Kaip padaryti kosmetinį remontą vonioje?

Nedviprasmiškai, todėl klausimas galėjo būti pradėti su tiesioginiu atsakymu. Bet prieš jums padaryti, mes vis dar leidžia sau viena išlyga: mes daugiausia dėmesio bus skiriama remontui be radikalių pokyčių; funkcionalumas išlieka ta pati. Tačiau tai nereiškia, kad jūsų vonios kambarys yra ne transformuoti. Taigi, pokyčiams!

Mes suprantame, su elektros energijos

Jei jūs nežinote, kaip pradėti remontuoti vonios kambarys, pradėti objektyviai vertinant laidų būklę. Su nesvarbus geriau palikti dabar, nelaukiant kapitalinio remonto, ypač kai ji ateina į namus, kurie buvo pastatyti prieš restruktūrizavimą. Čia, žinoma, be ekspertų negali padaryti. Bet būti pasirengę už vielos pakeitimo su nauju su atitinkamą skyrių. Na, jei ji yra persipinantys vario temas. Visa tai telpa į bangą ir paslėpti sienos. Tačiau, jūs visi pasakys, elektrikai.

load...

Taryba. Tuo pačiu metu svarstys, ar suteikti papildomą svetotochki poreikį. Tai gali būti, pavyzdžiui, jūs neturite pakankamai šviesos ant kabineto? 

Mes dirbame su plytelėmis

Pašalinti pagaliau nuobodu plytelės ir pradėti išsamų nurašymas sienos paviršiaus. Senas klijai žemyn su tirpalu, ir tik po to, naudojant plytelių klijai, įdėti naują plytelių. Jei jūsų perdažyti labai mažai (plytelės turi būti pakeista ne visiškai, tik keli elementai) turi atkreipti dėmesį ir plytelių siūles. Laikui bėgant, jie tikrai jau patamsėjęs ir padengta įtrūkimų. Šiuo atveju, skiedinio turi būti pašalintas. Naudokite mentelę ar paprastą metalinę geležtę. Valykite siūles ir vėl eiti prie kito žingsnio.

Spalva

Ginkluotosios su dažų volelis ir dažų sienos ant senų dažų – ne pati geriausia idėja. Norėdami pradėti, naudokite standus teptuku ar Sliepne atsikratyti senų sluoksnių, ypač skrupulingai tose vietose, kur paviršius pradeda sluoksniuoti. Tada galite naudoti specialų plovykla. Tai buvo tik po spackling trūkumų gali pradėti naują tapybos.

load...

Mes pereisime prie vandentiekio 

Santechnika, taip pat pati nauja elektros svetotochkami elementas yra gana sunkus. Tačiau, nepaisant to, kad Napoleono planus iki mūsų facelift neatlaikė, pakeisti seną kriauklę su WC tai prasminga dabar. Galų gale, jei vonios kambarys gali būti taisomas, šie vienetai neturi, o iš kambario išvaizdą „laikys“ iš esmės. Tas pats taikoma maišytuvą su dušu. Beje, jei jūs praleisti šiek tiek laiko žiūri į meistriškumo kursuose, pirkti aukštos kokybės emalio, akrilo arba stakril ir įsipareigoja iš vonios į savo atkūrimą – bus gana biudžetas. Ir, žinoma, nepamirškite apie ekrano pakeisti vonią. 

Nepalikite be dėmesio į dujotiekį 

Tas faktas, kad plastikinis vamzdis jau seniai pranoko metalo daugelį kriterijų, atrodo, žinau, net tingus. Taigi jos pasenusios metaliniai vamzdžiai su sumažintas dėl kalkių skersmens, kad būtų gerai pakeisti modernus. Beje, tai bus ne tik pakeisti savo vonios kambarys, bet ir vidaus elektros instaliacija.

Pereikite prie durų

Jeigu mes kalbame apie medinių durų su seniai prarastą blizgesį dažų sluoksnis, tai padės su paskutiniais Goodbye įprastą Reaktyvumo variklis. Bet čia svarbu ne persistengti ji, kad nesugadintumėte medienos drobė savaime. Tada durys gali būti nulenkti, įstiklintas ir vėl dažyti. Toks kaip gerbėjai rankų variantas. Jei jūs nesate vienas iš jų, naują duris, žinoma, lengviau nusipirkti.

Visi manė, kaip atlikti remontą vonios kambaryje su minimaliomis pastangomis ir geru rezultatu? Galbūt, mūsų versija būtų tikslinga. Atnaujinkite savo namus ir jaustis geriau! 

load...