Kaip prijungti radiatorius?

Kiekviename kambaryje mes jaustis patogiai, jei ten bus šilta. Yra įvairių būdų, pastatams šildyti, bet dabar jis eina tiesiai į radiatorių save, ar veikiau, kaip jie yra susiję.

Kad būtų lengviau svarstyti kitokį ryšį su radiatoriaus, jums reikia kovoti su sistema, į kurią jis yra integruotas. Tai gali būti vieno vamzdžio arba dviejų vamzdžių šildymo. Vieno vamzdžio sistema dažniausiai naudojama daugiaaukščiuose pastatuose. Tai paprasta. Jo veikimo principas yra tai, kad vanduo tiekiamas per vamzdžio radiatoriaus (šilumos perdavimo norma apskaičiuojama pagal projektą). Kai dviejų vamzdžių karštas vanduo tiekiamas į vieną vamzdžio radiatoriaus, o antrasis vamzdis yra naudojamas pašalinimo atšaldyto vandens. Radiatoriai šiuo atveju prijungtas lygiagrečiai. Naudodami šią sistemą, visi akumuliatoriai yra šildomas vienodai, bet taip pat turi galimybę reguliuoti temperatūrą. Taigi, prieš jums išsiaiškinti, kaip prijungti radiatoriai, būtina kovoti su šildymo sistema Jūsų namuose.

load...

Klausia, kaip prijungti akumuliatorių, jums bus tikrai gauti daug atsakymų. Tačiau yra trys pagrindiniai būdai:

– į vieną pusę jungtis;

– mažesnis ir balno jungimo;

– įstrižainės jungtis.

Kaip prijungti radiatorius su vienpusis ryšys?

Išėjimo ir įėjimo vamzdžiai yra sumontuoti su tuo pačiu akumuliatoriaus skyriuje. Pavyzdžiui, pirmiau – nuolydis, ir apačioje – išleidimo. Su šiuo klausimu visų radiatorių sekcijos šildomas tolygiai. Toks metodas reikalavo daugeliu vienaukščiams namuose (jei Sekcijų skaičius neviršija 15). Jei yra daugiau nei 15 skyriai yra geriau apsvarstyti kitas ryšio galimybes, taip pat galimą šilumos nuostolius.

load...

Kaip geriausia prijungti apačioje ir sunkvežimių radiatoriai sujungti?

Toks įgyvendinimas yra labiausiai tinka šildymo sistemų, kuriose vamzdžiai, veikiančių pagal grindų. Vamzdžiai, kad tiekimas ir išleidžiamos Šilumnešiui yra pritvirtintas prie apatinių skyriuose priešingų purkštukų. Ši šildymo tipas yra ne pats efektyviausias. Iš šilumos praradimo procentas kai kuriais atvejais iki 15%.

Kaip prijungti radiatorius įstrižainės ryšį?

Šis prijungimo radiatoriai būdas geriausiai tinka sistemoms su keliais pertvaros. Speciali konstrukcija užtikrina vienodą paskirstymą aušinimo radiatoriaus, o tai savo ruožtu prisideda prie geresnio šilumos atidavimo. Vietos jungtys yra priešingose ​​pusėse radiatoriaus. Vandens tiekimas yra įsikūręs viršutinėje dalyje kairėje ir vandens drenažas – apačioje dešinėje.

Kas ieškoti jungiantis radiatoriai?

1. Visų pirma, išsiaiškinti, kas šildymo kontūras naudojamas jūsų namuose. Tai padės jums visi planuoti ir galvoti.

2. Šoninis šildymas jums kainuos šiek tiek pigesnis nei kitais metodais. Tai yra, nes ji užima daug mažiau, vamzdžiai.

3. Įstrižainės ryšys yra puikus net patalpose su labai didelio ploto.

4. Apatinė jungtis leidžia paslėpti vamzdyną, o ne pradėjimo vietos kambaryje.

Dabar jūs esate susipažinę su, kaip prijungti radiatorių. Po tinkamai prijungti radiatorių – tai raktas į gerą klimatą Jūsų namuose.

load...