėmesį į tai, ką jiems trūksta, ir tai, kaip jie slopina savo vidinę pasitikėjimą. Pradėti sutelkiant dėmesį į savo didžiųjų savybių ir jums galės pasiekti nieko!

10) įstatymas. Veiksmas yra labai galingas dalykas. Vienas mano draugas yra pasakęs: Kai esate priešais problema, tai galite padaryti tik du dalykus: veiksmą ar pamiršti „Kai veikti, nesvarbu rezultatas, jūsų pasitikėjimas savimi auga ir baimė dingsta Taigi, nesvarbu kas. Yra problema esate susiduria – veikti!

Atminkite, kad esate unikalus ir nuostabus žmogus su didžiule ir neribotą potencialą jūsų viduje. Nors jūsų pasitikėjimas savimi augs, jūsų tikrieji talentai taip pat žydi!

load...

Likti laimingi ir branginti save!

load...