Kaip padaryti mėlynas akis pop? 10 makiazo patarimų, skirtų mėlynoms akims

Nesvarbu, ar jūs gaunate pasiruošę darbui ar naktį, geriausias dalykas, kurį galite padaryti dėl savo mėlynomis akimis yra naudoti savo makiažas sustiprinti natūralų grožį savo akimis, o ne užvaldyti juos. Čia yra dešimt puikių patarimų, kaip galite padaryti savo spalvingas mėlynos akys pop.

1. Sušvelninti savo lūpų

Jei jūsų lūpų per tamsus arba per šviesus, tai užtruks dėmesį nuo jūsų akių. Klijuoti su matiniu lūpdažiu ir atspalvių persikų, šviesiai rudos arba rausvos, ir kad leis jūsų akys imtis centras etape.

2. Pabandykite vien akių šešėliai

Su mėlynomis akimis, jums nereikia įvairių akių šešėlių spalvų krūvį, kad jūsų akys pop. Šviesios spalvos ar vien šešėlis padės jūsų akis mėlyna spindi. Mėlyna yra ramus ir sukaustanti spalva visiems savaime, jai nereikia daug padėti.

load...

3. Laikykitės atokiau nuo mėlynos akių šešėliai

Jūs galite išsisukti su mėlyna akių šešėliai, jeigu mėlyna atspalvį yra visiškai skiriasi nuo natūralaus mėlyna akis. Per daug mėlynos arba mėlyna, kad yra per arti savo šešėlyje, o tai sumažins nuostabų gamtos mėlyna poveikį jūsų akis.

4. Smoky akys yra didelis vakare

Jei turite šviesiai mėlyna akis, tada galite naudoti tamsiai akių šešėliai, suporuotas su išsitepę anglies pieštuku, kai jūs einate vakare. Dūminis akių makiažas atrodo apsvaiginimo gražus, ryškiai mėlynos akys.

5. Naudokite šiltos spalvos

Dar vienas puikus makiažas patarimų mėlynos akys yra naudoti šiltą akių šešėliai spalvų, tai padės išryškinti mėlyną į akis labai gražiai. Eksperimentuokite su žemiškas spalvas, pavyzdžiui, šviesos rudos, ir pamatyti, kaip tai daro tavo akys pop. Tai daro fantastišką kontrastą mėlyna jūsų akis.

6. Ruda tušas

Tos šiltos spalvos taip pat gali būti išplėsta, kad jūsų blakstienas. Užpildykite šiltus tonus aplink akis su kai rudos, o juodos, tušas ir kad gali padaryti didžiulį skirtumą, kaip gerai jūsų akys išsiskirti per daug.

7. Laivyno akių kontūro…

Dar vienas nuostabus makiažas patarimų mėlynos akys yra sukeisti savo juodą akių kontūro už tamsiai mėlyna. Navy akių kontūro tikrai gali pabrėžti Jūsų akių gražiai mėlyna ir gali sukurti apsvaiginimo poveikį.

8…. Arba ne dugnas akių kontūro

Jūs tikrai gali atverti akis ir padaryti jiems atrodo daug didesnis ir ryškesnis, jei jūs naudojate ne apatinį akių kontūro. Baltas akių kontūro palei apatinį blakstienų liniją, taip pat, kad jūsų akys atrodo didesnis, ryškesnis, ir net daugiau graži.

9. Laikyti makiažas paprasta

Mėlynos akys yra natūraliai graži, todėl mažiau yra tikrai geriau, kai jis ateina į makiažas. Per daug makiažo bus užgožti tik nuo tos gamtos grožį. Jums tiesiog reikia sukurti rėmelį jūsų akis ir tegul jų spalva darome.

load...

10. Pabandykite šiek tiek aukso

Dar vienas naudingas makiažo patarimai mėlynos akys, ypač pasisekė ponios, kurie tikrai ryškiai mėlynos akys, yra išbandyti aukso atspalvių. Nėra geresnio atspalvis eiti su spalvingas mėlynas akis, nei aukso! Viskas, ką jums reikia apsvaiginimo išvaizdą yra tušas liesti ir blizgiu aukso vokų šešėliai kailis, ir esate pasiruošę eiti.

Kaip padaryti, kad mėlynos akys pop? Kokie jūsų mėgstamiausi makiažo patarimai mėlynos akys?

load...