Kaip pasirinkti tinkamą gyvenimo partnerį, klausydamiesi savo širdies (ar intuicijos)?

Yra tiek daug dalykų, kad žmonės jums pasakys, atsižvelgti į renkantis gyvenimo partnerį. Kai kurie sako, kad visi apie suderinamumą, kiti pasakys, kad priešingybės traukia; Taigi, kas yra jums tikėti? Nurodykite partnerį visam gyvenimui, gali būti vienas iš nedaugelio dalykų gyvenime, kad niekas negali Jums patarti ir, ko gero, tai tik geriau sekti savo širdį. Galų gale, kai jūs gaunate, kad žarnų jausmas, kad kažkas yra teisinga, kas gali pasakyti, kad esate neteisus? Jei norite pasitikėti savo intuicija ir tegul jūsų širdis pasirinkti gyvenimo partnerį, čia yra dešimt dalykų jums galvoti apie tai.

1. Sustabdyti bando būti stereotipas

Jei jūs ketinate sekti savo intuicija, jums gali tekti nustoti galvoti, kad jums reikia turėti ryšį tik kaip jūsų tėvai, ar bet kuris kitas asmuo šiuo klausimu. Jūsų širdis gali sukelti jums netikėtų kryptimis ir ne kiekvienas patvirtins savo pasirinkimą. Nėra įstatymas, kuris sako, jūs turite būti tam tikros rūšies asmens, todėl eiti savo vieną pusę ir būti savimi.

2. Atsipalaiduokite ir klausytis savo minčių

Jūs negirdite, ką iš savo širdies, jei jūs neturite nusiraminti ir klausytis. Neišjunkite, ką jūsų instinktas yra sakau jums padaryti ir pasakyti sau, kad esate tiesiog yra kvailas. Klausytis šių minčių, kad jums kyla, jie gerai galima nukreips jus į tą pusę, kuri yra jums tinka.

load...

3. Žiūrėkite savo svajonių

Kai miega, jūsų smegenys daro nuostabų darbą padavimo toli, ką jau išmoko ir patyrė per dieną ir todėl jungtis į kitas informaciją, kad pabandyti ir prasmės visa tai. Štai kodėl jūsų svajonės kartais gali ledas jums pažvelgti į tai, ką jūs tikrai jausmas. Užsirašykite, kiek jūs galite prisiminti apie savo svajones, kuo greičiau jums pabusti, nes ten gali būti svarbi žinia iš savo pasąmonės ten kažkur.

4. Paimkite ilgą pėsčiomis kaime

Jei norite išgirsti aiškiai, ką jūsų širdis sako, imtis ilgai vaikščioti kaime, toli nuo triukšmo ir šurmulio kasdieninio gyvenimo. Su nieko, bet paukščių ir ausyse vabzdžių garsą, jums bus suteikta galimybė aiškiau mąstyti ir geriau suprasti, ką jūs tikrai norite.

5. Patikėkite save

Dažnai girdime pranešimus, kad mūsų intuicija siųsdami mums, bet mums trūksta savimi tikėjimą klausytis. Jei manote, kad atgal, jūs tikriausiai pastebėsite, kad jūsų nuojauta tarnavo jums gerai praeityje, todėl išmokti pasitikėti tuos jausmus šiek tiek daugiau. Turėkite tikėjimą savo gebėjimu priimti teisingus sprendimus, o ne remtis tiek nuo kitų žmonių, kad juos už jus.

6. Neleiskite kitų žmonių linguoti jus

Visada bus kažkas, kas mano, kad jie žino, kas yra tau geriausia, tačiau neleiskite kitų žmonių nuomonė linguoti jus nuo savo kurso. Paklausykite, ką jie sako, jie gali turėti tam tikrą gerą patarimą už jus, bet ne tik daryti prielaidą, kad kiti žmonės yra visada teisus. Nurodykite gyvenimo partnerį yra kažkas, kad tik jūs galite tai padaryti.

7. Pagalvokite apie tai, kaip jaučiatės, kai esate su šiuo asmeniu

Jei jūsų intuicija sako, kad žmogus yra tinkamas jums, bet jūs turite abejonių, apsvarstyti, kaip jūs jaučiatės, kai esate su jais. Jei jaučiatės laimingas, saugus ir turinį, kai esate su suinteresuotojo asmens, tada jūsų intuicija tikriausiai nukreips jus teisinga linkme. Tai natūralu, kad turi tam tikrų abejonių, kai priimdama tokį didelį sprendimą, tačiau neleiskite šios abejonės panaikinti savo tikrąjį pagrindinius jausmus.

8. Atsižvelgti sutapimų

Kartais viskas tiesiog atrodo, kad pateks į vietą, tad neignoruokite, kad, galbūt yra priežastis, kodėl tai vyksta. Nuo to, kaip jūs pirmą kartą susitiko šį žmogų, kaip jis atrodo, žino, ką norite, tai tik sutapimas, kad visa tai atrodo, kad reikia dirbti, arba kad gali būti daugiau jai nei to?

9. Atkreipkite dėmesį į savo jausmus

Jei manote, kas laimingesni nei jūs kada nors manė, prieš ir jums atrodo, kad būti mėgautis gyvenimo daug daugiau – kad gali būti, nes tai naujas žmogus yra savo gyvenime, ir tavo širdis sako, kad jis yra vienas. Nėra jokių mokslinių formulė, kuri jums pasakys, kad jūs turite rasti savo gyvenimo partnerį, tai bus tiesiog jaustis ir jausitės puikiai.

load...

10. Negalima ignoruoti

Jei visa tai atrodo prasminga jums, neignoruokite savo intuicija. Nėra jokių garantijų, kai kalbama apie meilę ir, taip, tai gali visi suklysti, bet jei ignoruojami savo širdį, jums gali būti paliko įdomu „kas būtų, jei?“ Daugeliui metų į priekį.

load...