Kaip taikyti akių makiažą akinius dėvimiems asmenims (17 makiažo patarimų ir gudrybių)

1 # pieštukas

Laineris gali tapti viena iš geriausių grožio draugais, kai jis ateina į priėmimo jūsų akys pop ir išsiskirti. Jis gali iš karto, kad jūsų akys atrodo labiau apibrėžta ir patraukli. Tai visiškai iki jums, kurie akių kontūro formule jūs nuspręsite pasirinkti: gelio, skysto ar pieštuku. Mano nuomone, gelio Eyeliners dirbti geriausia, jie yra labai lengva taikyti ir jie likti visą dieną. (Mano mėgstamiausia gelis akių kontūro yra „Mac Atsitraukia). Čia yra vienas svarbus akių kontūro makiažas patarimas gražių akinių nešiotojams: storesnius Jūsų rėmai – storesnis jūsų akių kontūro gali būti ir, jei jūsų rėmai yra maža – atkreipti plonesni liniją su akių kontūro, šis grožis triukas bus pridėti pusiausvyrą ir harmoniją į savo išvaizdą.

2 # išsitepę akių kontūro

load...

Pabandykite žaisti su išsitepę akių kontūro, jei pastebėsite, kad tiksli linija atrodo per griežta jūsų akis… Tiesiog taikyti minkštas akių kontūro pieštuką (juoda, ruda arba pilka) savo viršutinio / apatinio voko ir švelniai išsitepti ją, naudodami neišsitepant šepečiu. Minkštas ir švelnus dūmai, kad tai neaiškus akių kontūro sukuria atkreips dėmesį į savo akis nežiūrėdami per aštrus.

Jei jaučiate sunkmetį per tuos minkštus akių kontūro pieštukai, tada pabandyti šį makiažas triuką: nubrėžti storą liniją su savo juoda / ruda akių kontūro pieštuku ant savo ranką atgal ir tada, pasiimti kai šios spalvos su plonu neišsitepant šepečiu ir taikyti produkto jūsų blakstienų liniją (pabandykite jį laikyti kuo arčiau savo blakstienų liniją, kaip tai įmanoma). Ši grožio Patarimas bus lengvai padėti pridėti šiek tiek apibrėžimą į jūsų akis ir jūsų akių makiažas atrodys labai minkštas ir elegantiškas.

4 # didesnis ir ryškesnis akys kaip į

Jei norite, kad jūsų akys atrodo šviesesnės, o net didesnis, taikomos šviesios spalvos akių pieštuką ant vaterlinijos (galite pasirinkti akių pieštuką panašų į jūsų odos tonas ar vieno / dviejų atspalvių lengvesni), tai padės atverti akis ir jums atrodo gerai pailsėję ir švieži.

5 # Praskaidrinkite ją dar labiau

Jei norite eiti toliau ir gyvinti savo akis dar daugiau, taikoma šviesos, Shimmery šampano spalvos į vidinių kampų akis.

6 # Minkšti akys

load...

Jei skubate ir neturite laiko padaryti, kad tikslią sudėtingą akių kontūro Uzsitiens – galite palikti savo akis plikas arba braukti minkštą, neutralios spalvos (smėlio spalvos arba shimmery šampano) ant viso voko ir tada, pridėti Pop ryškios spalvos ant lūpų (raudona, koralų ar ryškiai rožinės spalvos). Jūs atrodys elegantiškai, švieži, modernus ir prašmatnus!

7 # akių kontūro visi aplink akis

Palikti savo juodos arba rudos spalvos akių kontūro (arba akių pieštuką) visi aplink akis – tai makiažas patarimas akinius nešioja gali būti tikrai naudinga, kai norite, kad jūsų akys išsiskirti ir savo akių spalvą Pop.

8 # Mėlyna akių kontūro

Jei norite padaryti savo akių baltymai atrodo šviesesnis – taikyti ryškiai mėlynos akių kontūro ant viršutinės blakstienų liniją. (Išbandykite ją, ji veikia. Išbandykite ją, net jei jūsų akys yra ne mėlyna.)

