Kaip nuvalyti sandariklį nuo vonios?

Kaip jums džiaugėsi, kai elgiamasi su vonia arba dušas patvaraus hermetiku, kad neisime drėgmę. Tačiau, kaip laikas praėjo, medžiaga pamažu ir neatrodė kaip tvarkingas. Ir tada varžos medžiagos suvaidino žiaurų pokštą – iš tiesų tai nėra taip lengva pašalinti! Ar remonto metu keli lašai nukrito, ir gadina visą išvaizdą kambarį. Visa tai kyla klausimas: kaip pašalinti hermetiku iš vonios? anre.lt pasakys, kaip atsikratyti to likvidavimo, atrodytų, negali būti.

Mechaninis būdas

Tai taikoma akrilo ir silikono sandariklių. Tačiau atminkite, kad pastarasis bus labai nenoriai pasiduoti. Principas yra paprastas: Paprastoji skustuvų peiliukai sumažinti medžiaga „pagal šaknis“. Iš braižymo vonia rizikos beveik nėra didesnė rizika yra jūsų pirštai. Likučiai medžiagos kruopščiai pašalinti šepetį.

load...

Kitas „sąjungininkas“, šiuo atveju – Kanceliarinės peilis. Tačiau tinka ir įprasta virtuvė. Palaipsniui sumažinti sandariklio sluoksnis po sluoksnio. Nebandykite pagreitinti ir nuplėšti medžiagą iš vonios, kitaip kartu ir dažų pagrindas gali suspėti su juo. Kas yra kairėje, pašalinti geležies vilna ar bet abrazyvinių valiklių.

Cheminiai agentai

Kaip pašalinti hermetiką nuo vonia be papildomų pastangų? Su chemija pagalba! Gerai įrodyta tirpiklių, tokių kaip „CRC Sandarinimo Remover“, „Dow Corning“ OS-2 „,“ Penta-840 „ir kt. Jie gali būti skysti gaminiai, pastos ar purkštuvu. Prieš pradedant darbą rekomenduojame išmokti reaguoti į vonią sudėties paviršiaus: tiesiog įdėti šiek tiek pinigų ant paviršiaus ir stebėti reakciją. Kai jūs įsitikinkite, kad tirpiklis bus tik suardo hermetiku, taikyti cheminę medžiagą silikono ir laukti. Medžiaga bus sušvelninti ir gali būti lengvai pašalinamas. Beje, dirbant su purkštuvu nepamirškite veido kaukę.

Atsikratyti visų perteklius ir padėti tokį nebrangų gaminį kaip „vaitspiritas“. Kiek įmanoma, sumažinti sandarinimas su peiliu, o likučiai gerai įsigerti su šios medžiagos. Po kelių minučių medinė grandiklis puikiai susidoroti su silikono.

Pašalinti sandariklio vonioje išmontavimo

load...

Tokiu atveju būtina atsikratyti visų materialios sluoksniu.

1 žingsnis: Mums reikia ištraukti vonioje keptuvę. Atlaisvinkite tvirtinimo savybių hermetiko, kablio medžiagos keliose vietose su atsuktuvu arba, jei sluoksnis yra per storas, tiesiog nukopijuokite jį. Įdėkite vonios kiek įmanoma nuo sienos.

2 žingsnis: Nuvalykite plytelių ir vonia medžiagos likučių. Jei vonia akrilo, galite saugiai naudoti pemzos. Atsižvelgiant į emalio paviršiaus priemonių reikia daugiau atlaidus.

3. Žingsnis Kai visi senas hermetikas bus pašalintas, nuvalykite paviršių sausu skudurėliu. Tai galima pereiti į naują sluoksnį medžiagos, kuri bus apsaugota nuo drėgmės taikymo.

load...