Kaip susirasti jus dominantį vaikiną? 10 patarimų

Tai taip nelinksma, kai jūs žinote, vaikinas, kuris jums patinka, bet jis tiesiog neatrodo domina žinant jums. Galbūt tai darbo kolega, draugas ar draugo draugas, ir bandyti kaip jums gali, jums neatrodo, kad būtų galima gauti jį imtis bet kokį pastebite. Gali būti, kad jis tiesiog galvoja apie jus, kaip pažinties ir niekada net minties imtis dalykų toliau, o gal jis nemano, kad jums būtų įdomu. Prieš jūs galite padaryti vaikinas crazy apie jus, jūs turite gauti jį pastebės, kad čia yra dešimt patarimų, kaip gauti vaikinas domina:

1. Puošniai suvirpinti

Vaikinai pastebėti subtilius pokyčius merginos išvaizda, todėl mūsų pirmasis patarimas, kaip gauti vaikinas domisi jumis, yra tokia: kitą kartą jūs einate pamatyti jį, suknelė šiek tiek ir tada jis bus pastebėsite skirtumą savo išvaizdą. Jums nereikia dėvėti kamuolį suknelė dirbti, ar ko nors panašaus, kad, bet nešioti plaukus skirtingai ir išleisti savo geriausia diena drabužiai apranga leis jam imtis antrą pažvelgti.

2. Bakterijos-feely koketavimas

Vyrai mėgsta švelnų prisilietimą mergina ir tai paprastas būdas perduoti jam žinią, kad norite priartėti. Net atsitiktinis pokalbis, šviesos liesti ant rankos, rankos ar peties gali padaryti jį pradėti kreipti daugiau dėmesio į tave.

load...

3. Šypsenos yra vienas iš geriausių savo turtą

Kaip gauti vaikinas domisi jumis? Smile! Taip, tai gali skambėti labai paprasta, bet jūsų šypsena yra vienas iš geriausių savo turto, todėl kuo geriau pasinaudoti. Kai šypsena, sveiki jūsų veidas praskaidrina ir tai daro jums atrodo labiau prieinamas ir kiekvienas myli laimingas žmogus. Šypsotis ir juoktis, kai esate netoli jo, ar net šypsena visoje perkrautas kambarį jam; jei jis pamatė jums šypsena, tai paskatins jį tapti draugiškesni į save.

4. Kartais, kartais, tai OK panele išsiveržti į priekį 

Mūsų Kitas patarimas, kaip gauti vaikinas domisi jumis yra nebijokite padaryti pirmą žingsnį. Jei šis žmogus nėra net pastebėjau, kad tu esi dar, tada eikite ir prisistatykite jam. Vaikinai gali būti drovūs per daug, todėl imtis streso iš už jį ir eiti ir pasakyti „labas“, ji nesiruošia daryti jokios žalos.

5. Leiskite jam žinoti, kad jūs esate prieinama

Dauguma vaikinų nereikia pasimėgauti piktas vaikinu konfrontacijos mintį, todėl jūs ketinate turi tegul žino, kažkaip, kad esate vienišas. Drop keletą patarimų, kad jūs neturite vienas eiti į kiną su ir įsitikinkite, kad jūsų „Facebook“ statusas yra iki šiol, jei jis tikrina. Jūs taip pat galite leisti savo draugams apie savo jausmus, galbūt, jie gali nukristi keletą patarimų jums.

6. Tease jam šiek tiek, bet neatrodo, kad būti per karšta dirbti

Erzinti jam šiek tiek su keliais rodančių pastabas. Ne per daug, nors, jūs nenorite, kad, atrodo, bus karšta dirbti. Šiek tiek erzinti čia ir ten, iš draugiškas juokauja tiek, šiek tiek parodyti jam savo neklaužada pusę ir jis gali pradėti šildyti jums. Tai labai gudrus sritis, todėl nereikia persistengti!

7. Rodo į savo pokalbį susidomėjimą

Kitas geras patarimas, kaip gauti vaikinas domisi jumis yra, jei jums rasti sau į grupės padėtį savo tikslinę žmogus, tada būtinai atkreipti dėmesį į tai, ką jis sako. Kai jis kalba, klausytis, ir visada teigiamai reaguoti į tai, kas sako jis. Nukreipkite pokalbį daugiau į jį, nei grupės, kaip visumos, ir jis bus priverstas pastebėti jus.

8. Inžinierius susiduria

Galite inžinieriaus galimybės „susitikimus, be apkaltintas priedanga. Jei jis vadovauja, kad už daugiau gėrimų bare, išgerti iki ir susitikti ten jį, jis gali jums pasiūlyti vieną per. Net darbe, nuvykti į vandens aušintuvu arba kavos aparato vienu metu gali pradėti pokalbį. Ar ne padaryti jį pernelyg akivaizdus, ​​nors, jūs nenorite jam galvoti, kad esate keista!

9. Dėvėti kitą kvepalai

Kitoks kvapas gali gauti jį ieško savo kelią. Vyrai yra gerai pastebiu pokyčius, todėl skiriasi kvepalų, arba dėvėti kvepalų, kai jūs paprastai nėra nešioti, bus sugauti savo dėmesį, ir jis gali net paskatinti komplimentą iš jo.

load...

10. Perdozavus komplimentų neveiks

Tiesiog kaip ir merginos, vaikinai patinka komplimentų per daug. Žmogus yra mažai tikėtina, kad pasakyti „Man patinka, kad naujos marškinėliai“ į kitą vaikiną, bet kai komplimentas ateina iš mergina, vaikinas iš tiesų gali tai patinka! Tačiau nereikia persistengti, nors, kaip vaikinai yra gana jautrus nenuoširdūs perdozavimo meilikavimui. Būkite nuoširdūs Jūsų komplimentų ir jis bus girdėti, įspūdį ir jis bus parodyti jam, kad jus domina taip pat.

Kaip gauti vaikinas domisi jumis? Jei turite keletą kitų patarimų, prašome nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...