Kaip prieskoniai rudos spalvos?

Ar planuojate dažyti plaukus kitokį atspalvį rudos ar esate natūrali brunetė ieško įkvėpti gyvybės į savo spynos? Jei jau błogosławiony su natūraliai spalvingas rudos spynos, yra įvairių skirtingų variantų pagyvinti jį. Su platų rasti parduotuvių ekspertų patarimus lentynų salonų produktų, net dullest rudi plaukai gali būti atgaivintas. Prieš jūs nuspręsite, kuris atspalvis jums reikia eiti, jūs turėtumėte patikrinti prieš jūsų odos tonas; galutinis rezultatas visada turi būti didžiuotis rinkinys spynos esate laimingas, kad dažyti.

Pirmieji Teisė atspalvis Brunette Plaukų spalva

Jis visada sudėtinga išsiaiškinti, ką rudos atspalvis atrodo geriausiai plaukus. Tačiau, yra keletas protingas gudrybės, kurios gali padėti jums išspręsti savo atspalvius bliuzo. Pirma, jūs norite nustatyti, ar turite įdomių atspalvį jūsų odai ar šiltų tie. Tai svarbi dalis miršta savo plaukus, nes vis spalvas negerai gali sukelti žalvarinis tonai ir atspalviai tiesiog nežiūrėkite tiesiai ant jūsų. Siekiant patikrinti tiksliai, jums reikia padaryti šį testą (be jokių makiažas ant ir į dienos šviesą), kad jūs galite gauti geriausią rungtynių. Laikykite kažką sidabro ir kažkas aukso šalia savo veidą – kuri atrodo geriau? Jei norite sidabrą – jūs mieliau vyksta įdomių atspalvių plaukus, jei norite auksą – Jūs atspėjote, šiltesnės spalvos atspalviai yra už jus.

load...

Kai kurie iš spalvų, kurios įžymybės vyksta šiuo metu, yra turtingas ir gilus atspalvių ruda. Victoria Beckham, pavyzdžiui, turi raudonmedžio plaukų spalva dažų su Auburn patarimų, o gerai žinoma aktorė Eva Mendes turi savo garbanos dažyta gražus blizgus kaštonų pavėsyje. Svabiausia suprasti, ką pažvelgti norite eiti ir ką atrodys geriausia prieš jūsų odos tonas ir šukuosena. Jei turite trumpą plaukai ar plaukai apkrovų sluoksnių apsvarstyti gauti šiek tiek spalvų supintas per plaukus pasiekti natūraliai atrodančius, sveiką rudus plaukus.

Svarbiausi arba mažas žibintai variantas rudi plaukai?

Daug žmonių gali susipainioti tarp šių dviejų terminų, todėl galime pradėti suprasti, kuri yra kuri. Žemo žibintai yra tamsesnės spalvos taikomi lengvesni plaukai. Svarbiausi yra lengvesni spalvas taikomi tamsesnė plaukų. Atrodo paprasta, bet jūs galite turėti mažą žibintai tamsiai plaukus irgi taip pat pabrėžia ir lengvesni plaukai. Garsai painu? Svarbiausi, paprastai, reikalauja baliklio ir kai priežiūros naudojimą, o žemos žibintai nereikia dažnai reikalauja tokio paties lygio priežiūra. Su renginiai įsitikinkite, kad jie neturi kontrastas per daug spalvos norite savo plaukams. Jei pastebėsite, kad jie turi būti pamažu jūs visada galite gauti šiek tiek dažų įdėti vėliau. Tonerio paprastai neturi kabintis į plaukus tik su vienu taikymo, todėl tikėtis, kad atgal į saloną po 6 plovimų. Bendra taisyklė nykščio su šia miršta tipas yra ne eiti bet daugiau nei trys atspalviai tamsesnis ar šviesesnis nei natūralios spalvos plaukus (arba savo naują dažų), tai užtikrins, kad jūs gaunate labiausiai natūralus išvaizdą.

