Kaip padaryti kosmetinį remontą virtuvėje?

Remontas visada susiduriame su rizika, bet ypač nepalankioje padėtyje metrų virtuvės: už paklaida yra ne tik todėl, kad ši maža erdvė turi būti teigiama dešimtys atvejų tuo pačiu metu. Ir teigia, jie turėtų džiaugtis. Taigi, remontas virtuvėje be klaidų – 7 žingsnių! 

1. Leisti gimė dizaino projektą.

Galų gale, mes jau nustatė, kad remonto virtuvė yra geriau palaukti, nei apsiskaičiuoti ir likti čia, sielvarto. Jūs turėtumėte pradėti su paprasta klausimą: „Kodėl?“ Kodėl jums reikia šį kambarį? Rimtų gaminimo ir kviečia prie stalo? Arba naudokite galimybių minimalią, pakviesti draugus į kavos? 

load...

Vistiek Klasikinė darbo sritis yra geriau ne ignoruoti, ir įdedamas į trikampį tarp viryklė, kriauklė ir šaldytuvas. Na, taip, geriau pasitraukti iš aktyvios veiklos zonoje.

2. Suformuluokite pagrindinius reikalavimus.

Tai yra apie komunikacijos. Kai tokioje vietoje zonos visi aišku, galite apgalvoti, kur šviesa bus patalpinta (ir kas bus), kiek realizavimo jums reikia, ar jums reikia juos atlikti ar galima padaryti visai taip. Praėjote šį etapą, atsakyti į klausimą, kaip padaryti remontą virtuvėje klausimą, tai yra tiesiog neįmanoma. Taigi neturi būti tingus ir pradėti ne tik nuo to, kaip gerai pateikti jums nuotrauką, pagrindinis dalykas – tai paprasta. 

load...