Kaip sukurti židinį?

Gaisro visais laikais buvo laikoma šilumos ir jaukumo simbolis. Ugnis, šildo graži židiniu šeimą, apjungia tris funkcijas iš karto: kad gyvenimas namuose patogiu ir malonus, suteikia interjerui Ypatingos pastabos elegancijos ir, žinoma, kalbame apie rafinuoto skonio savininkui. 

Manoma, kad kūrimas ir dizainas židiniu – yra brangus, tačiau, dėl apdailos medžiagų ir interjero stilių židinys tapo gana prieinamą priedai, jūs galite lengvai papuošti bet namuose įvairovė.

 

load...

Padaryti gaisrą interjeras

Modernių židiniai grožis yra tai, kad jie yra skirtingi. Jūs galite nustatyti šią struktūrą, kurio statyba yra planuota statyti namą etape. Ir jūs galite naudoti falshkaminom kurio išvaizda yra ne blogiau.

Šie gebėjimai židinys tinka erdvūs kambariai, taip pat pastatų su „stora“ planą. Svarbiausia – įdėkite jį teisingai ir vieta. Nepriklausomai nuo rūšies židiniu jūs nuspręsite apšiltinti ir paversti savo namus, verta prisiminti, kad ji turėtų būti paversta į kambarį, nes ji yra viena iš pagrindinių dalių interjerą. 

Nedėkite tarp durų ir lango struktūrą – ar dėl „pučia“ šiltas židinys atliks vien dekoratyvinę funkciją. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą stilių ir apdailos medžiaga židinys portalo dizainas.

 

load...

Kaip padaryti, kad ugnis: 4 stilius

Rusų stiliaus. Nepaisant to, kad pagrindinis šilumos šaltinis Rusijos žurnalo trobelėje visada buvo laikomas viryklė, židinys užima ne mažiau garbingą vietą. Išsami informacija apie Rusijos stiliaus židinys – portalas, išdėstyti plyteles. Ši keraminių plytelių rūšies su modelio, kuris pasirodo ant jo veido primena plytelių. Židinys su plytelių, tinkančių kambarių su sienomis gatavos medienos ar sklandžiai tinkuotos. Padaryti Į kambarį raštuotas plyteles židinys (Rusijos ornamentu hohloma) sukurti namuose ypatingą atmosferą komforto ir ramybės. 

load...