Kaip priimti teisingą sprendimą bet kurioje situacijoje?

Kai sprendimai yra gana lengva padaryti, kaip nuspręsti, ką valgyti, ar tai, ką žiūrėti per televizorių, nes priimant neteisingą sprendimą pasekmių yra toks nereikšmingas, tačiau, laikas nuo laiko, mes visi susiduria su sprendimais, kurie galėtų būti gyvenime keičiasi, ir jie yra tie, kad mes tikrai reikia atkreipti dėmesį. Tos sprendimų rūšys neturi einam kiekvieną dieną, bet, kai jie padaryti, tai geriausia būti parengta už juos, todėl čia yra dešimt puikių patarimų, kaip priimti teisingą sprendimą bet kokioje situacijoje, kad jums gali būti susiduria su.

1. Likti ramus

Nepriklausomai nuo rūšies pasirinkimas esate susiduria, svarbu išlikti ramus ir gauti sau teisinga mąstysena. Geriausi sprendimus priimantys asmenys yra žmonės, kurie saugo kietas galvą ir mąstyti per. Ką jūs norite daryti yra padaryti kelio Suskubo, Instant sprendimų, apie kažką, kad yra labai svarbu.

 2. Gaukite faktai tiesiai

Kitas geras patarimas, kaip priimti teisingą sprendimą yra išsiaiškinti, kiek, kaip jūs galbūt galite apie pasirinkimus turite prieš jus, prieš jus net pradėti bandyti priimti sprendimą. Pagalvokite apie tai, kas kiekvienam iš jūsų pasirinkimus rezultatai galėtų būti ir ką iš kiekvienos iš šių rezultatų vyksta tikimybė. Padaryti visų faktų, kad jūs galite rasti, ir kad padės jums pasverti savo sprendimus vėliau sąrašą.

load...

3. Stenkitės būti objektyvūs

Daugelis iš mūsų, kai susiduria su sprendimu, jau turite mėgstamiausią variantą galvoje ir kad turės didelės įtakos, kaip jūs einate apie pateisinti pasirinkimą galiausiai padaryti. Jei Jūs jau pasiūlė naują darbą, pavyzdžiui, tada galbūt jau bus pasvirusi naudai priimti tą darbą, nes tai reikštų, galite gyventi prie jūros. Pabandykite žengti žingsnį atgal ir pažvelgti į galimybes daugiau logiškai ir, šiuo atveju, pažvelgti į gyvenimo, jei buvo perkelti į prie jūros miestelyje išlaidų, pažvelgti į ateities perspektyvas darbo, ir galvoti apie keliauti jūs turite padaryti, kad pamatyti draugams ir šeimos nariams.

4. Paimkite savo laiko, bet nustatyti terminą

Kitas patarimas, kaip priimti teisingą sprendimą yra imtis savo laiką. Svarbus sprendimas neturėtų būti skubėjome, tačiau ji turi būti padaryta. Geriausia, ką reikia daryti, kai susiduria su sunku sprendimą yra nustatyti sau terminą, iki kurio turi būti pateikta šio sprendimo. Jūs nenorite, kad sprendimą akimirksniu neatsižvelgiant visus variantus, bet nei tu nori vilkinti. Nustatykite sau protingą laikotarpį ir kad nustos jums krenta į vieną spąstus.

5. Gauk kitų žmonių nuomonę

Vienas iš puikių patarimų, kaip priimti teisingą sprendimą yra paprašyti draugų, šeimos ir kitų žmonių, kurie pasitikite, ką jie turėtų daryti, susidūrus su tų pačių pasirinkimų, kad jūs turite. Nors jums neturėtų grįsti savo sprendimą tik patarimų iš kito, trečiajai šaliai, objektyvią nuomonę gali padėti jums pamatyti dalykus kitu kampu. Ji taip pat gali pabrėžti tai, kad jūs nemanė.

6. Pasverti visus pliusus ir minusus

Kitas geras patarimas, kaip priimti teisingą sprendimą yra padaryti visais privalumais sąrašą ir kiekvieno iš pasirinkimų turite prieš jus trūkumus. Stenkitės būti logiška, kaip jūs galite apie tai ir vienodai kritiškai visus pasirinkimus. Paimkite savo laiko per savo sąrašą taip pat. Padaryti savo pirmąjį sąrašą, palikite jį vieną dieną ar dvi, tada grįžkite ir vėl žiūrėti. Jūs būsite nustebinti tuo, ką gali pop į galvą, kai jūs net ne galvoti apie sprendimą, kad jūs turite padaryti.

7. Saugokitės sprendimų nuovargis

Tyrimai įrodė, kad, jei jūs padarote per daug sprendimus per vieną dieną, savo sprendimų priėmimo gebėjimus tampa vis mažiau ir mažiau veiksmingos, kuri yra žinoma kaip sprendimų nuovargis. Jei turite didelį asmeninį sprendimą padaryti, tai bus geriau, todėl, jei jūs padarote tą sprendimą savaitgalį, kai esate atsipalaidavusi, o jūs nesate pavargę nuo per daug kitų sprendimus.

8. Pasitikėti savo nuojauta

Vienas iš svarbiausių patarimų apie tai, kaip priimti teisingą sprendimą yra pasitikėti savo nuojauta. Jūs galite analizuoti sprendimą visam laikui, bet jūs neturite krištolo rutulį, todėl jūs niekada būti 100% tikras, kad rezultatus. Kai jūs turite pasverti visus pliusus ir minusus ir pažvelgė visų akivaizdžių dalykų, tai bus jūsų instinktas, arba savo intuicija, kad galų gale padėti jums. Kai jūs gaunate, kad žarnų jausmas, pasitikėti, nes jūsų protas tikriausiai yra labiau logiška, nei jūs manote, kad tai yra. Jei norite daugiau sužinoti apie tai, kas yra intuicija ir kaip klausytis, spustelėkite čia.

9. Miegoti ant jo

Kai manote jūs turite savo mintis, duoti jai dar vieną dieną prieš jums peršokti. Dieną ir naktį duos jums galimybę leisti savo sprendimų kriaukle ir tavo pasąmonė padarys galutinį svarsto daugiau nei faktų Jums , Jei jums pabusti kitą rytą ir jūsų protas vis aukštyn, tada jūs žinosite, kad pasiekė savo sprendimą.

load...

10. Padarykite savo sprendimą ir tada klijuoti į jį

Su jūsų protas sudaryta, dabar galite įdėti daiktus į judesio, ar tai būtų atiduodami savo pranešimu darbe, ar parodyti savo draugu durų! Kai jūs turite sprendimą, sekti jį, nors ir nekeičia savo mintis. Jei pradėsite antra atspėti save ir nesiryžta, jums gali baigtis atgal į kvadratinį viena be sprendimą buvo vykdomas ne visiems.

Kaip priimti teisingą sprendimą? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...