Kaip spręsti nerimą? 10 naudingų patarimų

Kiekvienas jaučia nerimą tam tikru savo gyvenimo laikotarpiu. Tai gali būti nerimauti pinigų, susirūpinimą vaiku, ar sunkus atvejis nervus prieš egzaminą ar pokalbį dėl darbo. Nerimas, kaip tai yra visiškai normalu, tačiau kai kuriems žmonėms, nerimas, kad jie jaučiasi nuolat jų protus ir tai gali paveikti jų kasdienį gyvenimą. Labai sunkiais atvejais, žmonės nerimauja ne tik apie vieną konkretų dalyką, bet apie paprastų, kasdienių dalykų, taip pat ir tai, kas vadinama Bendra nerimo sutrikimas ir kad reikėtų specialaus gydymo kovoti. Daugumai žmonių, nors, nerimas apsiriboja tam tikrais laikotarpiais savo gyvenime, ir gera žinia yra ta, kad jūs galite padaryti kažką apie jį. Jei išgyvena nerimas laiko, tada skaityti šiuos dešimt labai naudingų patarimų, kaip elgtis su nerimu.

1. Padaryti laiko jaudintis

Vienas iš blogiausių dalykų, apie nerimą tai, kad, kai jūs nerimaujate dėl kažko, jūs tiesiog negali gauti jį iš savo galvos. Jūs kelia nerimą apie tai visą dieną, net jei turėtų būti sutelktas į ką nors kita. Jei tai, kaip jūs jaučiatės, tada bandykite atidedant tam tikrą laiką per dieną, kur jums bus sau leisti nerimauti, tačiau žada sau, kad jums bus ne nerimauti bet kuriuo kitu paros metu. Tokiu būdu, jei nerimas mintys atėjo į galvą, galite pasakyti sau: „Aš nerimauti, kad vėliau“.

2. Patvirtinti savo nerimą

Priimk nerimas, koks jis yra, tai tik dar vienas emocijų, kad jūs, kaip ir visi kiti, turi patirti laikas nuo laiko. Nesistenkite kovoti su savo nerimą, ar pradės nerimauti dėl savo nerimą! Jūs neturite patinka, bet tiesiog jį priimti kaip gyvenimo tiesų ir bus lengviau susidoroti su.

load...

3. Klausimų jūsų nerimas

Kitas naudingas patarimas, kaip elgtis su nerimu yra klausimas, kaip realus Jūsų nerimas mintys yra iš tikrųjų. Jei jūs prarasite savo darbą šiandien, bus tikrai niekada dirbti dar kartą? Jei jūsų vaikinas sąvartynų jus, ar jūs tikrai manote, kad jums bus vienas amžinai? Nerimas verčia perdėti problemas mūsų pačių galvose, todėl abejoti savo mintis ir galvoti apie tai, kaip realus jie yra iš tikrųjų.

4. Laikykite užimtas

Kitas geras patarimas, kaip elgtis su nerimu yra išlaikyti savo protą ir savo rankas užimtas, ir nesuteikia nerimas minčių jokios erdvės augti viduje savo galvą. Jei tu sėdi kambaryje nieko nedaryti, jūsų nerimas mintys galės ateiti į pirmą vietą, todėl nuolat užimtas, padaryti kai kuriuos namų ruošos darbus, pasikalbėti su draugu, nieko, kad jus okupuoti padės sumažinti savo nerimą.

5. Gauti kai pratimą

Atsižvelgiant šiek tiek švelniai pratimą, kaip pasivaikščiojimas po parką, yra geras būdas sumažinti nerimą ir stresą. Šviežias oras ir pratybos leis Jums jaustis daug geriau ir tai buvo įrodyta, kad vaikščioti į žaliųjų erdvių ir priartėti prie gamtos tikrai turi teigiamą poveikį žmogaus nuotaiką.

6. Suprasti, kad jūsų smegenys yra žaisti gudrybės jums

Kitas patarimas, kaip elgtis su nerimu yra išbandyti ir prisiminti, kad priežastis, dėl kurios jūs pučia dalykų iš proporcingai, kad jūsų smegenys yra žaisti gudrybės jums. Jis perdeda savo baimes ir savo problemas, ir tai, kas daro Jūsų kraujospūdis kyla ir širdies plakti greičiau.

7. Priminkite sau, kiek kartų savo baimes buvo netikro pavojaus signalo

Ar pamenate tą laiką, kad jūs supanikavo, nes maniau tu išvyko jūsų durų atrakinta ir nuėjo visą kelią atgal į namus tik rasti jis buvo užrakintas juk? Mes visi padaryti panašius dalykus, todėl priminti sau visais laikais, kad jūsų nerimas buvo nepagrįstas ir savo blogiausias baimes neišsipildė, ir kad padės jums gauti savo dabartines baimes atgal kontroliuoti.

8. Praktikos kvėpavimo pratimai

Kitas geras patarimas, kaip elgtis su nerimu ir įprastas būdas sumažinti stresą ir ramina nervus yra sutelkti dėmesį į savo kvėpavimą. Giliai, kontroliuojama įkvėpkite ir sutelkti savo mintis į savo kvėpavimą ir tai padės pašalinti dėmesio iš dalykų, kad yra nerimą keliančių jums.

9. Padaryti planą

Štai dar vienas puikus patarimas, kaip elgtis su nerimu: užsirašyti keletą dalykų, kurie jūsų drumstėjas sąrašą ir padaryti, kaip jūs ketinate elgtis su kiekvieno dalyko planą. Be plano, jūsų protas bus nuolat vyksta per galimybes ir galimus rezultatus, todėl įsitikinkite savo mintis ne kontroliuoti, ir tai bus sumažinti netikrumo ir nerimo jausmus.

load...

10. Suprasti, kas nutiks per tam tikrą laiką

Kai jaučiatės neramus, viskas atrodo kaip avarijos, kuri turi būti sprendžiami iš karto. Taigi, mūsų galutinis patarimas, kaip elgtis su nerimu yra išmokti vaikščioti sau; sužinoti, kad jūs neturite nustatyti viską dabar. Priminkite sau, taip pat, kad viskas pasikeis ir kad, laikui bėgant, jūsų nerimas ir visa, kas jus jaudina, praeis.

Kaip elgtis su nerimu? Kokie jūsų patarimai?

load...