9 # Nepamirškite savo apatinį voką

Kai jūsų akių makiažas beveik baigtas, pabandykite pridėti šiek tiek blizgesio ant savo apatinę dangčio (šviesos šampano shimmery akių šešėliai bus padaryti gerą darbą), tai pridės modernią eleganciją per savo išvaizdą ir padėti gyvinti akis.

10 # Jūsų rėmai ir jūsų makiažas turėtų dirbti kartu

Jūsų akinius rėmai turėtų dirbti kartu su jūsų makiažas, todėl pabandykite naudoti tuos akių šešėliai spalvų, kad komplimentas jūsų kadrų tonas; Jūs taip pat galite pakeisti savo rėmeliai spalvas ir žaisti, derinant jį su įdomus makiažas atrodo!

Nesvarbu, ar jūsų nešiojate akinius, ar ne, visada galite žaisti su neribotais variantų dūminis akis; improvizuoti, derinti spalvas, mirguliavimas ir skirtingų akių kontūro atspalvių; Jūsų akys atrodys spalvingas už savo akinius.

13 # reikiamo tipo blakstienų tušas

Jei nešiojate akinius, tai nereiškia, kad tušas yra ne jums. Nebijokite kreiptis turtinga sluoksnių jį savo blakstienas. Geras tušas padarys Jūsų akys išsiskirti ir pop. Tik atminkite, kad jei norite, kad būtų išvengta šių nepageidaujamų tušo dėmių ant lęšių, pasirinko tinkamą tipo tušas – pasiimti nesuterštas arba neperšlampamą formulę, tokiu būdu jūsų akinių lęšiai liks švarus visą dieną. Nesidrovėkite, taikyti šias dvi paltai!

14 # blakstienų dažai variantas

Jei ieškoti sutaupyti laiko – blakstienų dažai gali tapti puiki alternatyva tušas, ne tik jis leis jūsų akys atrodo labiau apibrėžtas (dar natūralus) ir kontaktinius lęšius visada liks tušas nemokamai, bet taip pat, blakstienų dažai gali išgelbėti jus daug laiko ryte, kai jūs darote savo makiažas.

15 # blakstienų Tą

Jei norite, kad jūsų akys išsiskirti, nepamirškite apie savo blakstienų Tą. Net, jei nenorite naudoti tušas – Curl blakstienas, tai leis jiems daug labiau matoma, tačiau labai natūralus.

16 # Ne daugiau pagal akių sluoksniuose

Nepamirškite gyvinti savo paakių zoną, naudojant lengvas makiažo, geriausia, su šviesos atspindinčių dalelių jame; Tai akių paryškinimo padės nuslėpti savo paakių ratilus ir padaryti jums atrodo gerai pailsėję ir švieži. (Štai, mano nuomone, kai kurie iš geriausių concealers už tamsius ratilus. Bobbi Brown Tonuoti Akių paryškinimo, YSL Touche Eclat Radiant Touch paryškinimo, IT Kosmetika Bye Bye paakių)

17 # Perfect antakius baigti išvaizdą

Padarykite savo akių makiažas baigtas tobulinant savo antakius. Naudokite antakių pieštukas, antakių gelis arba antakių miltelių didinti savo antakius formą ir padaryti jiems atrodo nepriekaištinga.

Ir, žinoma, nepamirškite tobulinti savo veido, naudojant savo mėgstamus pamatai, pridėti skaistalai liesti ant skruostų obuolių ir paryškinimo apie savo skruostikauliai. Dabar jūs esate pasiruošę eiti ir užkariauti pasaulį!

Tikiuosi radote šie makiažo patarimai ir gudrybės naudinga.

Kokie jūsų pačių grožio paslaptis apie tai, kaip taikyti akių makiažas akinius nešiojantiems? Nedvejodami pasidalinti savo mintis komentarą anketa skyriuje žemiau.

load...