Kaip priimti teisingą sprendimą meilėje?

Mes visi padaryti neteisingus sprendimus meilės. Tai tik mokymosi proceso dalis, ir pats gyvenimas. Kai buvau jaunesnis, aš d daug bičiukai ir pralaimėtojus, kuris švaistomi mano laiko, kol supratau, kad aš turėjau tik save kaltinti.

Man buvo, kad visi neteisingus sprendimus, vejasi neteisingus vaikinai, sakydamas Taip vyrai, kurie nepritarė savo vertybes ir eikvoti visiems savo laiką. Aš galų gale santykiuose radau sunku išeiti iš, ir aš buvau beviltiškai nelaimingas. Buvau mergaitė, kuri buvo ketinate baigti kaip crazy cat lady, jei aš nebuvau atsargūs.

Padaryti teisingą sprendimą meilės nėra lengva, tačiau kreipimosi šiuo klausimu yra puikus būdas padaryti pradžios. Kai atliksite tinkamus sprendimus, viskas tampa paprastesnis ir patenkinti vyro savo svajonių tampa lengviau.

load...

Paimkime bent keletą patarimų, kurie padės jums padaryti teisingą sprendimą meilės išvaizdą.

Pagalvokite apie savo praeitį

Mes visi padarė klaidų, kai kalbama apie meilę. Bet vietoj žiūri į savo ankstesnių santykių, kaip nesėkmes, nes jie nebuvo parengti, pažvelgti į juos, kaip patirties, iš kurios galima mokytis.

Jei kažkas negerai, analizuoti, ką jis buvo, ir įsitikinkite, kad jums nereikia kartoti, kad klaida.

Naudokite savo praeities patirtimi savo pranašumą. Tegul išmokyti jus daugiau apie tai, ką nori, ir reikia iš meilės – Ir ką jūs neturite nori ir reikia.

Pažvelkite, kaip Jis yra maždaug kitų moterų

Kaip jis veikia, kai jis aplink kitų moterų? Ar jis flirtuok, turite klajojo akis?

Jei žmogus tiesiog negali išlaikyti dar aplink kitų moterų, ji gali būti įspėjamasis ženklas, kad pažintys jam yra nesiruošia būti protingiausias sprendimas jums kada nors padaryti.

Negalima peršokti į daiktų

Kai buvau jaunesnis, aš buvau labai impulsyvus. Aš tiesiog niekada maniau nieko per. Jei aš vaikinas, kuris turi pusiau padoraus looking parodė į mane susidomėjimą, aš šoktelėjo į galimybę jį dienos.

load...

Po savaitės, viskas apkarto, kai supratau, mes tiesiog buvo nesuderinami.

Kodėl žemėje aš pasakyti „taip“ jam ?!

Kaip ir mano jaunosios savarankiškai, jums reikia duoti sau šiek tiek mąstymo laiką prieš priimdamas sprendimą. Tiesiog todėl, kad patrauklus vaikinas parodė jums kai klausia jus susidomėjimą, tai nereiškia, kad jis už jus vienas dabar. Apsvarstyti visus pliusus ir minusus, sveria iki savo vertybes, ir tik šiek tiek laiko iš ateiti į tinkamą sprendimą.

Pakelkite savo standartus

Kartais, mes patenka į blogų santykių, nes mes neturime mylėti save pakankamai. Mūsų standartai yra mažas, ir kaip toks, mes galų gale pažintys vaikinai, kurių standartai taip pat yra maža – ir kas be to nerodo mums pakankamai pagarbos.

Jei manote, kad jums verta būti valomas ne savo kojomis pagal Prince Charming, kuris laikys jums patinka princesė, pakelti savo standartus, kad yra, kad princesė! Apsitarnauti, rūpintis savo išvaizda ir nustatykite baras didelis. Jūs esate nesiruošia tenkintis tik tiems, – jūs ketinate atsiskaityti už geriausias, nes esate geriausias!

Praeina šiek tiek laiko su juo Pirmas

Kai kurie žmonės skuba į santykius. Turiu ir tikriausiai turite, taip pat. Prisimenu vaikinas klausia, ar mes buvome dabar pora po vos tris datas. Išmesti Žinoma, pasakiau buvome.