Vėlgi, su pabrėžia ir lowlights kruopščiai galvoti apie savo bendrą plaukų spalvos. Patarimas Jeigu esate natūraliai brunetė yra pasirinkti spalvas, kurios yra per rudos ar raudonos šeima. Tai bus tikrai pagyvinti plaukus be todėl atrodo per sausa ar šiaudų pan. Stenkitės vengti šviesiaplaukė tonus, kiek įmanoma – tai yra, nes jie bus padaryti priešingas Pagyvėja savo plaukus. Yra tikimybė, kad blond sruogų atrodys nuobodu ir trapūs prieš likusius plaukus.

Nuolatinis arba pusiau nuolatinis plaukų spalva?

Kai jūs skaitote produktų lentynoje spektrą, ar jūs ieškote miršta savo plaukus salone, galbūt norėsite žinoti, kiek laiko spalva truks plaukus…

Pusiau Nuolatinė Plaukų spalva

load...

Jei norite pasirinkti savo plaukų spalvą tik subtiliu ir šiek tiek pokyčių, tuomet jūs norite eiti pusiau nuolatinis plaukų spalvos. Tai bus, paprastai, paskutinis tarp 6 ir 12 šampūnai ir gali būti amoniako ir peroksido nemokamai. Dėl šios priežasties pusiau nuolatinis plaukų spalvos nebus pašviesinti plaukus, jie bus tik patamsinti. Jei esate susirūpinę miršta savo plaukus arba yra pirmas kartas, dažytojas – tai puiki galimybė jums, nes ji suteikia jums galimybę išbandyti spalvą be visapusišką įsipareigojimą jį.

Demi-Nuolatinė Plaukų spalva

Ne daug žmonių žino apie Demi-nuolatinis plaukų spalvų. Tai, paprastai, trunka maždaug nuo 22 iki 24 šampūnus. Tai daugiau ilgalaikis sprendimas, nei pusiau. Nors kaip pusiau nuolatinis plaukų spalva tai dažai nebus smarkiai pašviesinti plaukus, tačiau, nes ji turi peroksido, tai pridės keletą subtilių atspalvių plaukus ir suteikia pastebimą pokytį, puikiai tinka, kai norite pakeisti savo plaukus spalva, bet ne per daug.

Nuolatinė Plaukų spalva

Tai paprastai yra plaukų dažų, kad jums reikia naudoti, jei norite padaryti daugiau drastiškų pokyčių savo plaukų spalvos. Tiek amoniako ir peroksido yra naudojami šiame procese, ji protinga padaryti 24 – 48 valandų odos testą prieš einant nuolatinių plaukų spalvos, tiesiog įsitikinkite, kad nesate alergiški. Jūsų plaukai yra balinti ir spalva pakeičiama į naują atspalvį, išskyrus senus atspalvio pigmentai. Tai nebus išplauti, bet augti, todėl jums reikia gauti reguliarius liesti langų jūsų šaknų, paprastai, maždaug kas 4 – 6 savaites.

Bet aš noriu gauti nuotykius!

Jei nori eiti už kažką visiškai skirtingo plaukus, pavyzdžiui, raudonos, mėlynos arba vaivorykštė plaukų spalva, jums nereikia eiti nuolatinė! Dauguma alternatyvių spalvos jūsų plaukai bus pusiau nuolatinis ir bus išplauti po šampūnu keletą kartų.

Keletas spalvų, kurios puikiai atrodo rudi plaukai yra mėlynos ir raudonos atspalviai arba kai raudoni tonai. Tai tikrai komplimentas šiltus tonus rudi plaukai, taip pat aušintuvas atspalvių iš spalvų, tokių kaip mėlynos ir raudonos. Jie bus pridėti daug reikia zaniness plaukus ir leis jums išsiskirti iš minios. Jei planuojate pop šias spalvas savo plaukus, pagalvokite, ar ji panirti dažyti, o ne gauti dryželiais spalvos plaukus. Privalumas šio mirti būdu yra ta, kad jūs visada galite pakeisti savo spalvą, kai jis plauna iš (nes spalva yra pusiau nuolatinis)!

Nesvarbu, ar norite eiti akcentų, lowlights arba visą galvą viena spalva, atlikite šiuos paprastus patarimus, kurie padės jums padaryti teisingą pasirinkimą plaukus ir darys stebuklus jūsų spynos.

Nedvejodami pasidalinti savo mintimis apie šį objektą komentaro skyriuje žemiau.

load...