Kaip pašalinti nemalonų kvapą iš kriaukles?

Daugelis nuomininkų susiduria su nemalonaus kvapo iš kriauklės problema. Greita paieška dažnai rodo, kad smarvė ateina iš į kriauklę nutekėjimo. Tai kanalizacijos kvapas, kad jums reikia kuo greičiau atsikratyti. Tai nebūtinai sukelti vandentiekio, nes tai yra įmanoma išspręsti problemą dėl jų pačių. Pirmiausia jums reikia nustatyti tikslią priežastį nemalonių „kvapų“ ir tada pradeda veikti. Kaip? Mes jums pasakys.

Naudingi patarimai

– Plovimo vamzdžių cheminių medžiagų. Tai originalus būdas griebėsi Naminis „Master“. Pirmiausia jūs turite pabandyti atkimšti kriauklę, nes kvapų priežastis gali tapti pasenusi riebalų ir kurių atliekų. Dėl tokių specialių cheminių valymo priemonės naudojamos, kuris apima buitinės chemijos gausu. Kai perkate svarbu atsižvelgti į pagrindinę detalę: agentas turėtų „mišinys“ su savo vamzdžiais arba medžiaga gali būti sugadintas.

load...

– naudoti po ranka kasdien priemones. Tai yra priemonė, kad būtų galima rasti bet namuose asmenį. Tokiu būdu, tai yra įmanoma, kad užpildyti valgomosios druskos vamzdžio, ir po kurio laiko su dideliu kiekiu vandens. Taip pat galima ištirpinti verdančiame vandenyje šaukštas kepimo sodos ir supilkite mišinį į džiovinimo. Visi šie įrankiai turi būti naudojami ne mažiau kaip vieną kartą per mėnesį, kad būtų išvengta pilną užsikimšti vamzdžiams. Tačiau ji turėtų būti suprantama, kad skalavimo agentas reikia maitinimo dušas, su pusvalandį pakartoti antrą kartą po pirmosios procedūros.

– eliminavimas defektų ir gedimų. Toks procesas reikalauja pradinį patikrinimą defektų kanalizacijos vamzdžių ir jungčių. Tai sutrikdė vandens antspaudą (sifonu), „greitai“ keistų gurguliavimas garsai. Jei taip, tada vandens ruonių neturi vandens, kuris apsaugo nuo nepageidaujamų kvapų skverbtis į kanalizacijos vamzdį virtuvėje. Dėl šios problemos priežastis gali būti netinkamas įrengimas šlaito nuotėkio arba stove dulkių. Beje, esant prastai ventiliacijai, didysis ilgis vamzdis arba mažo diametro vamzdis stove taip pat gali sugadinti hidraulinio spyna. Šiuo atveju, jūs negalėsite išsiversti be profesionalaus meistro pagalba.

Skaityti kitų mūsų nurodymus išspręsti „Namai“ problemų čia

load...