Tada aš praleido šiek tiek daugiau laiko su juo, ir supratau, mes tiesiog nebuvo teisūs.

Prieš priimant sprendimą, ar vaikinai yra daiktas, ar ne, praleisti pakankamai laiko su juo pirmą kartą. Gauk daugiau sužinoti apie jį. Pažiūrėkite, kaip jis yra aplink savo draugams, kiek pagarbos jam suteikia jums, kaip dažnai jis atsiliepimai jums ir taip toliau.

Įsitikinkite, kad jūsų vertybės ir vizija Life Porą

Nieko ketina nutraukti santykiai daugiau nei neatitinkančius vertybes. Aš d vaikinai, kuriems aš apversti-flopped tarp vertybių, nes jiems buvo gana skiriasi nuo mano, ir tiesa yra tai, kad jis tiesiog nėra verta.

Pažintys vaikinai, kurie atrodo maištingas ir drąsūs yra gerai, jei esate iš tos pačios gamtos. Bet jei jūs esate drovus, svajingas ir sveiko tipo, jums tikrai reikia galvoti tai per.

Paskutinis dalykas, kurį norite atnaujinti ką nors, kas jums gali būti ne patys aplink.

Kalbėtis su kitais

I used to būti tikrai bukagalvis, kai ji atėjo į pasirenkant savo boyfriends. Aš niekada paprašė kas nors kitas patarimas – gerai, ne po mano geriausias draugas kritikavo mano pirmasis vaikinas. Nuo tos akimirkos, buvau pasiryžusi padaryti savo sprendimus dėl meilės.

Galų gale, kas žino, ką mes norime geriau nei mes patys. Teisė ponios?

Ne visai. Jei norite padaryti, kad absoliučiai teisingą sprendimą, svarbu, kad jums auginti tų aplink jus, patarimų, kaip antai savo draugais ir šeima. Nors tai gali atrodyti kaip ji, jie kartais žinote, jums geriau, nei jūs žinote patys.

Ir jie taip pat žino, kas bus jums tinka.

Sužinokite daugiau apie jo praeitį

Taip pat savo praeities, taip pat turėtumėte švelniai zondas jam už šį praeities, nes ji bus apgaubta įkalčiais, kad pasakys, ar jis vienas už jus.

Pavyzdžiui, jis galėjo daryti praeityje reikalas, o gal jis niekada neturėjo ilgalaikių santykių.

Prieš priimant sprendimą, svarbu, kad jums sužinoti daugiau apie savo backstory. Jis jums pasakys daug daugiau apie jo charakterį.

Pasverti privalumus ir trūkumus

Kai vyras yra svajinga (Super karšta), tai gali būti taip paprasta atkreipti dėmesį į privalumus ir ignoruoti trūkumus.

Argumentai „už“:

  • Svajingas
  • Svajingas
  • Dreamier
  • KARŠTAS

Trūkumai:

  • ?
  • ?
  • ?

Jums reikia imtis subalansuotą pažvelgti žmogui. Sveria iki jo privalumus ir savo trūkumus. Jei nekreipti dėmesio į trūkumus, jūs ketinate sleepwalk į košmarą.

Kai trūkumai yra nedideli ir gali būti įgytas kitu, bet kai negali. Pavyzdžiui, jis gali nenorėti vaikų o jūs darote. Jei nekreipti dėmesio į šį con šiuo metu, nes jis yra „taip svajinga OMG galiu mirti“, tai vyksta įkąsti jums pumpuro vėliau.

Įsitikinkite, kad jis nenori pokytis, kurį

Jūs esate ne jūs, jei kas nors ateina kartu ir nori tave pakeisti. Nors iš pradžių jums gali būti gerai su vaikinas nori nuraminti tave, valyti jus ir sustabdyti jus nuo vakarėliai (nes, ei, jūs galite padaryti su nusiraminimas žemyn, valymo ir būna daugiau), galiausiai tai gali pradėti sumalkite you down.

load...