Kaip pasakyti, kai kas nors meluoja? 10 patarimų, kaip atpažinti melagių

Kaip galite pasakyti, jei kas nors meluoja? Tai gali būti pragaištingi kai jūs pastebėsite, kad kažkas, kad jūs pasitiki buvo gulėti visi kartu. Mes, žmonės yra ne iš tikrųjų labai gerai aptikti melą, mes norėtų imtis žmones nominaliąja verte, bet tada, kartais mes atsiduriame karčiai nusivylusi. Yra būdų, nors, kad jūs galite aptikti melagis, per savo kūno kalba. Taigi skaityti šiuos dešimt išduodančius ženklus, kad jums pasakys, kad kažkas meluoja jums ir kitą kartą, jums bus pasirengusi už juos.

1. A gestais trūksta

Mūsų pirmasis patarimas, kaip pasakyti, kai kas nors meluoja yra stebėti gestus. Žmonės naudoja savo rankas plėsti, ką jie sako, kai jie yra tikrai aistringai apie pokalbį. Saugokitės, kai asmuo staiga sustoja naudojant gestais, nes tai gali reikšti, kad net jie netiki tuo, ką jie sako.

2. Žiūrėti už akių kontakto

Kitas geras patarimas, kaip atpažinti melagis yra žiūrėti į akis. Akių kontaktas gali būti sudėtinga spręsti, nes nepatyręs melagis bus išvengta jų žvilgsnį, jei jie meluoja, kadangi praktikuojama melagis surengs savo žvilgsnį ilgiau nei įprasta, sąmoningai bando įtikinti jus, kad jie sako tiesą , Atsakymas yra ieškoti tokiu būdu, kad jie žiūri į tave pokyčius, kad paprastai atiduoti.

load...

3. Slėpimas savo veidą

Žmonės, kurie yra melagiai dažnai bando slėpti savo apgaulė už jų rankose. Saugokitės asmeniui, kad nebūdingai atneša savo rankas iki savo burnas ar savo veidą, o kalbame, nes jie gali būti bando kažką nuslėpti nuo jūsų. Nosis braižymo ir ausis traukiant taip pat pasąmonės būdų atskleisti, kad žmonės bando paslėpti melą.

4. Saugokitės „Oskaras laimėjusios“ veiklos

Kitas geras patarimas, kaip pasakyti, kai kas nors meluoja jums yra stebėti, ar tas asmuo kalba natūraliai arba atlieka. Žmonės, kurie guli dažnai kalbame taip, tarsi jie repetavo kalbą ir jie paprastai apgalvotas, ką jie ketina pasakyti jums. Tai retai visiškai off-the-rankogalių dalykas, todėl jie bus repetavo savo kalbą iš anksto, ir jūs galės atpažinti savo Oscar laimėti rezultatus, jei jūs ieškote už jį.

5. Saugokitės ilgų pauzių

Nebent jie yra labai gerai, žmonės turi laiko nugara gerą siūlų. Tai reiškia, kad jie gali pristabdyti, ilgiau nei įprasta tarp kažką, kad jūs sakote ir jų atsakymą. Tai yra suteikti jiems laiko dirbti atsakymą, kad tiks su istorija, kad jie audimas.

6. Lūpų lyžis

Kitas geras patarimas, kaip pasakyti, kai kas nors meluoja jums yra stebėti savo lūpas. Gulėti kelia daug streso ant kūno, ir vienas iš labiausiai paplitusių simptomų, kurie melagiai kenčia nuo, yra burnos džiūvimas. Vienas iš geriausių dovanomis, kai kas nors meluoja jums, yra jų nenumaldomas noras laižyti lūpas, todėl saugokitės, kad vienas!

7. Sakydamas žodį „sąžiningas“ pernelyg dažnai

Kitas puikus patarimas, kaip atpažinti melagis yra pastebėti žodžius, naudoja tas asmuo. Kažkas, kas yra melas bandys ir pernelyg įtikinti jus, kad melas yra tiesa. Jie naudoti frazes kaip „pasakyti jums tiesą“, „dorais“ ir „patikėk, kai aš jums pasakysiu“; jie pakartoti šiuos žodžius tipų taip dažnai, kad jūs netrukus suprantame, kad jie naudoja šias frazes tik, kad tikite savo melą.

8. Žiūrėti prakaitavimą

Ar kada pastebėjote, kad senų televizijos detektyvų rodo, žudikas visada prakaitavimas pagal apklausos? Na, tai yra pagrįsta tuo, kad žmonės prakaitas daugiau, kai tada melas. Laukite padidėjęs prakaitavimas ženklų arba lipnus delnų, kai jūs purtyti savo rankas, tai gali būti ženklas, kad kažkas žuvytę vyksta.

load...

9. Paraudęs

Kitas patarimas, kaip pasakyti, kai kas nors meluoja jums yra atkreipti dėmesį į paraudęs veidas. Rožinė yra nekontroliuojama, jūs tikriausiai turėjo tą patirtį, kai esate įsiskolinęs, jūs galite pajusti skaistalai ateina ir ten tiesiog nieko galite padaryti jį sustabdyti. Tai gali būti tas pats, kai kas nors sako, melas, todėl žiūrėti netikėtai paraudęs veidas, kuris gali būti pateiktas fantazuoti ženklas.

10. Žiūrėti kojos

Kažkas gulimos kojos gali duoti daug toli taip pat. Nevaldomas įsriegimo pėdos gali reikšti, kad kažkas bando laikyti ką nors iš jūsų, kaip traukiant kojas atgal nuo jūsų, kaip jie kalba. Matyt, net prezidentas Niksonas atiduoti savo kaltę, traukdami kojas atgal, kai kalbame, tai tikras ženklas, kad žmogus bando kažką nuslėpti.

Kaip pasakyti, jei kas nors meluoja jums? Nedvejodami pasidalinti savo patarimais, kaip atpažinti melagis žemiau esančiame komentarų skyriuje.

load...