Kaip rasti reikiamą vaikiną?

Kai buvau jaunas ir jautrus, aš manyti, kad skinti tinkamą partnerį būtų super lengva. Turėjau vaizdą, mano galva, ką aš norėjau, kad mano princas žavinga atrodyti, ir aš tikėjau, kad tai būtų tik laiko klausimas, kol sutikau jį. Mes norime susitikti su Backstreet Boys koncertas, miss mūsų Traukinys per klaidą, ir rudenį beprotiškai įsimylėjęs, kaip mes kalbėjome į vienišas mieste sutemus.

Tada, kai aš pasuko 30, aš supratau, kad iš tikrųjų, rasti tinkamą rungtynes ​​taip GOSH adyti sunku. Mano princas žavinga neegzistavo, o jei jis tai padarė jis slėpėsi. Vietoj to, man buvo suklupimo iš vienos blogos santykius į kitą, pažintys pralaimėtojus ir užpakalį, kuris einasi ne kur gyvenime.

Dar blogiau, aš buvau ketinate ne kur gyvenime.

load...

Tada aš perskaičiau per viršų psichologas, kuris gavo man galvoti apie pažintys kaip meno forma straipsnį. Kai elgiamasi kaip meno forma, rasti tinkamą rungtynes ​​iš tikrųjų tampa lengviau. Aš daug ko išmokau per pastaruosius metus ir esu dabar laimingai vedęs mano svajonių vyras. Čia yra mano Top 10 patarimų, kai kalbama apie pasirenkant tinkamą rungtynes.

Negalima rinktis tik todėl, kad manote, kad turite 

Daug jaunų moterų bijo, kad jei jie neatitinka vyro asap jie bus gauti paliko ant lentynos. Baimė būti vienam yra labai baisu. Be abejo, tai yra. Bet tai daug geriau, kad jūs laukti tinkamo vaikino, nei mesti save į blogą santykius tiesiog, nes jūs bijo, kokia yra alternatyva.

Nėra nieko blogo su laukimu, ir ten tikrai nieko blogo, yra vienas tam tikrą laiką. Embrace savo laisvę ir prisiminti, kad meilė neturi atsitikti, kai jūs einate vejasi jį; ji ateina, kai jūs jau laukiasi ją.

Klausytis visko, ką jie sako apie save

Tai yra labai svarbus, nes vaikinas paprastai nustatyti savo gardo iš gana greitai dėl, kas jie yra, kaip asmens ir ko jie nori iš santykių. Jei jis jums pasakys, kad jis per daug geria arba nustato, kad sunku padaryti, imtis tai yra įspėjamasis ženklas iš karto, kad jis nėra tinkamas vaikinas už jus.

Daug moterų galvoja, kad jie gali pakeisti vyro, bet didžiąją laiko dalį tai neįmanoma – ir Velnišķīgs daug sunkaus darbo.

Būkite atsargūs, ne gauti rimtų per greitai

Kai sutikau savo pirmąjį vaikiną, aš iš tikrųjų manė, kad jis buvo vienas iš karto. Nors jis nebuvo prince charming iš mano svajonių, jis buvo tiesiog dieviškas man.

Kaip, pavyzdžiui, aš įmečiau save į santykius širdimi ir siela, ir įsipareigojo save 100%. Deja, netrukus paaiškėjo, kad jis buvo ne iš tikrųjų visa tai mėgstu rimtų santykių, o jis buvo dar jaunas. Jis turėjo daug planų ir ambicijų. Mes sumušė jį išjungti po trijų mėnesių, ir aš buvo nusiaubta.

load...

Sunkiau jūs einate į santykius iš karto, tuo sunkiau jums bus patenka. Tai geriausia imtis ko lengva ir įvertinti situaciją prieš priimant didžiulį įsipareigojimą.

Nustebinkite save, kas jums data

Ar jūs kada nors kreipėsi žmogų žemyn, nes jie nėra jūsų „tipo“? Aš tikrai turi. Iš tiesų, daugelis iš mūsų turi.

