Kaip suprasti vyrus? 8 mitai apie vyrus, kuriuos mus visus mokėme

Dideli berniukai neverkia, tiesa? Negerai, dideli berniukai verkti, bet jie tiesiog tikrai gerai jį slepia. Tai tik vienas iš daugelio mitų apie vyrus, kad mes visi mokė tikėti, kad tiesiog nėra tiesa. Daugelis iš šių mitų yra įamžintas pačių vyrų, kurie tiki, kad jei jie neturi veikti kaip jie galvoja, kad jie turėtų, jie bus išvaryti iš didelio berniuko gauja į kitų vyrų. Leiskite juostelės visą tą vyriškumą visai akimirkai ir krūtinės, plačios atviros, aštuoni iš mitų, kad mes visi buvo mokomi apie vyrus:

Mitas 1: „kūniškumą“ yra viskas, svarbu, kad vyrų

Tai yra tai, kad vyrai galvoja apie fizinio intymumo dažniau, nei moterys ir vaikinai turi didesnę diską į tą pusę, bet tai toli gražu ne visi, kad klausimai žmogui. Tiesą sakant, dalykas, kad dauguma vyrų ieško, visa kita pirmiau, yra kietas ir patikimas partneris, ir jie pamatyti intymumas yra teigiamas teigimas, kad santykius. Kitas dalykas, kad įamžina šį mitą yra tai, kad vyrai gali galvoti apie „kūniškumo“ į praktiškai bet kokioje situacijoje, o moteris ieško daugiau tinkamo momento ir dešinėje aplinkoje.

Mitas 2: Vyrai jaučiasi įbauginti stiprių moterų

Jei žmogus jaučiasi įbauginti kuo nors, tai nėra jokio skirtumo, jei tas kitas asmuo yra vyras ar moteris ir, tiesą sakant, daugelis vyrų mano, stiprus, kūrybiškas ir pasitikinčių savimi moterų su įdomiu asmenybės labai patraukli.

load...

Mitas 3: Vyrai neturi emocijų

Tai, ko gero, vienas iš labiausiai paplitusių mitų apie vyrus. Tiesa yra tai, nors, kad vyrai iš tiesų gali būti dar labiau emocinio nei moterys, tai tik, kad bendras vaizdas vyriškumo neleidžia vyras parodyti savo emocijas ir jie mokė, kad nuo labai ankstyvo amžiaus.

Mitas 4: Žmogus negali turėti draugę be jo galvoti apie turintys fizinę intymumo su ja

Žmogus gali turėti nekaltą draugystę su moterimi, taip pat lengvai, kaip moteris gali turėti vieną su kitu žmogumi. Žinoma, žmonės gali pažvelgti narys priešingos lyties ir juos rasti patraukli, bet tai nereiškia, kad jie apie peršokti į lovą su jais.

Mitas 5: Vyrai nenori įsipareigoti

Tai nereiškia, kad vyrai nenori įsipareigoti, tai tik, kad darned vyriškas vaizdas dalykas dar kartą. Vyrai nori įsipareigoti ir jie nori pastovaus santykius, bet jie nenori pasirodyti minkštas arba reikia kai emocinę paramą. Dauguma vyrų vertė lojalumo galo ir nori nieko daugiau, nei pastovaus santykių, kuriais jie gali pasitikėti.

Mitas 6: Vyrai yra kietas oda

Vyrai gali būti sužeistas emociškai taip pat lengvai, kaip moterys gali, o kai vyras gauna skauda, ​​kad skauda gali eiti daug giliau, nei jis leis jums pamatyti. Jis mokė, kaip vaikas nerodyti skausmą, tačiau tai nereiškia, kad jis neturi jausti, ypač, jei žaizda yra jo vyrišką pasididžiavimą.

Mitas 7: Žmogus teisia šalutinis savo išvaizda moters

Tai gana tikėtina, kad žmogus atrodys ir tada spręsti, bet teisėjas jis ir ji nebus pagrįsta tik išvaizda. Vyrai pažvelgti į moterų, o kartais ir jie tai daro ne labiausiai netinkamas laikas, bet tai tik greitas vaizdo jaudulys. Kas iš tiesų žmogui, yra moteris, kuri yra patraukli savo širdies ir savo proto, o ne tik jo akyse.

Mitas 8: Vyrai įdėti savo karjerą pirmas

Dauguma vyrų nereikia imtis darbo, karjeros ir verslo rimtai, bet jų darbas yra ne tai, ką daro juos kas jie yra. Vyrai yra mokomi būti konkurencinga ir stengiasi tobulėti, ką jie daro. Tai, kartu su jų poreikiu būti vertinama kaip paslaugų teikėjas, tai reiškia, kad ji gali pasirodyti, kad vyrai bus įdėti savo karjerą prieš visa kita, nors tai pasitaiko itin retai.

Kaip suprasti vyrus? Kokie kiti mitai apie vyrų mes visi turėtų nustoti tikėti?

load...

Nedvejodami pasidalinti savo mintimis į žemiau esančią komentarų skiltyje.

load...