Kaip sustabdyti savo lūpas švaistyti šaltu oru natūraliai?

Kai atšąla žiemą, oras tampa sausas ir šaltas vėjas gali greitai išdžiūti savo lūpas ir jas skauda ir skilinėjimą. Dalis problemos yra tai, kad oda ant lūpų yra labai plonas ir ji negamina jokių aliejų, ir tai, kodėl drėkina lūpas tampa dar svarbesnis žiemą. Kai kurie žmonės kenčia nuo skilinėjimą lūpų daugiau nei kiti, tačiau, jei jūs esate vienas iš tų, kurie visada atrodo, kad gauti sausus, krekingo lūpas žiemą, turime keletą paprastų patarimų, kurie padės išlaikyti skilinėjimą lūpas baimėje. Čia yra dešimt natūralių būdų sustabdyti savo lūpas chaffing į šaltu oru.

1. Panaudojimas drėkintuvą naktį

Žiemą, jūsų lūpos gauti džiovinti atliko šalto vėjo ir tada problema dar labiau sustiprina džiovinimo poveikis, kad jūsų namuose šildymas. Kad jūsų lūpos galimybę susigrąžinti per naktį, naudoti drėkintuvą į savo miegamąjį ir, kad bus įdėti kai drėgmės atgal į orą. Jūs taip pat pastebėsite, kad tai padės, jei jūs gaunate sausą odą ant rankų ir veido.

2. Naudokite lūpų balzamas prieš nuplaukite veidą

Į veido valymo ir muilai ingredientai pabloginti gerklės lūpas ir išdžiovinkite juos dar labiau. Pabandykite šiek tiek lūpų balzamas ant lūpų prieš nuplaukite veidą ir kad bus apsaugoti lūpas nuo džiovinimo poveikio dalykų, pavyzdžiui, salicilo rūgšties ir benzoilo peroksido, kurie rasti valikliu. Tai gali atrodyti kaip iš atliekų tiek, bet tai tikrai padeda.

load...

3. Venkite laižyti lūpas

Kai jūsų lūpos gauti sausa, ji suteiks jums šiek tiek laikiną palengvėjimą, kai laižo juos, bet laižyti lūpas, galiausiai tiesiog padaryti juos dar blogiau. Seilės yra rūgščių, kurios yra skirtos suskaidyti maistą ir tie rūgštys tiesiog išdžiūti savo lūpas ir jas net sorer. Laižyti lūpas, taip pat skaido ir šalina, natūralūs aliejai ant lūpų.

4. Pleiskanomis

Drėkinamasis lūpų bus pašalinti negyvą odą, išvalyti savo lūpas, ir padaryti juos labiau imlūs balzamai ir drėkinančių. Jei jūsų lūpos jau skilinėjimą, būkite atsargūs ne patrinti juos žaliavos. Tiesiog pleiskanomis tada švelniai kažką panašaus medaus ir cukraus, ir, kad bus padaryti juos atrodo daug geriau ir jaustis daug lygesnė ir minkštesnė.

5. Naudokite Taukmedžio sviestas naktį

Taukmedžio sviestas gali dirbti absoliučius stebuklus ant sausų, skilinėjimą lūpų. Jei tu sėdi namie, žiūrėdami televizorių naudojasi tuo metu masažas taukmedžio sviestas į savo skilinėjimą lūpų ir kad netrukus įdėti drėgmę atgal į juos. Duok savo lūpų gera danga taukmedžio sviestas tik prieš išvykdami miegoti per daug, ir bandyti ne laižymas jį išjungti. Tai leis daug laiko Taukmedžio sviestas gerai įsigeria į odą.

6. Šaliko

Paprasčiausias būdas gydyti skilinėjimą lūpas yra ne gauti juos į pirmąją vietą! Jei einate į šaltą dieną, šaliko ir traukti jį per burną. Štai paprasčiausias būdas sustabdyti vėją gauti į savo lūpų ir džiovinimo juos.

7. Ricinos aliejus

Ricinos aliejus yra vienas iš geriausių gamtos skilinėjimą lūpų teisių gynimo, kad jūs galite naudoti tiek apsaugoti lūpas nuo vėjo ir gydydamas juos, jei jie jau tapo krekingo ir gerklės. Taikyti kai ricinos aliejaus lūpų, keletą kartų per dieną, ir ji bus apsaugoti juos nuo šalčio ir drėgmę. Jūs taip pat gali kreiptis ricinos aliejaus prieš miegą, o palikti jį įsiurbti naktį.

8. Rožių vanduo ir medus

A Rosewater ir medaus mišinys daro didelę lūpų drėkintuvai ir tai taip pat viena iš didžiausių chapped lūpų gynimo. Sumaišykite medų šaukštelį su rožių vandeniu arbatinį šaukštelį, taikyti jį į lūpas, ir palikti jį bent penkiolika minučių. Jei tai padarysite kiekvieną dieną, tai bus išgydyti gerklės ir krekingo lūpas, ir palikti jus su minkšta, lygi lūpų.

9. Negalima įkandimo ar pasiimti į savo lūpas

Galbūt net ne suvokti, kad darai, bet stengiuosi ne įkąsti palaidų bitai oda ant lūpų, arba pasiimti jį su pirštais. Palaukite, kol grįši namo ir švelniai nušveisti lūpas vietoj ar jums rip odą ir padaryti ką dar blogiau. Tai skinti ir kramtymas, kad bus padaryti jūsų lūpos kraujuoja ir kad taip pat gali palikti jums jautrūs susirgti infekcine liga taip pat.

load...

10. Kvėpuoti per nosį

Jei esate iš šalto oro, pabandykite ne kvėpuoti pro burną, nes, kai jūs darote, jūs traukiant šaltą, sausą orą per jūsų lūpų. Kaip jau sakėme, susivynioti šilta su šaliku ir kvėpuoti per nosį, ir jūs turite minkšta, lygi lūpas, visą žiemą ilgai.

Kokie jūsų mėgstamiausi chapped lūpų gynimo?

load...