Tačiau priimant tokį trumpąją sprendimą apie ką nors paprasčiausiai grindžiamas kelias paviršutiniškų dalykų gali reikšti, kad jums trūksta dešinėje rungtynių. Kodėl gi ne suteikti žmonėms galimybę kuris paprastai turėtų kreiptis žemyn? Jūs turite ką prarasti ir tai gali paaiškėti, kad, kai jūs gaunate juos žinote, jūs pastebėsite, kad jūs iš tikrųjų meilės su šiuo asmeniu.

Rasti žmogų, kuris leidžia jums krizenimas

Juokas bet santykiai yra labai svarbūs, ir tikriausiai turėtų būti spręsti pertraukiklis. Jei žmogus negali padaryti jums juoktis, jūs ketinate rasti, kad sunku įveikti kliūtis su jais.

Puiki humoro jausmas yra klasikinis bruožas, kad mes visi ieško vyrų – ir dėl geros priežasties. Jei vaikinas negali juoktis sau, galite rasti, kad tos lietingos dienos virsta audringus tie.

Pasirinkite ir pažįstamiems jūsų tėvai Mylėsi

Nors tėvai turėtų tikrai negali pasakyti, kas yra naudinga jums, o kas ne, jų patvirtinimas yra dar geras barometras, iš kurios įvertinti, kaip teisė vyras yra skirtas Jums. Jei žinote, kad tam tikras vaikinas bus sunku gauti kartu su savo tėvais, galbūt norėsite kruopščiai galvoti, ar jis tikrai jums tinka.

Išmeskite kontrolinis sąrašas

Turėjau visų bruožų mano princas žavinga turėtų turėti kontrolinį sąrašą. Jis turėjo turėti šviesius plaukus, ABS, laimėti šypsena, blizgantys balti dantys, gerai apmokamą darbą, automobilį, mylintis mama ir daug daugiau.

Kai aš d keletą vaikinai ir pasuko žemyn kelias, aš supratau, kad man teko mesti tai, kas buvo dabar mano psichikos kontrolinis sąrašas toli. Kodėl? Nes tai neįmanoma rasti žmogų, kuris tinka kiekvienam kriterijus turite. Meilės neatsitinka panašaus. Jūs negalite atmesti vaikinas, nes jis nematuoja iki vieno savo idealais. Bet santykiai dirbti, ten turi būti daugiau nei didelį darbą ir sklandžiai automobilį; ten turi būti emocinis suderinamumas.

NEAKCENTUOJAMAS Lust

Aš padariau visą geismą dalykas ir tai ne visada gana. Žinoma, tai prasideda kaip traukinio, bet galiausiai supranti, kad vien geismas yra ne pakankamai, kad patenkinti jus.

Aš užimti karšto vaikinai, ir paaiškėjo, mažiau karšto vaikinai tiesiog, nes radau magnetinio chemija nenugalimas.

Deja, radau iš esmės trūksta didžiulį išjungimui. Svabiausia apie rasti tinkamą pusiausvyrą, ir tai labai svarbu, kad jūs neturite leisti geismas būti jūsų vienintelis gidas čia.

Gauti internete

Pažintys vis dar gana nauja, nors aš naudojamas pažinčių svetaines praeityje, jie tikrai nebuvo ten man per mano klaidų Pasipylė dvidešimties.

Dabar pažinčių svetaines yra puikus būdas būti selektyvi ir išskirti tinkamą rungtynes, atskirti pelus nuo grūdų. Jūs galite gauti gerą įspūdį asmeniui pagal tai, kaip jie kalbėtis internete. Pavyzdžiui, teigiama, užsiima kalbą yra geras ženklas, kad vaikinas bus hitu.

Eiti į tinkamose vietose

Galiausiai, siekiant patenkinti teisingus vyro, labai svarbu, kad jūs einate į vietas, kur jūs žinote, kad potencialiai galėjo susitikti su vaikinas su interesus kaip ir jūs.

Jei jums patinka menas, pabandykite galeriją.

Jei jums patinka sportuoti, eiti į futbolą.

Jei jums patinka automobilių, eikite į klasikinę automobilių parodoje.

Negalima klijuoti prie baro rutinos, bet žengti toliau.

Kaip rasti tinkamą vaikiną? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...