Kaip rūpintis savo oda šaltu oru?

Kas su kad šaltų vėjų, kai esate ir tada džiovinimo poveikis, kad jūsų centrinis šildymas namuose yra, tai nenuostabu, kad tiek daug žmonių kenčia nuo sausos odos į šaltu oru. Kai kuriems žmonėms, žiemą sausa oda yra ne daugiau nei alergija, bet kitiems, tai gali sukelti odos įtrūkimai ir tapti tikrai skauda. Jei kova su sausa oda kiekvieną rudenį ir žiemą, skaityti šiuos dešimt patarimų, kurie bus parodyti jums, kaip prižiūrėti savo odą į šaltu oru.

1. Apsaugoti savo rankas

Oda ant rankų yra labiau linkę į išdžiūvimo, nes ne tik jūsų rankos veikiami elementai visą dieną, oda ant rankų yra gana plonas, lyginant su savo kūno dalimi ir ji gamina mažiau natūralių aliejų. Prevencija yra visada geriau nei gydymas, todėl dėvėti pirštines, kai jūs einate į šaltu oru; tai paprasčiausias būdas juos apsaugoti.

2. Nepamirškite apsaugos nuo saulės

Tiesiog todėl, kad tai šalta, tai nereiškia, kad saulė yra ne šviečia, o šaltomis, aiškių dienų, UV spinduliai iš saulės vis dar pažeisti odą, jei jūs neturite jį apsaugoti. Taikyti plataus spektro apsaugos nuo saulės abiejų rankų ir veido kiekvieną dieną ir viršų jį, jei jūs ketinate būti lauke ilgą laiką.

load...

3. Maudytis šiltame vandenyje

Apibarti karšta vonia arba dušas gali jaustis puikiai po dienos lauke šalta, bet jis bus žaisti sumaištį jūsų odai. Labai karšto vandens skyla natūralaus riebiai apsauginį sluoksnį, kad jūsų oda ir džiūsta odą. Taigi, maudytis, dušas ir plauti, drungnu vandeniu. Jei jūsų oda tapo sausa ir niežti, pridėti šiek tiek soda su jūsų vonios vandens šiokį tokį palengvėjimą.

4. Drėkina du kartus per dieną

Jūsų oda bus reikia daugiau drėgmės šaltu oru, todėl drėkina kiekvieną rytą, kiekvieną naktį, o po vonios ar dušo ir kiekvieną kartą jums plauti rankas. Nelaukite, kol jūs turite sausą odą, pradėti savo papildomą drėkina kuo greičiau šaltas oras užsidaro. Kokosų aliejus yra labai gera šiam tikslui. Jei išlaikyti jūsų odos drėgmės papildyta visą laiką, jūsų oda neišdžiūtų į pirmąją vietą.

5. Laikyti save gerai hidratuotas iš vidaus

Kai šalta, mes linkę gerti mažiau, o kai mes geriame, mes paprastai gerti karštus gėrimus, pavyzdžiui, arbatos, kavos ar karšto šokolado. Jūsų poreikį už vandenį, nors tai ne mažiau žiemą, nei ji yra vasarą, todėl suspėti su gera vandens gėrimo įpročius jums sukurtų vasarą ir kad bus išlaikyti jūsų odos hidratuotas iš vidaus. Jei nesinori gerti šalto vandens, pabandykite šiek tiek šiltą vandenį su tikru medumi ir citrina vietoj.

6. Pleiskanomis

Tai lengva pamiršti exfoliating žiemą, nes jūs praleisti didžiąją laiko dalį, kuriai iki, bet ne Drėkinamasis iš tiesų gali padaryti sausa oda problema blogiau. Jei leisite negyvas odos ląsteles sukurti, jie gali pritraukti ir išlaikyti vandenį, kuris bus sukelti dirginimą ir dar daugiau išsausėjo oda. Pleiskanomis rankų, lūpų ir veido reguliariai šaltuoju oru ir tai padės išlaikyti jūsų odos ieško sveikas ir tai leis jūsų drėkintuvai įsiurbti geriau.

7. Panaudojimas drėkintuvą

Centrinis šildymas džiūsta visą drėgmę iš oro ir kad, savo ruožtu, bus išdžiūti odą. Naudokite drėkintuvai savo namuose, ypač į savo miegamąjį. Tai bus pakeisti kai kurie prarado drėgmę į orą ir neleisti odą išdžiūvimo. Geriausia, ką reikia padaryti, tai keletas drėkintuvai, po vieną kiekvienoje patalpoje, kad jūs praleisti daugiausia laiko.

8. Rūpintis savo kojomis

Rūpinkitės savo kojomis žiemą per daug, ir tada jūs neturite jaudintis dėl cheminio, sunku odą, kai šiltas oras grįžta. Šalto oro, jums reikės sunkesnio drėkintuvai jūsų kojomis, nei ką daryti vasarą, todėl ieškoti losjonai, kurių sudėtyje yra glicerino ar vazelino.

9. Naudokite drėkina DIY veido kaukės

Geriausias ir pigiausias veido masė yra tie, kad jūs padaryti sau namie. Jūs galite naudoti natūralus drėkinamasis ingredientai kaip medus, bananai, migdolų aliejumi ir avokadais. Tiesiog išmaišyti pageidaujamus ingredientus į pastą, taikyti jį į savo veidą, ir palikti jį sėdėti už maždaug dvidešimt minučių. Natūralus veido kaukė yra puikus būdas sudrėkinti savo odą po ilgos dienos iš šalto vėjo.

load...

10. Drėkina per naktį

Norėdami pakeisti drėgmę jums prarasti nuo odos per dieną, Bausti storu sluoksniu ant gilaus Drėkinantis losjonas naktį ir palikti jį, kai jūs einate į lovą. Odos sritys, kurios yra ypač linkę į išdžiūvimo į šaltu oru yra pėdų, rankų ir alkūnės. Palikus drėkintuvai visą naktį duos geresnę galimybę absorbuojamas giliai į odą ir apsaugo ją kitą dieną.

load...