Kaip pajusti įvykdytą kiekvieną dieną? 10 naudingų našumo patarimų

Ar jūs kada nors pasieks per dieną pabaigą ir jaustis taip, lyg jūs atlikta visai nieko? Neikite miegoti nesibaimindami, kad jūs turite padaryti nieko, tik skaityti šiuos dešimt paprastų patarimų, kurie padės jums jaustis geriau apie savo dieną ir įsitikinkite, kad jūs pajusite atlikti, kiekvieną dieną.

1. Pirmenybės

Nebandykite ir multi-užduotis, tai labai retai veikia. Padaryti visų dalykų, kuriuos reikia padaryti ir dirbti savo kelią žemyn jį logine tvarka, sąrašą. Flitting iš vieno į kitą Jūsų užduotis bus tik jums ilgiau ir palikti jus su nė viena iš jų visiškai baigtas, kad jūsų pasitenkinimą.

2. Atsakymas savo el

Pirmasis darbas, kurį galite padaryti, tai atsakyti į kai kuriuos iš šių laiškų! Tai užtruks tik trumpą laiką, todėl nereikia laikyti išleisti jį išjungti. Jei jums pasiekti tiek kitur dieną, bent jau jums liko kontakto su žmonėmis ir sulaikė juos iki šiol.

load...

3. Ar ne per įsipareigoti sau

Dar vienas svarbiausių produktyvumo patarimai yra išvengti praleisti visą dieną sutikdami padaryti viską ir priimti terminai, kad jūs žinote būsite per trumpas. Išvalyti kai kurie iš jūsų atsilikimą, o ne tada, tik sutinka daryti tai, ko žmonėms, kai jūs žinote, kad jūs galite padaryti juos. Sakydamas „taip“, visą laiką, kad viskas, nepadės jums pasiekti dalykų ilgalaikėje perspektyvoje.

4. Efektyviai valdyti savo laiką

Stenkitės ne Bounce aplink iš vienos užduoties prie kitos. Tai lengviau pasiekti rezultatų, jei atidėtos savo laiką blokų ir sutelkti dėmesį tik vieną dalyką vienu metu. Valandą už šią užduotį, prašymas, kad viena valanda… Ir nereikia būti išsiblaškęs, prieš jums atlikti užduotį.

5. Išjunkite socialinės žiniasklaidos

Next produktyvumo patarimas yra išjungti socialinės žiniasklaidos. Panirimas ir iš Twitter ar „Facebook“ bus tik atitraukti jus ir prieš jį žinote, jums bus padaryti yra pasivyti su draugais! Jūs jausitės kur kas daugiau atlikti, jei paliksite socialinės žiniasklaidos atskirai tol, kol dienos pabaigoje. Tokiu būdu Jūs galite rašyti ir Tweet vėliau, apie tai, kaip sėkmingai savo dieną buvo.

6. Valgykite sveiką užkandžiai per dieną

Nepamirškite valgyti, o jūs dirbate toli savo užduotis. Jei neturite per dieną valgyti kai sveikus užkandžius jūs pradėsite gauti pavargę ir galite duoti anksti. Jums reikia energijos ir jums reikia atsipūsti kartais, jei jūs norite įsitikinti, kad jūs galite pažymėti keletą elementus savo padaryti sąrašą per dieną.

7. Išeik į gryną orą

Tai yra dar vienas svarbus ingredientas mūsų sąrašą produktyvumo patarimų. Šviežias oras gali daryti stebuklus jūsų produktyvumą, todėl net jei dirbate namuose, visada šiek tiek laiko pasivaikščioti. Pagyvėja pasivaikščiojimas gryname ore gaus tiek jūsų kūnas ir jūsų protas juda ir jums jaustis labiau patinka dirbti vėl, kai jūs gaunate atgal viduje dar kartą.

8. Nepanikuokite!

Sustabdyti atvėsti ir bandyti ne panikuoti, jei turite didelį darbo krūvį. Gerkite po vieną užduotį vienu metu ir tai padaryti gerai, o ne skuba darbo vietas ir gauti tai negerai. Jei panikos, jūs padaryti klaidų, o tai reiškia, kad darbo vietos bus dar ilgiau, ir jums bus pasiekti mažiau.

9. Prisiminti 80 – 20 taisyklė

Kitas vienas iš populiariausių ir tikrai naudingų produktyvumo patarimai yra prisiminti, kad 20% jūsų pastangų atneš 80% savo pasiekimus. Kartais tai geriau pirmas atlikti mažus užduotis, o tada skirti visą savo laiką į didesnes. Tai dažnai gali būti geriau jau atlikta dešimt mažų dalykų ir padarė gerą prasidės vienas didelis vienas, nei praleido visą dieną ant didelio vienas, kad jūs ne finišo.

load...

10. Planas rytoj

Tuo kiekvienos dienos pabaigoje, palikite šiek tiek laiko įvertinti tai, ką turime atlikti ir suplanuoti savo dieną rytoj. Nepamirškite pasveikinti save savo pasiekimus ir apdovanoti save. Jei norite jaustis atsirandantys kiekvieno dienos pabaigoje, tada planuoti į priekį, bet taip pat pripažįsta savo pasiekimus dieną.

Kaip jaustis atlikti kiekvieną dieną? Kokie jūsų geriausi produktyvumo patarimai?

load...