Kaip plauti įtempiamas lubas?

Su visais savo stiprumo lubos gana kaprizingas. Klaidingas veiksmų, kai skalbimo gali sukelti Browning, materialinės žalos arba migla. anre.lt papasakoti, kaip tinkamai atlikti visus manipuliacijas ir mėgautis puiki švara.

 

MEDŽIAGOS

load...

Prieš plovimo pakabinamų lubų, parengti šių medžiagų: minkštas audinys (pvz, flanelė), ploviklis (Įprasta muilo tirpalas). Sprendimas temperatūra turi ne didesnė kaip 40 ° C. Taip pat galite naudoti specialų laką tokio paviršiaus. Norėdami būti tikri, pabandykite lėšas už nedidelį dalį paviršiaus, siekiant užtikrinti, kad jie nebus palikti nemalonių pasekmių.

PROCESAS

Paviršių sukamaisiais judesiais valyti, reikia judėti nuo siūlės. Svarbiausia – nereikia taikyti spaudimą, kad būtų išvengta ašarojimas drobės. Po „šlapias“ darbas yra baigtas, nuvalykite lubų sausą šluostę. Turintys dulkių siurblį nepatartina, nes menkiausi klaida meistrai montavimo metu gali sukelti į visą struktūrą geometrijos pažeidimas. Taigi jūs geriau nušluoti voratinkliai šluotelė.

 

Blizgus LUBŲ

load...

Ar yra kokių nors, kaip plauti blizgus ruožas lubų niuansai? Taip! Šio paviršiaus tipo yra geriau naudoti alkoholio, pvz, plaunant langų. Šis metodas leis jums lenkų audiniu blizgesį. Atsargiai gydyti sausą šluostę lubas, jums nebus matyti Atskiedžiamas.

Ką daryti ne?

Praplėtimas lubos – apie subtilus paviršiaus, todėl dirbti reikėtų prisiminti keletą taisyklių, bet, keletas „ne“.

– Nenaudokite abrazyvinių valiklių – jie paliks negraži takelį ant lygaus paviršiaus.

– nenaudokite kietų šepečius ar aštrių daiktų dėl tos pačios priežasties.

– nespauskite sunku ant paviršiaus, filmas neturėtų liesti pagrindinių lubų.

Jei ten buvo problemų staiga ir sutrikdė medžiagos vientisumą, padengti pažeistą plotą su lipnia juosta ir pagrindinio skambučio. 

load...