Kaip panaudoti vizijos lentą savo svajonių gyvenimui sukurti?

Vision lentos yra puikus būdas įkvėpti sėkmės, ir jie yra labai smagu, kad taip pat. Kai kurie žmonės tiki, kad žmonės, su dalykų, pavyzdžiui, regėjimo lentos pagalba, turi galią paversti savo svajones realybe per maniau vieni. Vienas dalykas yra tikrai, vizija lenta bus kaip ką stengiasi pasiekti priminimas ir jis įkvėps jums padaryti viską, kad ten patekti. Vizija plokštė gali būti taip paprasta, sąrašas teiginių, arba ji gali būti vaizdų, kurie atstovauja savo svajones koliažas. Štai kaip naudotis vizija lenta padės padaryti jūsų svajones.

1. Ieškoti įkvėpimo

Padaryti vizija valdybos darbą už jus, jūs turite būti šiek tiek kūrybos ir nieko tik paprastas ataskaitoje „Noriu būti turtingas“ arba „Aš noriu susitikti tobulas vyras.“ Vizualizuoti tai, ką jūsų svajonė bus iš tikrųjų reiškia, kad jums ir atrodo per žurnalų vaizdų, kurie bus atstovauja tas svajones. Turėdami daugiau pinigų, pavyzdžiui, gali reikšti, kad jums galėtų eiti savo svajonių atostogas, arba vairuoti savo svajonių automobilį. Tai yra vaizdų, kurie bus motyvuoti jums tipų.

2. Gauti savo tikslus aiškiai savo mintis

Skirk laiko per nustatant savo tikslus, nes tyrimai parodė, kad žmonės, kurie aiškiai apibrėžtų tikslų savo gyvenime esate labiau tikėtina, kad bus sėkmingas. Jūsų tikslai gali būti tiek trumpalaikiai tie ir didingesnis, Rimta draugyste tie, bet jūs turite būti aišku, kas tai yra jūs norite pasiekti, jei vizija lenta turi būti bet kokio nekilnojamojo naudoti jums.

load...

3. Neskubėkite išleisti savo viziją lenta kartu

Atminkite, kad tai yra jūsų svajonės, kad mes kalbame apie, jie yra svarbu jums, todėl nereikia skubėti kurti savo viziją lenta, imtis savo laiką ir tinkamai organizuoti ją. Lygiai kaip jums organizuoti jis yra iki jums, bet jūs norite būti įkvėptas kai jūs žiūrėti į jį, būti ne galvoti apie tai, kas atrodo netvarka!

4. Nėra vizija Stalo taisyklės

Dauguma žmonių grįsti savo regėjimo lentos dalykų, pavyzdžiui, kelionės, finansų, santykius, ir asmeninio augimo, bet jūsų vizija lenta yra jūsų pačių vietos, todėl jūs galite organizuoti ją, tačiau jums patinka. Nėra jokių taisyklių, kaip tai, ką gali eiti vizija lentos. Jūs galite naudoti nieko, kad duos jums motyvaciją, kad jums reikia.

5. Naudokite daug skirtingų šaltinių 

Vizija valdybos turėtų būti kažkas, kad jaudina, kai jūs matote jį ir kažkas, kad padeda jums vizualizuoti savo tikslus. Galite naudoti citatos iš žinomų žmonių, paveikslėlius iš žurnalų ir iš interneto, savo ranka rašytos pastabos, arba galbūt suvenyrus iš vietų, kurias norite grįžti į. Įdomiau jums padaryti savo viziją stalo išvaizdą, tuo labiau ji įkvėps jus.

6. Pažvelkite į savo regėjimo valdybos išvaizdą kiekvieną dieną

Geriausia vieta įdėti vizija lenta yra kažkur, kur jūs galite lengvai pamatyti, tai ir laiko galvoti apie tai, ką jis reiškia. Tai turėtų suteikti jums dienos priminimą, kas tai yra jūs bandote pasiekti. Paimkite laiko pažvelgti į savo laivą kasdien ir galvoti apie tai, ką galite padaryti šiandien, kad save žingsnis arčiau pasiekti savo svajones.

7. Laikykite jį iki šiol

Jūsų vizija lenta neturi būti dalykas, kad niekada nesikeičia, galite įdėti į ją bet kuriuo metu, jei norite. Jūs galite rasti daugiau dalykų, kad sustiprinti esamą rezultatą, arba galite pakeisti savo mintis ir nori pridėti naują tikslą. Išlaikyti savo lenta atnaujinami ir šviežios padės išlaikyti savo svajones ne savo proto priešakyje ir tai, ką vizija lenta yra.

8. Užsirašykite savo pažangą

O jūs išlaikyti savo lenta iki šiol, nepamirškite pažymėti savo pažangą link savo tikslų. Bet koks žymuo, kurį persikėlė šiek tiek arčiau savo svajonės gali būti supakuoti į jūsų laivą. Tai puikus būdas išlaikyti motyvaciją. Jūs taip pat galite laikyti vizija žurnalą taip, kad bet kuriuo metu jūs jaučiatės mesti rūkyti, galite pažvelgti ir pamatyti, kiek jūs jau atėjo.

9. Įsivaizduokite save į savo ateitį

Žiūrėdami lentos tikrai įsivaizduoti save gyventi savo svajonių gyvenimą. Vizualizacija sako, kad galingiausias protas pratimas, kad jūs galite padaryti. Pasak tų, kurie tiki pritraukimas įstatymo, vizualizacija skleidžia galingą jėgą, kuri gali atkreipti jūsų svajonės arčiau realybės.

load...

10. Vision lentos nereikia dirbti!

Nesvarbu, ar jūs tikite, kad yra jėgų, kad mes nesuprantame darbe, ar tai tik motyvacija, kad tai pavyko, nėra abejonių, kad vizualizacija daro suteikti žmonėms pavyks. Tai buvo įrodyta, kad sportininkai, kurie vizualizuoti save kliringo šuolis, ar kėlimo sunkiojo svorio, yra daug labiau tikėtina, kad pavyks. Nėra jokios priežasties ne visi, kodėl vizija lenta nepadės jums padaryti jūsų svajonę realybe per daug.

load...