Kaip prijungti dujas prie namo?

Pats geriausias energijos šaltinis mūsų laikais yra laikoma pagrindinė dujos. Įranga, su kuria ji vyksta deginimas įrengtos patikimos apsaugos sistemos, o tai, savo ruožtu, leidžia jį naudoti be žmogaus kontrolę. Tai paaiškina, kodėl dujų jungiantis prie privačių namų galimybes. Tačiau ne visi žino, kaip prijungti dujas į namus, laikantis visų būtinų reikalavimų.

Algoritmas yra toks:

– skaičiuojant dujų poreikis;

load...

– mes gauti technines specifikacijas;

– plėtoti projektą;

– grindinio vamzdyno skyrių į namus ir prijungti;

– sudaryti pirkimo sutartį.

O dabar daugiau apie kiekvieną etapą.

Apskaičiavimas dujų poreikio

Norint apskaičiuoti teisingą vertę, turime žinoti plotas turi būti šildomas ir didžiausias srautas karšto vandens. Už rezultatai tiksliau, atsižvelgiant į poreikį šildymui 10 m2 grindų plotas yra 1 kW šiluminės energijos.

load...

Norint apskaičiuoti šiluminę energijos paklausą karšto vandens tiekimo, būtina nustatyti maksimalią vandens debitas per valandą, atsižvelgiant į tai, kad 46 kW šilumos energijos suvartojama šildymui 1 m3 vandens iki 40 °. Taip pat reikia pasakyti, kad dujų srautas į namus šildymui bus dvigubai tiek, kiek ant vandens.

Specifikacija

Norėdami gauti dokumentą, kurį reikia kreiptis į organizaciją, kuri užsiima dujų tiekimo gyventojams. Šis dokumentas pateikiamas visų būtinų reikalavimų prijungti namus prie dujotiekio (prijungimo taško, slėgis).

Projektas

Parengti projektą gali projektuoti tik organizacija. Per dizainą į kambarį, kur įranga bus įdiegta, kad atitiktų reikalavimus seriją. Pavyzdžiui, iš kambario, kuriame įdiegta katilas sritis, turi būti ne mažesnis kaip 15 m2. Be to, oro buvimas patalpoje, būtinai (pats geriausias variantas – langas su langu lapų), o durys turi atverti išorę. Taip pat svarbu pažymėti, kad įranga visada turi būti laisvai prieinama. Nesilaikant visų sąlygų, jūs negalite gauti leidimą.

Klojimas ir vamzdyno

Kaip tokiu atveju su projektu, darbas klojimas ir prijungti vamzdynas yra geriau patikėti specializuota organizacija. Bet niekas nedraudžia jums kasti griovius dėl jų pačių. Tačiau už tai jūs turite sunkiai dirbti. Pirmiausia jums reikia surinkti visus reikiamus dokumentus (dokumentų rinkinys jums pasakys, į „vieno langelio“ paslauga), ir tada dirbti.

Tačiau dujų prietaisų namuose, galite įdiegti sau.

Po vamzdynas buvo ištiktų ir įdiegta įranga, tai yra įmanoma atlikti bandymus vamzdyno.

Išvada sutarties

Sutarties pasirašė šiuos dokumentus:

– pasirengimo vamzdyno aktas;

– projektinę dokumentaciją;

– pasas namo savininkas;

– dokumentas, patvirtinantis nuosavybės teisę.

Kaip taisyklė, dujų jungtis yra daroma per mėnesį.

Kaip matote, prijunkite dujų privačiuose namuose nėra labai sunku. Žinoma, kad reikia žaisti su dokumentais, bet jei tai padaryti legaliai, su visais taisykles, jūs netrukus turi dujas jūsų namuose.

load...